افزونه نرخ بندی پست پیشتاز و سفارشی ووکامرس

• نویسنده موضوع kima
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

kima

تازه وارد
سلام دوستان

مدت زیادی بود نیاز داشتم به افزونه ای قوی که بتونه قیمت ها را بر اساس وزن برای پست پیشتاز یا سفارشی یا تیپاکس به دقت محاسبه کنه و متاسفانه در وردپرس اون چیزی که باید رو پیدا نکردم

یه مدل بود 18 تومن که هم ضعیف بود هم اینکه توجیحی نمیدیدم پلاگ این به این سادگی رو کد شده خریداری کنم

یکی از دوستان که پی اچ پی کار بنام آقای شاهین غرقی گفتم بهشون و زحمت کشیدن پلاگ این رو برام نوشتن

چند ماهی هست داخل سایت خودم دارم ازش استفاده می کنم خیلی عالی و بدون مشکل داره کار می کنه

گفتم شاید بدرد خیلی از دوستان بخوره پلاگ این سورس و از همه مهم تر کارا

و اینکه میتونید از لینک زیر دانلودش کنید

طرز کار با پلاگ این هم بسیار ساده هست

بعد از نصبش میرید داخل تنظیمات ووکامرس و حمل و نقل و اون گزینه ای رو که می خواین اکتیو می کنید و بهش قیمت میدین

مثلا من قیمت های سایت خودم رو به این صورت دادم

0.001:5800,0.5:6000,0.7:6700,1:7800,2:10000,3:13000,4:16000,5:19000,6:22000

به خط بالا این معنی هست که اگر وزن کالا

از 0 گرم تا 0.5 کیلو بود 5800 تومان

از 0.5 کیلو تا 0.7 کیلو 6000 تومان

از 0.7 کیلو تا 1 کیلو 6700 تومان

از 1 کیلو تا 2 کیلو 7800

و الی آخر

اگر هم نخواستید قیمت متغیر داشته باشه که کلا تیک قیمت های متغیر رو برمیدارید و قیمت ثابت رو دارد می کنید

تنظیمات دیگه ای نداره و بسیار ساده هست همه چیز

بدون نیاز به پرداخت پول و با سورس کد استفاده کنید و حالش رو ببرید و دعا به جون نویسنده اش کنید

در ضمن خط قیمت ها که واسه پلاگ این باید داد اینجا اشتباه نشون میده اما کپی و پیست کنید اوکی میشه

اینک لینک عکس محیط پلاگ این

آخرین ویرایش توسط مدیر:

ketabchi

تازه وارد
دوست عزیز این افزونه ایی که گذاشتین مربوط به درگاه بانک پارسیان هست!

kima

تازه وارد
معذرت می خوام که اشتباه شد

ممنون که تصحیح کردین اقای غرقی

amirkashani

کاربر عضو
لایک

آفرین به شما ادامه بده

- - - Updated - - -

یه پیشنهاد برای کامل تر شدن افزونه

گزینه ی ارسال پستی به نسبت مسافت هر شهر و نیز وزن اضافه کنید خیلی عالی میشه منظورم اینه که الان فقط بر حسب وزن محصوله اما مسافت هم تو نرخ بندی ارسال ملاکه موفق و موید باشید

zistplus

تازه وارد
سلام دوستان ممنون از بابت این افزونه.

ولی یک مشکلی هست.

من تنظیمات رو بدرستی انجام ادم و در سبد خرید هم نمایش داده میشه ولی هیچ هزینه ای اضافه نمیکنه.و مینویسه : پست پیشتاز (رایگان !) چیکار کنم ؟

mahdyar7

تازه وارد
نمیخواستم اسپم بدم اما دیدم نمیشه بی تفاوت از این لطف شما گذشت.

خدا خیرت بده

درود

دوست عزیز در تنظیمات ووکامرس در بخش تسویه حساب و بخش حمل و نقل باید تنظیمات رو انجام بدید و فعال کنید .

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
دوستان عزیز عین همین افزونه رو هم کاربر [MENTION=95]zegersot[/MENTION] نوشتن و توی امضاشون هست ... اگر با این افزونه مشکل دارید میتونید از کاربر zegersot تهیه کنید ..

amirkashani

کاربر عضو
آخه این برادر عزیز افزونه ای به این سادگی رو داره 18000 تومان میفروشه اولش گذاشته بود 6000 تومان اما الان گرون کرده بنده خودمم برنامه نویسم اما یه مقدار انصاف هم دارم کارام رو به قیمت ریال وطنی میفروشم نه دلار آمریکایی

farsing

تازه وارد
آخه این برادر عزیز افزونه ای به این سادگی رو داره 18000 تومان میفروشه اولش گذاشته بود 6000 تومان اما الان گرون کرده بنده خودمم برنامه نویسم اما یه مقدار انصاف هم دارم کارام رو به قیمت ریال وطنی میفروشم نه دلار آمریکایی
دوست عزیز شما که برنامه نویس هستید لطف کن همچین افزونه ای درست کنید من 50.000 تومن ازتون میخرم

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
دوست عزیز شما که برنامه نویس هستید لطف کن همچین افزونه ای درست کنید من 50.000 تومن ازتون میخرم
البته این رو هم بگما ... نصف پولی که گیر صاحب اثر میاد میره تو شکم همیار ...

همیار اگه فقط تو سایت همیار بفروشی 80 درصد بهت میده ولی اگه جای دیگه هم بفروشی 50 درصد . بخاطر همین اگه میخوای پول اصلی خودت گیرت بیاد باید به قیمت 2 برابر توی همیار بفروشی ..

amirkashani

کاربر عضو
اگه مسائل اخلاقی اجازه میداد افزونه ای که نوشتم رو در اختیارتون میذاشتم البته نیاز نیست از بنده گرون بخرید اگه افزونه موجود رو قیمتش رو عادلانه میدونید ۱۸ تومن بدید از صاحب اثر بخرید دوستان بنده اینی که گفتم بخاطر این بپد که ما باید اگه کاری میکنیم در کارامون انصاف رو هم بگنجونیم

ببخشید که اسپم دادم بنده اهل اسپم دادن نیستم فقط میخواستم این دوستمون ملتفت شه

IAMIR

کاربر عضو
اگه مسائل اخلاقی اجازه میداد افزونه ای که نوشتم رو در اختیارتون میذاشتم البته نیاز نیست از بنده گرون بخرید اگه افزونه موجود رو قیمتش رو عادلانه میدونید ۱۸ تومن بدید از صاحب اثر بخرید دوستان بنده اینی که گفتم بخاطر این بپد که ما باید اگه کاری میکنیم در کارامون انصاف رو هم بگنجونیم ببخشید که اسپم دادم بنده اهل اسپم دادن نیستم فقط میخواستم این دوستمون ملتفت شه
شما موظف هستید . به هر نحوی کار کنید . اصلا مجانی برنامه نویسی کنید .

ولی نباید وضعیت بازار با قیمت پرت خراب کنید .

متسفانه یک تعداد از دوستان سر تجربه کم یا بعضی مسائل دیگه فقط به خاطر اینکه در آمد داشته باشند . ارزش کار خودشون را از کارگر سر گذر پایین تر آوردند .

البته شاید از نظر شما ارزش چند روزی که روی افزونه زمان بذاری 18هزار تومان بیشتر نباشد .

شما اگر برنامه را نوشتی من ازت خریدارم . ادعا نکن می تونی عمل کن . حرف باد هواست توانایی داری بنویس تو همین سایت بفروش .

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
تاپیک از مسیر خارج شد.

قفل شد

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا