افزونه فیدبک گرفتن از کاربران

baharmf93

تازه وارد
سلام دوستان

من دنبال افزونه هستم شبیه زیر که پیوست کردم، خیلی گشتم ولی پیدا نکردم همه افزونه های feedback questions رو هم نگاه کردم ولی شبیه این نبودن.

صرفا میخوام زیر پست ها بیاد و کاربران بگن مفید بوده یا نه اون مقاله

ممنون میشم کمک کنید.

You must be registered for see images attach

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

این افزونه نیز از همون روش استفاده می کنه یعنی لایک موافقم خوب یا بد

کافیه به جای اون شکل ها از همین جمله و بله و خیر استفاده کنید (خودتون جایگزین کنید زیرا بیشتر این افزونه ها حالت سفارشی دارند نداشتن هم می تونید با یکم تغییرات خودتان اعمال کنید )

اما نکته مهم اینست خروجی این سوال رو می خواید کاربر بدونه یا فقط خودتان؟

افزونه های نظر سنجی هم همین کاربرد سوال آخری را دارد

موفق باشید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

baharmf93

تازه وارد
با سلام دوست عزیز

این افزونه نیز از همون روش استفاده می کنه یعنی لایک موافقم خوب یا بد

کافیه به جای اون شکل ها از همین جمله و بله و خیر استفاده کنید (خودتون جایگزین کنید زیرا بیشتر این افزونه ها حالت سفارشی دارند نداشتن هم می تونید با یکم تغییرات خودتان اعمال کنید )

اما نکته مهم اینست خروجی این سوال رو می خواید کاربر بدونه یا فقط خودتان؟

افزونه های نظر سنجی هم همین کاربرد سوال آخری را دارد

موفق باشید
سلام ممنون از پاسخ شما

خب من نمیدونم از چه افزونه ای استفاده میکنن

عبارت like dislike plugin post wordpress سرچ کردم افزونه ای شبیه اون عکس پیدا نکردم

masoud ashoori

کاربر عضو
سلام دوستان

من دنبال افزونه هستم شبیه زیر که پیوست کردم، خیلی گشتم ولی پیدا نکردم همه افزونه های feedback questions رو هم نگاه کردم ولی شبیه این نبودن.

صرفا میخوام زیر پست ها بیاد و کاربران بگن مفید بوده یا نه اون مقاله

ممنون میشم کمک کنید.

You must be registered for see images attach

سلام، وقت بخیر

دقیقا مثل همین عکسی که فرستادید رو اطلاعی ندارم بنده متاسفانه

اگر هم افزونه ای مثل عکس پیوستتون پیدا کنید فقط می فهمید که مفید بوده یا خیر

ولی من به شما پیشنهاد میکنم از افزونه WP Review Pro استفاده کنید.
1- با استفاده از این افزونه کاربرانتان می توانند نظرشان را نسبت به مطلب شما بین 1 تا 5 ستاره امتیاز بدهند.
2-مطالبتان هم در گوگل بصورت ستاره دار نمایش داده خواهد شد که باعث جلب توجه کاربران و افزایش ورودی شما از گوگل خواهد شد.
3- خود گوگل هم سایت شما را فعال تشخیص می دهد.

لینک این افزونه در پرشین اسکریپت:

baharmf93

تازه وارد
سلام، وقت بخیر

دقیقا مثل همین عکسی که فرستادید رو اطلاعی ندارم بنده متاسفانه

اگر هم افزونه ای مثل عکس پیوستتون پیدا کنید فقط می فهمید که مفید بوده یا خیر

ولی من به شما پیشنهاد میکنم از افزونه WP Review Pro استفاده کنید.
1- با استفاده از این افزونه کاربرانتان می توانند نظرشان را نسبت به مطلب شما بین 1 تا 5 ستاره امتیاز بدهند.
2-مطالبتان هم در گوگل بصورت ستاره دار نمایش داده خواهد شد که باعث جلب توجه کاربران و افزایش ورودی شما از گوگل خواهد شد.
3- خود گوگل هم سایت شما را فعال تشخیص می دهد.

لینک این افزونه در پرشین اسکریپت:

سلام

ممنون از پاسخ شما

بله افزونه ستاره هم خوبه ولی یک فرق بسیار بزرگ با اون افزونه بالا داره اونم در تجربه کاربری

وقتی در یک پست ما ستاره کمتری میگیریم از کجا بفهمیم کجای مقاله مشکل داره؟ ولی وقتی از افزونه مفید است یا خیر استفاده میکنیم و کاربر خیر رو انتخاب میکنه زیرش یک box متنی برای نوشتن توضیحات باز میشه و از کاربر ضمن معذرت خواهی و فلان میگه نظرش رو بگه در جهت بهبود مقاله.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

masoud ashoori

کاربر عضو
سلام

ممنون از پاسخ شما

بله افزونه ستاره هم خوبه ولی یک فرق بسیار بزرگ با اون افزونه بالا داره اونم در تجربه کاربری

وقتی در یک پست ما ستاره کمتری میگیریم از کجا بفهمیم کجای مقاله مشکل داره؟ ولی وقتی از افزونه مفید است یا خیر استفاده میکنیم و کاربر خیر رو انتخاب میکنه زیرش یک box متنی برای نوشتن توضیحات باز میشه و از کاربر ضمن معذرت خواهی و فلان میگه نظرش رو بگه در جهت بهبود مقاله.
خواهش میکنم
با استفاده از شورت کد میتونید در هر جای مقالتون هر چند تا که خواهید ایجاد کنید که خواسته اولتون رو برطرف میکنه

ولی در صورتی که بخواهید کاربر نظرش را تایپ کند مناسب نیست.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

baharmf93

تازه وارد
اکی ممنون

در کل اگر دوستان چنین افزونه پیدا کردند ممنون میشم معرفی کنند

البته میتونن چنین افزونه رو ایجاد کنن و حتی بفروشن ما هم خریداریم.

مثلا توی همه مقاله های گوگل این موضوع رعایت شده و به انتهای مقاله زیر برید و یک بار یس و یک بار نو بزنید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت

baharmf93

تازه وارد
ممنون ولی همون طور که گفتم این افزونه با اون افزونه که من مدنظر دارم خیلی فرق داره.

وقتی در یک پست ما ستاره یا دیسلاک کمتری میگیریم از کجا بفهمیم کجای مقاله مشکل داره؟ ولی وقتی از افزونه مفید است یا خیر استفاده میکنیم و کاربر خیر رو انتخاب میکنه زیرش یک box متنی برای نوشتن توضیحات باز میشه و از کاربر ضمن معذرت خواهی و فلان میگه نظرش رو بگه در جهت بهبود مقاله.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
ممنون ولی همون طور که گفتم این افزونه با اون افزونه که من مدنظر دارم خیلی فرق داره.

وقتی در یک پست ما ستاره یا دیسلاک کمتری میگیریم از کجا بفهمیم کجای مقاله مشکل داره؟ ولی وقتی از افزونه مفید است یا خیر استفاده میکنیم و کاربر خیر رو انتخاب میکنه زیرش یک box متنی برای نوشتن توضیحات باز میشه و از کاربر ضمن معذرت خواهی و فلان میگه نظرش رو بگه در جهت بهبود مقاله.
اهان. چنین چیزی ندیدم من اماده ش رو.

بالا