افزونه فروش خاص!

shamimi

کاربر عضو
سلام دوستان 

همچین افزونه ی داریم در ووکامرس که با این روند طی بشه 

ابتدا کاربر محصولی را می خرد مثلا 100 هزار تومان سپس بهش میگیم کد XXXX را وارد کن و 20 هزار تومان از 100 هزار تومان را پرداخت کن  و 80 هزار تومان باقی می ماند حالا برو به نمایندگی فلان شهر و مبلغ 80 هزار تومان را اونجا پرداخت کن بصورت نقدی ...

یه همچین ایده ی دارم ایا به نظر شما همچین افزونه ی هست ؟یا اگر ایده ی بهتر دارید بهم بگید ممنون 

m0h4mm4d

کاربر عضو
تعداد محصولاتتون چند تا هست ؟

این کار را با گراویتی فرم و افزونه محصولاتش میتونید انجام بدید . ولی اگر تعداد زیاد باشه مدیریت محصولات سخت میشه .

یک افزونه دیگه هم هست برای پیش پرداخت Deposit ولی اون کد یکتا را باید با یک افزونه دیگه حالا یا roll base باشه و یا اینکه با محدودیت محتوا پیاده سازی کنید .

m0h4mm4d

کاربر عضو
@m0h4mm4d سلام مرسی از پاسخت 

حدودا 150 محصول داریم 
تعداد خیلی بالا نیست با همون گراویتی فرم احتمالا بشه انجامش بدید . افزونه کاندیشنال لاجیک و پروداکت هم میخواهید . انشالله که موفق بشید .

m0h4mm4d

کاربر عضو

این هم فکر کنم بتونه راحت تر کارتون را راه بندازه . چکش کنید

shamimi

کاربر عضو
خخخخخخخخخخخخ

چرا داستان میگی دوستم

خب مثل سایت های تخفیفی کار کن بگو محصول 100 تومن است شما بن 20 تومنی خریداری کنید به همین راحتی

یعنی 20 تومن به شما میده بقیه هم به طرف دیگه چرا لقمه دور میزنی که محصول 100 تومن تعریف شه فلان و اینا

یه چیز دیگه اگر فقط به بعضیا میخوای بدی خب ووکامرس کد تخفیف داره

کد تخفیف بده محصول 100 تومنی به 20 تومنی برای مشتری تبدیل بشه

عجب
من که کلا با این طرح موافق نیستم 

ولی روندی که شرکت خواسته :))  

جاویدان

کاربر عضو
خب صاحاب های شرکت را تفهیم کن بگو این روند عرب بازیه
با سلام دوست عزیز

توهین به قومیت ها در این انجمن ممنوع هست لطفا رعایت نموده و پست خود را اصلاح کنید .

من که کلا با این طرح موافق نیستم 

ولی روندی که شرکت خواسته :))  
با سلام دوست عزیز

شما می خواهید شخص خریدار قیمت نهایی را مشاهده کند؟

سپس درصدی از پول را برای شما واریز نماید و بعد باقی مانده را به نمایندگی پرداخت کند ؟

شما برای این پرداخت رسیدی به خریدار خواهید داد؟

آیا نمایندگی نیز باید از طریقی از خرید فوق مطلع گردد ؟

آیا حتما باید باقی مانده پول به نمایندگی پرداخت شود و خریدار نمی تواند همه پول را یکجا پرداخت کند؟

مشکلی که در بن تخفیف وجود دارد اینست شما بدون محصول قادر به پرداخت بن تخفیف نیستید !!!

بن تخفیف بر روی محصول اعمال می شود اگر محصول 100 تومان باشد و شما 20 تومان بخواهید دریافت کنید باید 80 تومان بن تخفیف بگذارید و این می تواند باعث مشکلات جدی و سوء تفاهم برای مشتری نهایی شود به علت آنکه همه مشتریان کلیت توضیحات شما را نمی خوانند .

یک گزینه محتمل برای شما اینست با این برنامه نویس خبره مشورت نموده و سفارش این محصول را با در نظر گرفتن همه جوانب قبل و بعد بدهید . توصیه بنده اینست، به علت اینکه می توانید ساختار مناسب فروشگاه را برایش اعمال کنید.

گزینه دیگر اینست شما از مواردی مانند خدمات vip استفاده کنید که قابلیت پرداخت دارد .

گزینه توصیه شده افزونه های Deposit یا گراویتی فرم نیز قابل بررسی است زیرا قابلیت خرید یک محصول و پرداخت بخشی را دارند .

البته با جستجو بیشتر شاید موارد مشابه بهتری نیز پیدا شود

موفق باشید

m.h.mohammadi

تازه وارد
سلام و عرض ادب

دوستان بنده هم تقریبا سوالی مشابه دارم

میخوام ببینم آیا افزونه ای برای ایجاد حالت اقساط برای محصولات با قیمت بالا وجود دارد

مثلا اگر محصول از 2 میلیون به بالا بود امکان اقساط وجود داشته باشد وتعداد اقساط رو هم کاربر مشخص کنه و در ازای هر ماه یک درصدی به عنوان کارمزد به قیمت اظافه بشه

مثلا 2 درصد در ازای هر ماه و بعد از تمام شدن اقساط کاربر بتواند در خواست ارسال کالا  را بدهد و تعداد اقساط پرداختی هم از پنل کاربریش قابل پیگیری باشد 

و حالتی دیگر هم برای محصولات مجازی مثلا سفارش طراحی لوگو میخوام کاربر مقداری از هزینه مثلا 30 درصد را به عنوان پیش پرداخت بپردازد و یک کد پرداخت به کاربر بصورت یونیک ارائه شودبطوری که فقط برای آن کاربر خاص و آن محصول قابل استفاده باشد و بعد از اتمام کار و دریافت پیام از طرف مدیر سایت با ورود به پنل کاربری و سپس صفحه محصول اینبار بجای کلیک روی دکمه پیش پرداخت روی دکمه تصویه حساب کلیک کند و بعد از ارائه کد پیش پرداخت مابقی مبلغ را پرداخته و سپس لینک دانلود محصول فعال شود و بعد از فعال شدن لینک دانلود کد پیش پرداخت از بین برود

همه اینارو با php درصورتی که از 0 کد بنویسم میتونم پیاده سازی کنم اما به قول معروف هر چقدر پول  بدی همونقدر آش میخوری و نمیتونم برای شرکتی که کلا 1 میلیون بودجه اختصاص داده به پروژه از 0 کد بنویسم

ببخشید که طولانی شد

بالا