Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
نبود قابلیت مقایسه محصولات در سیستم ووکامرس یکی از عیوب اون محسوب میشد. در این تاپیک قصد دارم افزونه ی مقایسه ی محصولات برای سیستم ووکامرس رو به شما معرفی کنم. این افزونه فادر هست بی نهایت محصول رو برای کاربران شما به مقایسه بگذاره. از قابلیت های این افزونه میشه به ایجکس بودن مقایسه ، قابلیت پرینت مقایسه ، قابلیت حذف محصولی خاص از مقایسه، قابلیت تعیین کردن محصولی برای عدم مقایسه اشاره کرد.

به امکانات کلی این افزونه اشاره می کنم

136247212734823.png

• قابلیت مقایسه بی نهایت محصول
  • ایجکس بودن افزونه
  • کاملا فارسی
  • قابلیت پرینت مقایسه
  • قابلیت تعریف فیلد های دلخواه برای قرار دادن در مقایسه
  • قابلیت عدم اجازه مقایسه محصولی خاص توسط مدیر
  • قابلیت حذف محصولات مقایسه شده توسط کاربران به صورت ایجکس
  • تنظیمات کامل!
  • بدون نیاز به تغییر در قالب و قابلیت تنظیم اتوماتیک در هر قالبی
  • و امکانات فراوان دیگر

دریافت افزونه:

نحوه نصب: تنها کافیست پوشه افزونه را در مسیر plugins آپلود کنید و از طریق مدیریت افزونه ها فعال کنید.

تصاویری از سیستم: -

mohammadreza.sh

تازه وارد
سلام نصب کردم ولی برای تنظیمات میگه باید به نسخه Pro ارتقا بدید.

لطفا اگه نسخه ای دارید که کار میکنه معرفی کنید.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
تنظیمات خاصی نداره دوست عزیز! نسخه پرو فکر نمیکنم برای شما لازم باشه...

marziyeh1as

Banned
تنظیمات خاصی نداره دوست عزیز! نسخه پرو فکر نمیکنم برای شما لازم باشه...
بروبچ

من نصب کردم ولی وقتی رو مقایسه میرم تو صفحه این شکل میاد

چیو باید بزنم

You must be registered for see images attach

مرسی اگه زود جوابمو بدین

آخرین ویرایش توسط مدیر:

ahsanmalang

تازه وارد
سلام من وصل کردم کار می کنه مشکلی نداره شما به پیغامی که می ده توجه نکنید فقط کافیه به قسمت تنظیمات برید و فعال کنید

فقط من یه سوال دارم چطور میشه کاری کرد که توضیحات محصول هم در حالت مقایسه نمایش بده

mtkz

تازه وارد
سلام

من این افزونه ر اضافه کردم.

کنار محصولات کلمه compare this اضافه شده. فارسی کردنش رو انجام میدم اما وقتی روش کلیک میکنم بصورت ایجکس یک تیک نمایش میده ولی هیچ اتفاقی نمیافته. اگه ممکنه راهنمایی بفرمایید

باتشکر

alifiresoft

کاربر عضو
این افزونه یک ابزارک اضافه میکنه به سایت شما که اگه این ابزارک فعال نیست باید از قسمت نمایش > ابزارک ها این ابزارک را فعال کنید. البته باید ببینید قالب شما ابزارک رو پشتیبانی میکنه یا نه؟ اگر پشتیبانی بکنه روش بالا جواب میده (در تصویر پست اول همین تاپیک مشخص هست که یک منو در سمت چپ به عنوان مقایسه محصول اضافه شده است.)

shiravi

تازه وارد
سلام

وقت بخیر

میشه لطف کنید منو راهنمایی کنید

من میخوام تو این مقایسه بر اساس یه سری فیلدهای خاص باشه....چجوری میتونم تعریف کنم این فیلدهارو...من افزونه رو نصب کردم فقط بر اساس قیمت باهم مقایسه میکنه

لطفا سریع پاسخ دهیددد...خیلی کارم فورسه :)

مچکررررررررر

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
این افزونه رو تست بگیرید...

باهاش زیاد کار نکردم

emadish

تازه وارد
سلام من این افزونه رو فعال کردم. اما وقتی روی دکمه اش کلیک می کنی، محصول رو اضافه نمی کنه. دکمه به "اضافه شد" تغییر پیدا می کنه،

اما اضافه نمیشه

هیچ محصولی افزوده نشده است برای جدول سنجش

آیا افزونه دیگری برای اینکار است که درست کار کنه؟ افزونه قبلی هم که صفحه اول معرفی کردید کار نکرد و

برای تنظیمات میگه باید به نسخه Pro ارتقا بدید.

nihash

تازه وارد
با سلام

آیا کسی از دوستان نسخه Pro این افزونه رو داره؟

sammak

تازه وارد
افزونه پرو که باید خریداری بشه.

ورژن جدیدش درست کار می کنه ولی خیلی از تنظیماتش قفل هست.مثلا نمیشه به انگلیسی ترجمش کرد.

تو این نسخه هم برای من دکمه اضافه نشد و فیلدهای مقایسه رو نتونستم دسته بندی کنم ولی توی ورژن جدیده میشه

بالا