افزونه پرداخت استفاده شده در این سایت

brhnam17

تازه وارد
با سلام خدمت همه دوستان عزیز

کسی میدونه این سایت از چه افزونه ای داره استفاده میکنه ؟؟؟

توی بخش روش ارسالش مثلا چند مورد رو آورده که توضیح هم داخلش داده میشه

من میخواستم همچین کاری رو انجام بدم اما متاسفانه نتونستم

کسی هست کمک کنه که چهجوری این کارو بتونم پیاده سازی کنم ؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

MahdiY

راهبر انجمن
با سلام خدمت همه دوستان عزیز

کسی میدونه این سایت از چه افزونه ای داره استفاده میکنه ؟؟؟

توی بخش روش ارسالش مثلا چند مورد رو آورده که توضیح هم داخلش داده میشه

من میخواستم همچین کاری رو انجام بدم اما متاسفانه نتونستم

کسی هست کمک کنه که چهجوری این کارو بتونم پیاده سازی کنم ؟
سلام

با توجه به اینکه سایت نیاز به عضویت داره یه اسکرین شات از قسمت مد نظر قرار بدید

brhnam17

تازه وارد
سایتی که گذاشتین ووکامرس نیس
بله الان متوجه شدم که احتمالا با asp نوشته شده

فرقی نمیکنه من مدنظر این هست که بتونم مثل این سایت قسمتی در پرداخت درست کنم که مشتری نحوه ارسالشو بتونه انتخاب کنه و به صورت مجزا

brhnam17

تازه وارد
بله حتما

پیوست داده شد

در واقع افزونه ای به نام ( پرداخت چند مرحله ای ووکامرس هست ) و من نصبش کردم اما متاسفانه نمیشه مثلا مرحله ای رو کم کرد با اضافه کرد

الان بدین شکل روی وبسایت خودم هست

You must be registered for see images attach

MahdiY

راهبر انجمن
بله حتما

پیوست داده شد

در واقع افزونه ای به نام ( پرداخت چند مرحله ای ووکامرس هست ) و من نصبش کردم اما متاسفانه نمیشه مثلا مرحله ای رو کم کرد با اضافه کرد

الان بدین شکل روی وبسایت خودم هست

سلام

در مورد قسمت حمل و نقل از افزونه Persian Woocommerce Shipping استفاده کنید.

یک منطقه حمل و نقل ایجاد کنید و " ناحیه منطقه " را روی ایران بگذارید. در این منطقه پست پیشتاز و ... رو تعریف کنید

یک منطقه حمل و نقل دیگر ایجاد کنید و " ناحیه منطقه " را روی فارس بگذارید. در این منطقه حمل و نقل رایگان رو تعریف کنید

brhnam17

تازه وارد
سلام

در مورد قسمت حمل و نقل از افزونه Persian Woocommerce Shipping استفاده کنید.

یک منطقه حمل و نقل ایجاد کنید و " ناحیه منطقه " را روی ایران بگذارید. در این منطقه پست پیشتاز و ... رو تعریف کنید

یک منطقه حمل و نقل دیگر ایجاد کنید و " ناحیه منطقه " را روی فارس بگذارید. در این منطقه حمل و نقل رایگان رو تعریف کنید
ممنون بله این کار صورت گرفته و انجامش دادم

الان مشکل من دواقع نوع انتخاب این نوع روش ها توسط کاربر

در این روش کاربر به این شکل باید انتخاب کنه که زیاد زیبا نیست و درواقع گاهی اوقات اصلا دیده نمیشه

عکس نوع انتخاب روش در سایت خودمو پیوست کردم ..

من میخوام مثلا توی این مرحله فقط انتخاب گزینه های ارسال باشه و اونم یکم بزرگتر باشه ,...

یک سوال !

ببخشید شما میدونید چه طور میتونم جمله  (سفارشات به همین آدرس ارسال شود.) رو تغییر بدم ؟

MahdiY

راهبر انجمن
ممنون بله این کار صورت گرفته و انجامش دادم

الان مشکل من دواقع نوع انتخاب این نوع روش ها توسط کاربر

در این روش کاربر به این شکل باید انتخاب کنه که زیاد زیبا نیست و درواقع گاهی اوقات اصلا دیده نمیشه

عکس نوع انتخاب روش در سایت خودمو پیوست کردم ..

من میخوام مثلا توی این مرحله فقط انتخاب گزینه های ارسال باشه و اونم یکم بزرگتر باشه ,...

یک سوال !

ببخشید شما میدونید چه طور میتونم جمله  (سفارشات به همین آدرس ارسال شود.) رو تغییر بدم ؟
سلام

برای تغییر ظاهر انتخاب کردن باید قالبتون را ویرایش کنید. همچنین برای چند مرحله ای شدن می تونید از افزونه های مرتبط استفاده کنید.

برای تغییر دادن ترجمه قسمت خاصی میتونید از منو ووکامرس فارسی -> حلقه ترجمه اقدام کنید

brhnam17

تازه وارد
سلام

برای تغییر ظاهر انتخاب کردن باید قالبتون را ویرایش کنید. همچنین برای چند مرحله ای شدن می تونید از افزونه های مرتبط استفاده کنید.

برای تغییر دادن ترجمه قسمت خاصی میتونید از منو ووکامرس فارسی -> حلقه ترجمه اقدام کنید
خیلی ممنون از شما

واقعا ممنونم کمکم کردید

جسارتا یه سوال دیگه

شما افزونه ای میشناسید که بتونه تاریخ تحویل رو مشتری انتخاب کنه . یک افزونه بود که متاسفانه ماه روی تقویمش میلادی بود .

اگر افزونه ای هست که بتونه تاریخ و زمان تحویل رو از مشتری دریافت کنیم خیلی عالی میشه

ممنونم

MahdiY

راهبر انجمن
خیلی ممنون از شما

واقعا ممنونم کمکم کردید

جسارتا یه سوال دیگه

شما افزونه ای میشناسید که بتونه تاریخ تحویل رو مشتری انتخاب کنه . یک افزونه بود که متاسفانه ماه روی تقویمش میلادی بود .

اگر افزونه ای هست که بتونه تاریخ و زمان تحویل رو از مشتری دریافت کنیم خیلی عالی میشه

ممنونم
سلام

سوالتون را در یک تاپیک دیگر با عنوان مناسب مطرح کنید. افزونه ای که گفتید میلادی هست رو قرار بدید تا بررسی کنم

brhnam17

تازه وارد
سلام

سوالتون را در یک تاپیک دیگر با عنوان مناسب مطرح کنید. افزونه ای که گفتید میلادی هست رو قرار بدید تا بررسی کنم
ظاهرا یک تاپیکی هست با این موضوع دیگه من نزدم

اگر شما بتونید این مشکل افزونه رو حل کنید عالی میشه چون هرچی گشتم تو اینترنت نیست و خیلی عالی میشه بتونم این مورد رو توی سایتم داشته باشم

بالا