hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
با سلام

طبق وعده ای که داده بودم افزونه پیامک GravityForms رو برای شما نوشتم و در ادامه امکاناتش رو ذکر میکنم .

تصاویر افزونه :

1.png

2.png

4.png

3.png

5.png

6.png

7.png

8.png

9.png

10-1024x372.png

تذکر :

1 - اگر توی نت سرچ کنید .. می بینید که کلا ۲ الی ۳ افزونه پیامکی در جهان برای Gravity Forms وجود داره که به شدت ساده و پایه ای هستند … و

تنها امکاناتشون ارسال پیامک به یک شماره ای هست که بهش تعریف میشه ولی بنده سعی کردم که بهترین و کاملترین افزونه پیامکی رو برای

Gravity Forms بنویسم و سعی کردم تمام جوانب و نیاز ها رو درنظر بگیرم .. بهرحال هر ایده یا پیشنهاد مفیدی دارید میتونید اعلام کنید تا بررسی

کنیم و در صورت امکان روی افزونه لحاظ کنیم ..

2 - ابتدا قصد داشتم افزونه رو به صورت تجاری و با قیمت حدود ۳۰ الی ۳۵ هزار تومان عرضه کنم . البته اگه تصاویر و امکاناتش رو ببینید حتما متوجه

میشید که همچین قیمتی مناسب است اما خب شرایط تغییر کرد و افزونه رایگان ارائه میشه ولی فقط بر روی وب سرویس سایت .

شما از هر وب سرویسی که استفاده میکنید برای استفاده از این افزونه می بایست حدود ۳۰ الی ۳۵ هزار تومان هزینه میکردید و افزونه رو خریداری

میکردید .. اما با تقریبا همین هزینه حتی کمتر میتونید از یکی از پنل های دارای API مکث اس ام اس استفاده کنید . پس شما در صورت تهیه پنلهای

مکث اس ام اس چیزی رو از دست نمیدید و ضرر نمیکنید بلکه اینجوری بجای یک پنل پیامکی 2 پنل پیامکی خواهید داشت ...

3 - برای استفاده از افزونه باید Loader سورس گاردین برروی هاست شما نصب باشد که برروی اکثر هاست ها (همه هاست های معتبر) نصب است ..

4 - لطفا تا اطلاع ثانوی از درخواست اتصال به سایر وب سرویس ها خودداری کنید …

آخرین ویرایش توسط مدیر:

pedramd7

تازه وارد
سلام مجدد به آقا حنان

آقا دستت دردنکنه دانلود کردم خیلی عالیه واقعا دمت گرم

همین امروز پنل برنزی از سایت مکس خریدم حق با شما بود خیلی پشتیبانی خوبی داشت

ولی یه مشکلی دارم ممنون میشم کمکم کنی

وقتی که در قسمت : پیامک / اتصال فرم مورد نظر به افزونه پیامک / فرم را از منو انتخاب میکنم دیگه گیر میکنه و تو همون حالت لود میمونه

میتونی بگید مشکل از کجاست؟

یه اسکرین شات از صفحه

نکات قابل توجه هم اینکه هیچ افزونه ای به غیر از افزونه ی اصلی گراویتی و افزونه ی فازسی ساز و افزونه ی پیامکی شما نصب نیست

در صفحه ی تنظیمات حالت تداخل رو یه بار خاموش کردم تست کردم یه بار روشن کردم تست کردم همچنین دیگر گزینه هارو ولی باز متاسفانه تو هیچکدوم از حالت ها هم جواب نداد

یه بار هم کلا کل دیتابیس رو پاک کردم از اول وردپرس رو نصب کردم ولی متاسفانه...

آقا حنان امکانات افزونه تون ( پیامک) واقعا خارقالعادست شدیدا دوست دارم هرچه زودت تر باهاش کار کنم واسه همین امروز خیلی سریع رفتم از سایت مکس پنل خریدم ولی فعلا یه ضد حال خوردم...

آخرین ویرایش توسط مدیر:

pedramd7

تازه وارد
دست شما دردنکنه ه ه ه ه :113:

واقعا خوبه

به نظرم هرکی تو سایتش از افزونه گراویتی فرم و پلاگین های کمکی شما استفاده نکنه سایتش سایت نیست!

آرزوی موفقیت براتون دارم

baliq

تازه وارد
سلام

چطوری و از کجا می تونیم دانلود کنیم؟

saeedpersian

کاربر عضو
سلام

چطوری و از کجا می تونیم دانلود کنیم؟

نسخه رايگان ديگه وجود نداره.

نسخه جديد با امكانات كاربردي بيشتر بصورت تجاري منتشر شده

از لينك زير ميتونيد تهيه كنيد

Acrobat

کاربر عضو
سلام. وقت بخیر.

بنده افزونه پیگیری وضعیت سفارش رو فعال کردم، امکانش هست با تغییر وضعیت سفارش، پیامک برای برای شماره کاربر ارسال بشه؟!

S@jj@D

تازه وارد
سلام. وقت بخیر.

بنده افزونه پیگیری وضعیت سفارش رو فعال کردم، امکانش هست با تغییر وضعیت سفارش، پیامک برای برای شماره کاربر ارسال بشه؟!
سلام با چنین چیزی ممکنه!

Acrobat

کاربر عضو
سلام با چنین چیزی ممکنه!
ممنون از پاسختون.

سوال من در مورد افزونه مخصوص گراویتی فرم هستش که در تاپیکش هستیم...

افزونه ای که معرفی کردید مخصوص ووکامرس هست.

hannanstd.ir

سلام. وقت بخیر.

سلام .

من نسخه جدید پیگیری سفارش رو تا حدود 60 70 درصد نوشتم و افزونه پیامک هم بهش متصل کردم .... ولی یه پروژه سنگین دستمه که باید اون رو تحویل بدم و تا اینو تکمیل کنم .

Acrobat

کاربر عضو
سلام .

من نسخه جدید پیگیری سفارش رو تا حدود 60 70 درصد نوشتم و افزونه پیامک هم بهش متصل کردم .... ولی یه پروژه سنگین دستمه که باید اون رو تحویل بدم و تا اینو تکمیل کنم .
خیلی هم عالی.

فقط یه نکته ای به نظرم خوبه که همینجا بگم.

افزونه پیگیری سفارش فقط textarea هستش که شرابط رو باید تایپ کرد. ولی ممکنه یه سری پروژه ها شرایط یکسانی داشته باشن مثل پروژه من که مربوط به چاپ هستش. من خودم به صورت دستی textarea رو تبدیل که کردم به یکسری اینپوت رادیویی. اگه بشه تو افزونه جدید تعریف کرد یک سری شرایط یکسان رو خیلی خوب میشه :)

Acrobat

کاربر عضو
سلام .

منظورم به صورت دقیق تو توی عکس پیداست...

You must be registered for see images attach

hannanstd.ir

بله متوجه شدم .

بالا