افزونه ورود و عضویت با شماره موبایل

masoodgh

تازه وارد
با سلام خدمت همه دوستان

یک افزونه بسیار کاربردی که میدونم خیلی ها دنباش هستن و من کل اینترنتو زیر و رو کردم و بهترین گزینه همین افزونه برخورد کردم

با این افزونه میشه با شماره موبایل به جای ایمیل در سایت لاگین و یا عضو شد.

نام افزونه :   Digits : WordPress Mobile Number Signup and Login

لینک افزونه در کد کانیون :

دوستانی که این امکان براشون هست که این افزونه را تهیه کنن ممنون میشم لینک دانلودشو بذارن تا یک لطف بزرگ برای خیلی ها بکنن

(اگرم هزینه ای داشته باشه من در خدمتم )

آخرین ویرایش توسط مدیر:

khunires

تازه وارد
سلام، وقت بخیر

از یک واسط مالی (ارزی) کمک بگیرید و افزونه رو به راحتی خریداری کنید!

توجه داشته باشید به احتمال زیاد باید پیامکی برای شماره موبایل مذکور ارسال بشه که نیاز داره بعد از خرید افزونه حتما دوباره هزینه کنید براش و بدید برنامه نویس ایرانی با یک پنل پیامک داخلی ست کنه براتون!

masoodgh

تازه وارد
ممنون از نظرتون

اما من دموی افزونه رو تست کردم

گویا این افزونه از پیامک های فیسبوک استفاده می کنه و از این جهت دیگه نیازی به خرید پنل پیامکی نیست

و خودشم در توضیحاتش گفته با یکبار هزینه خرید افزونه بی نهایت sms  دارید.

فقط تنها ایرادی که میشه بهش گرفت زبان پیام هایی که می فرسته انگیلیسی است . نمی دونم اینم راه حلی داره یا نه !

afshin63

تازه وارد
سلام. کسی هست این افزونه رو داشته باشه؟ تو مارکت های ایرانی هست تا بخرم؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
متاسفانه یافت نشد. نسخه رایگانش لو نرفته.

javananit96

کاربر عضو
سلام به همه هنوز امکان ارائه لینک دانلود این افزونه نیست؟

WordPress Mobile Number Signup and Login

alaki1

تازه وارد
شما کدکنیون رو جستجو کردی ( حرفه ای بودی ) اما نتونستی بفهمی یکی از مثلا مارکت های ایرانی داره میفروشه ؟؟؟ با اضافه کردن یک کلمه ی _ افزونه _ به اسم پلاگین و جستجو پیدا کن 

آخرین ویرایش توسط مدیر:

javananit96

کاربر عضو
شما کدکنیون رو جستجو کردی ( حرفه ای بودی ) اما نتونستی بفهمی یکی از مثلا مارکت های ایرانی داره میفروشه ؟؟؟ با اضافه کردن یک کلمه ی _ افزونه _ به اسم پلاگین و جستجو پیدا کن 

ولی مشکوک به تبلیغاته بیشتر

اگه کسی هم این پیام رو میبینه میگم از این افزونه ها نخرید و نصب نکنید تازه اول کارشه (کلا 100 تا فروش داشته شاید رو 10 تا سایت تو جهان نصب نباشه ) و کلی باگ داره و با ساختار کلی وردپرس تداخل داره 
بله در اطلاع هستم یکی از مارکتهای ایرانی میفروشه 60 تا فروش داشته و از نسخه ۴.۱.۱۰  استفاده میکنه

alaki1

تازه وارد
ممنون  ایده ی جالبیه 

مطمئنا میگیره و هزاران فروش پیدا میکنه علی الخصوص برای ما ایرانیا که خیلی کمتر از ایمیل استفاده میکنیم و خیلی ها پسورد ایمیل شون هم فراموششون شده و از ثبت نام در سایت ها خودداری میکنند 

کلاس کار سایت رو هم میبره بالاتر و اعتماد مشتری هم 100 برابر میشه وقتی چنین امکانی رو ببینه 

من هم شاید به فکر امتحان کردنش افتادم 

mbm159

تازه وارد
سلام اقا این رایگانش نیست ک نیست کسی هست داشته باش ما نیز هم نیاز داریمش

پیام یزدانیان

کاربر عضو
سلام با قیمت مناسبی فارسی و هماهنگ با پنل های اسمس ایرانی همین رو برای فروش گذاشتن 

shabgard2018

تازه وارد
حتی اگر لینک دانلود هم براتون بذارن به درد شما نمیخوره تو ایران

میخواید از کدوم گت وی  های این افزونه تو ایران استفاده کنید؟
Digits-Codecanyon-New-Desc_08.png

افزونه مشابهی هست کار اقای صوفی اون بیشتر بدردتون میخوره چون گت وی پنل پیامک های ایرانی داخلش هست.از ملی پیامک تا ریلکس

آخرین ویرایش توسط مدیر:

amin_b1993

کاربر عضو
افزونه ای که توی سایت ژاکت هست فقط برای یک سایت لاینسن داره واگه قرار باشه برای سایت دیگه ای استفاده بشه بیاد مجدد خریداری بشه

کسی راهی بلده برای نیاز نبودن به لایسنس؟؟؟؟

mostafa98

کاربر عضو
سلام خدمت دوستان عزیز پرشین اسکریپت

/*
* Plugin Name: DIGITS: Wordpress Mobile Number Signup and Login
* Description: Expand your website dimensions by providing signup and login using mobile number. User can register himself/herself with just a mobile number.
* Version: 5.2.4
* Plugin URI: https://digits.unitedover.com
* Author URI: https://www.unitedover.com/
* Author: UnitedOver
* Text Domain: digits
* Requires PHP: 5.5
* Domain Path: /languages
*/

بنا به درخواست دوستان عزیزی که به دنبال این افزونه بودن افزونه در پرشین اسکریپت آپلود شد.

نسخه افزونه 5.2.4 هستش که دو ماه پیش منتشر و لو رفته.

لینک دانلود به دو صورت در اختیار شما قرار میگیره تا نگران پاک شدن افزونه نباشین.

زبان پارسی هم توی افزونه هستش :39:

لینک دانلود افزونه :

http://up.persianscript.ir/do.php?filename=defd-digitsmobile524.rar

You must be registered for see images attach

بالا