افزونه seo

خانم وردی

تازه وارد
سلام

من هر دو افزونه
wpseo-woocommerce-dWhKmhSeYo
wordpress-seo-premium-RmAUUpXRsc
از سایت شما خریداری کردم و نصب کردم اما با قالب سایت اصلا سازگاری نداره
تمامی باز گشتی ها خطا میده طوری که بعد زدن بازگشتی همون لینک بالا نمیاد
چی کار باید کرد؟؟؟

ادرس سایت

olgoobanoo.ir

dehnavi

راهبر انجمن
شما از کجا خریداری کرده اید

چون این افزونه ها که ذکر کردید به صورت رایگان در وبسایت پرشین اسکریپت قرار گرفته است

خانم وردی

تازه وارد
در بخش وب مستر کد خطا 404 هست درسته؟

من بازشگتی به لینک صحیح ارجا میدم اما همون صفحه دیگه بالا نمیاد

و چاره کار فقط غیره فعال کردن همین افزونه هست

مشکل از چی میتونه باشه

خانم وردی

تازه وارد

مجدد بارگذاری کردم نیاز به نسخه پولی هست 

ارتقاء به Yoast SEO Premium

نسخه پولیشم دارم اما جواب نمیده باز گشتیا کلا بالا نمیاد اون لینک پیغام خطا میده

fariborz1359

تازه وارد

مجدد بارگذاری کردم نیاز به نسخه پولی هست 

ارتقاء به Yoast SEO Premium

نسخه پولیشم دارم اما جواب نمیده باز گشتیا کلا بالا نمیاد اون لینک پیغام خطا میده
ابتدا یکبار به قسمت پیوندهای یکتا در تنظیمات اصلی برید و مجددا ذخیره رو بزنید بعد از نصب افزونه یواست سئو

اگر حل نشد مشکل یادتون باشه وقتی از قسمت ریدایرکت استفاده میکنید برای تغیر مسیر لینک ها ادرس اصلی سایت رو وارد نکنید مثلا در قسمت ادرس قدیم و ادرس جدید قسمت بعد از ادرس اصلی سایت رو کپی کنید

مثال:

شما برای بازگشت یا ریدایریکت فقط باید

اینو انتخاب کنی اصل ادرس رو تو ریدایرکت نزن

آخرین ویرایش توسط مدیر:

m0h4mm4d

کاربر عضو
چه رایگان چه خریداری شده .....هیچ کدوم رو سایت جواب نمیده
اتفاقا این نکته مهمی هست . این جور کار ها نیاز به دقت زیادی داره . و اگر اینقدر بی دقتی کردید که متوجه خریداری شدن یا دانلود رایگان نشدید ( یا متوجه شدید و در نوشتن بی دقتی کردید ) نمی تونید موفق بشید .

گاهی مواقع به خاطر یک نقطه تنها ، مشکل درست میشه برای سایت . پس اگر دنبال جواب هستید اطلاعات دقیق و کامل بدید .

یک آدرس قدیم که میخواهید ریدایرکت بشه و یک آدرس جدید که ریدایرکت روی اون صورت میگیره . به همراه اسکرین شات از مقادیری که وارد میکنید بفرستید . تا دوستان بررسی کنند .

این افزونه تست شده هست و مشکلی نداره .

ابتدا یکبار به قسمت پیوندهای یکتا در تنظیمات اصلی برید و مجددا ذخیره رو بزنید بعد از نصب افزونه یواست سئو

اگر حل نشد مشکل یادتون باشه وقتی از قسمت ریدایرکت استفاده میکنید برای تغیر مسیر لینک ها ادرس اصلی سایت رو وارد نکنید مثلا در قسمت ادرس قدیم و ادرس جدید قسمت بعد از ادرس اصلی سایت رو کپی کنید

مثال:

اینو انتخاب کنی اصل ادرس رو تو ریدایرکت نزن
مشکل از این نیست . خود یاست کراپ میکنه .

تبلیغ  و بک لینک به سایت خودتون مخالف قوانین انجمن هست .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

خانم وردی

تازه وارد
از سایت شما هم دانلود کردم اما جهت ریدایرکت باید نسخه پولی داشته باشم

Yoast SEO Premium

من این افزونه رو دارم

چون یک بار ریداریت کردم الان همه اون صفحات خطا میده

لطفا راهنمایی کنید چطور میتونم این افزونه رو کامل پاک کنم

از داخل مدیریت سایت یک بار افزونه رو پاک کردم و دوباره نصب و فعال کردم اما باز همه اونایی که قبلا ریدایرکت زدم خطا میدن می خوام از اول شروع کنم

مثال:

همین روش برم

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

مشکل شما دقیقا قابل لمس نیست ، افزونه هایی که شما نام بردی و دوستان به حاشیه های آن توجه بیشتری کردند فقط افزونه های نقشه سایت هستند که جهت راهنمایی ربات های جستجوگر مثل گوگل یا یاهو یا بینگ مورد استفاده قرار می گیرد. و کمترین حالت رو برای ریدارکت دارند باید خود وردپرس تشخیص بده که شما نیازمند ریدایرکت هستید!!

