افزونه پیگیری سفارش در ووکامرس با YITH WooCommerce Order Tracking

omidrastegar

کاربر عضو
16/2/13
456
16
18
29
iran
افزونه YITH WooCommerce Order Trackingبا کمک این افزونه می توانید مشتریان خود را از کالای سفارش داده شده مطلع سازید.اینکه محصولشان در لیست تحویلی ها قرار گرفته یا خیر، اینکه توسط چه کسی به آن ها تحویل داده می شود و همچنین چه زمانی!

به پیشخوان مراجعه کرده و افزونه را بارگذاری نمایید. سپس آن را فعال کنید. حال به منوی yith plugin مراجعه کرده و نام افزونه “order tracking” را مشاهده می کنید. با کلیک بر روی آن به بخش تنظیمات افزونه منتقل خواهید شد. دارای دو بخش تنظیمات اصلی و پرمیوم است که ما با بخش رایگان آن کار داریم…


تنظیمات افزونه
Default carrier name: نامی برای بخش حمل کننده ی محصول در نظر بگیرید و در اینجا وارد کنید. حال این عنوان می تواند نام مشخصی برای پیک شما باشد یا نام بخشی که کالا را حمل میکند.
Text in the Orders page: این متن در صفحه ی سفارش نمایان می شود که مربوط به شماره ی سفارش و شماره پیگیری محصول است.
Position of the text in the Orders page: موقعیت قرار گیری متن در صفحه ی سفارش

تنظیمات را ذخیره می کنیم. به منوی ووکامرس رفته و بر روی گزینه ی سفارشات کلیک می کنیم. در صورتی که مشتری شما سفارشی را ثبت کرده باشد با کلیک بر روی آن می توانید به قسمت ویرایش اطلاعات پیگیری و وارد کردن کد پیگیری رفته و تنظیمات را انجام دهید…در اینجا شما باید اطلاعاتی برای ستون سمت چپ که مربوط به کد پیگیری، نام حمل کننده ی محصول و تاریخ دریافت سفارش را مشخص کنید و سپس تاریخ سفارش را نیز با دقت وارد کنید سپس سفارش را ذخیره کنید. به صفحه ی سفارشات در پیشخوان وردپرس ببینید که چه اتفاقی افتاده است…همانطور که میبینید آبکون کامیون که نشانه ی زمان حمل می باشد در بخش سفارشات مشخص شده و اطلاع داده که کد پیگیری چیست و در چه زمانی تحویل داده می شود. حال این پیگیری توسط مشتری به چه صورت است؟
مشتری پس از پرداخت کد پیگیری را دریافت می کند:
جمع بندی!


یکی دیگر از امکاناتی که می توانید برای مشتریان خود تعریف کنید، دادن کد پیگیری به آن ها پس از خرید محصول می باشد. گاهی محصولی خریداری شده و طول می کشد تا به دست مشتری برسد، در این موارد مشتری باید کدی داشته باشد تا بتواند با کمک آن ثابت کند خرید انجام داده و کالا به دست او نرسیده است. از افزونه ای که امروز خدمت شما عزیزان آموزش دادیم می توانید برای پیگیری سفارشات استفاده کنید.

You must be registered for see images attach


 

hrraeesi

تازه وارد
18/11/16
22
0
1
سلام این افزونه با تاریخ شمسی مشکل داره

وقتی گزینه ORDER PICK UP رو می زنی و می خواهی بروزرسانی کنی به تاریخ ایراد می گیره و باید حتما تاریخ میلادی رو انتخاب کنی

کسی برای این موضوع راه حل داره؟

 

govash1

تازه وارد
29/8/18
6
2
3
سلام
از این افزونه استفاده میکنم
آیا راهی هست که بشه کد وارد شده در این قسمت به همراه پیامک تایید تکمیل سفارش از طریق اقزونه پیامک ووکامرس فارسی ارسال شود؟