افزونه وردفنس یا all in one

mortezanorouzi

تازه وارد
سلام
یه سوال دارم. کسی از افزونه وردفنس استفاده کرده؟ میخوام بدونم وردفنس بهتره یا all in one؟ لطفا اگه کسی تجربه داره راهنماییم کنه. مرسی

nader hemmat

تازه وارد
سلام ببینید هر دو تا افزونه های کاملی برای امنیت هستند همه مواردی که برای افزایش امنیت سایتتون یاز دارید را در بر میگیرن. ولی فایروال و اسکنر افزونه وردفنس خیلی قدرتمند هست. باز هم بنظرم باید امکانات هر دو افزونه را ببینید تا بتونید بهتر تصمیم بگیرید که کدوم براتون بهتره ولی من بین all in one و وردفنس، وردفنس را انتخاب می کنم.

persianseoteam

تازه وارد
سلام
یه سوال دارم. کسی از افزونه وردفنس استفاده کرده؟ میخوام بدونم وردفنس بهتره یا all in one؟ لطفا اگه کسی تجربه داره راهنماییم کنه. مرسی
خدمات ما در :

مشاوره، طراحی و راه اندازی مراکز تلفن ویپ (IPPBX)

مشاوره، طراحی و راه اندازی سیستم های شبکه

مشاوره، طراحی وپیاده سازی میکروتیک (Mikrotik)

مشاوره، طراحی وپیاده سازی شبکه های VM

gglasstech02

تازه وارد
سلام

افتخار دارد که به عنوان یکی از پیشروهای صنعت شیشه بالکنی , پارتیشن شیشه‌ای , حمام شیشه‌ای(کابین دوش) , آینه‌های دکوراتیو , شیشه‌های لاکوبل (شیشه‌های رنگی) و شیشه سکوریت فعالیت کرده و به تأمین محصولاتی با کیفیت بی‌نظیر متعهد است. با بیش از دو دهه تجربه در این صنعت، جی‌گلس به عنوان مؤسسه‌ای قابل اعتماد شناخته می‌شود که به تأمین و توزیع محصولات با تکنولوژی برتر و استفاده از مواد اولیه با کیفیت بالا می‌پردازد.

Ebif_GSM

تازه وارد

فروشگاه اینترنتی استوریکس در ضمینه عمده فروشی محصولات و لوازم آرایشی و بهداشتی، خرازی، سوپرمارکتی، داروخانه ای، خانگی، آشپزخانه و ده ها دسته بندی مختلف با هزاران کالا با کمترین و ارزان ترین قیمت فعالیت میکند، این عمده فروش سالها تجربه دارد و دارای نماد اعتماد الکترونیکی نیز می باشد، تمامی مغازه داران و فروشگاهیان و شرکت های بزرگ میتوانند به راحتی از storix.ir سفارش عمده خودشون رو ثبت کنند تا در سریعترین زمان ارسال شود.

بی بی مد

تازه وارد
سلام

فروشگاه اینترنتی بی بی مد، در ضمینه تولید و فروش سیسمونی نوزاد به صورت کامل فعالیت میکند، این فروشگاه علاوه بر تولید بیشتر محصولات سیسمونی، لیست سیسمونی نوزاد دختر و پسر را از انواع برندهای اصلی و اورجینال در سایت به فروش می رساند، در این فروشگاه پوشاک بچه گانه و انواع لباس سیسمونی نوزاد موجود می باشد؛ لوازم هایی مانند کالسکه و کریر، صندلی خودرو یا ماشین، صندلی غذاخوری، شیشه شیر و پستانک و ... صدها کالای مورد نیاز نوزاد و کودک در این فروشگاه قابل خریداری است، بی بی مد علاوه بر قیمت های مناسب و ارزان، قابلیت پرداخت مبلغ سفارش به صورتی اقساطی با چک (نیازمند اعتبارسنجی) را نیز دارا می باشد که نیازی به هیچ گونه پیش پرداخت نبوده و بدون هیچ درصد اضافی در اختیار والدین عزیز قرار گرفته تا از مشکلات و فشارهای اقتصادی آسیب کمتری ببینند و پول و سرمایه خود را پس انداز کنند.
شما میتوانید با مراجعه به وب سایت babymode.ir و یا مراجعه حضوری در شهر تبریز، نسبت به خرید خود اقدام نمایید.

بالا