افزونه و ابزار برای ایجاد لیست دانلود

M

mojtaba_farrohki

Guest
سلام

من پلاگینی نسب کردم با نام Virtue / Pinnacle ToolKit خیلی ابزار مفیدی هستش اما به باگ برخوردم و موقعی که یک لیست دانلود 3تایی به بالا میسازم به مشکل می خوره و موقع باز کردن بعضی لیست ها باز نمیشن یا جا به جا باز میشن یا کلا باز نمیشن بعضی از لیست ها!

xbiOw.jpg

افزونه ای سراغ دارید برای لیست کردن دانلود ها و ابزار کشویی بشه ایجاد کرد؟امکاناتش خوب باشه

ممنون

آخرین ویرایش:

skyiran

کاربر عضو
سلام

من پلاگینی نسب کردم با نام Virtue / Pinnacle ToolKit خیلی ابزار مفیدی هستش اما به باگ برخوردم و موقعی که یک لیست دانلود 3تایی به بالا میسازم به مشکل می خوره و موقع باز کردن بعضی لیست ها باز نمیشن یا جا به جا باز میشن یا کلا باز نمیشن بعضی از لیست ها!

xbiOw.jpg

افزونه ای سراغ دارید برای لیست کردن دانلود ها و ابزار کشویی بشه ایجاد کرد؟امکاناتش خوب باشه

ممنون
سلام دوست عزیزم

فکر کنم این افزونه بتونه مشکلت رو حل کنه 

Qalekhani

قلعه‌خانی
سلام

ممنون
شما از کدوم این پوسته ها استفاده می کنید؟ Virtue یا Pinnacle ؟

چون افزونه تون فقط با این پوسته ها کار می کنه.

بالا