جهت ریدایرکت اول شما باید مطمئن شوید که فایل  htaccess شما گزینه 301 داخلش وجود داره بخصوص اگر از افزونه های کش یا امنیت وردپرس استفاده می کنید

ضمنا این مورد را هم بخونید

نقشه سایت فعلی شما توسط افزونه Premium SEO Pack درست میشه اما یا این افزونه داره کش میشه یا کلا اشکال داره زیرا کلیت آدرس دهی درش غلط هست و فقط یک چارت xml رو نشون میده و در خودش باز هم یه نقشه دیگه ایجاد کرده sitemap-site.xml که این میخواد در آخر به آدرس سایت برسه که اصولا غلط هست.

یک نکته مهم در کاربرانی که اطلاعات درستی از برخی نقاط ندارند اینست که فکر می کنند اگر افزونه رایگانی در مخزن وردپرس بود بد است و اگر پولی بود حتما خوب است و اگر خیلی دانلود داشت دیگر عالی است . بنده منکر اینکه اگر محصولی تجاری در مخزن استفاده کننده زیادی داشته باشد بد است نیستم اما باید توجه داشت اما طراح اصلی سعی داشته با جذب مخاطب بیشتر پول بیشتری به دست آورد این را می شود در افزونه های جانبی متعددی که ساخته شده فهمید در حالیکه هر مقدار افزونه درصدی از پردازش و کارایی را نیازمند است در صورتیکه در یک افزونه واحد با کمترین میزان پردازش باید موارد به حداقل برسد.

اگر مشکل شما در سئو یا نقشه سایت است که افزونه های رایگان مانند :

می تواند به سادگی مورد استفاده قرار گیرد.

اما اگر شما قص ریدایرکت کردن دارید اول روشی که گفتم را پس از مطالعه اجرا نموده و در صورت عدم فعالیت درست از افزونه های کمکی این بخش استفاده کنید

ضمنا یادتان باشد موتور های جستجو از ریدایرکت دائمی خوششان نمی آید و نکته مهمتر اینکه اگر آدرسی از شما در موتورهای جستجو ثبت شده که آدرس غلط میدهد را پیدا نموده و رفع عیب کنید .

یک نکته در هنگام درج سوال یا مطلب کمی بیشتر توضیح داده و از درج مسائل حاشیه ساز خودداری کنید به اصلیت موضوع بیشتر بپردازید و با عکس یا آدرس مشکل خود را شفاف تر کنید

موفق باشید

m0h4mm4d

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

مشکل شما دقیقا قابل لمس نیست ، افزونه هایی که شما نام بردی و دوستان به حاشیه های آن توجه بیشتری کردند فقط افزونه های نقشه سایت هستند که جهت راهنمایی ربات های جستجوگر مثل گوگل یا یاهو یا بینگ مورد استفاده قرار می گیرد. و کمترین حالت رو برای ریدارکت دارند باید خود وردپرس تشخیص بده که شما نیازمند ریدایرکت هستید!!

جهت ریدایرکت اول شما باید مطمئن شوید که فایل  htaccess شما گزینه 301 داخلش وجود داره بخصوص اگر از افزونه های کش یا امنیت وردپرس استفاده می کنید

ضمنا این مورد را هم بخونید

نقشه سایت فعلی شما توسط افزونه Premium SEO Pack درست میشه اما یا این افزونه داره کش میشه یا کلا اشکال داره زیرا کلیت آدرس دهی درش غلط هست و فقط یک چارت xml رو نشون میده و در خودش باز هم یه نقشه دیگه ایجاد کرده sitemap-site.xml که این میخواد در آخر به آدرس سایت برسه که اصولا غلط هست.

یک نکته مهم در کاربرانی که اطلاعات درستی از برخی نقاط ندارند اینست که فکر می کنند اگر افزونه رایگانی در مخزن وردپرس بود بد است و اگر پولی بود حتما خوب است و اگر خیلی دانلود داشت دیگر عالی است . بنده منکر اینکه اگر محصولی تجاری در مخزن استفاده کننده زیادی داشته باشد بد است نیستم اما باید توجه داشت اما طراح اصلی سعی داشته با جذب مخاطب بیشتر پول بیشتری به دست آورد این را می شود در افزونه های جانبی متعددی که ساخته شده فهمید در حالیکه هر مقدار افزونه درصدی از پردازش و کارایی را نیازمند است در صورتیکه در یک افزونه واحد با کمترین میزان پردازش باید موارد به حداقل برسد.

اگر مشکل شما در سئو یا نقشه سایت است که افزونه های رایگان مانند :

می تواند به سادگی مورد استفاده قرار گیرد.

اما اگر شما قص ریدایرکت کردن دارید اول روشی که گفتم را پس از مطالعه اجرا نموده و در صورت عدم فعالیت درست از افزونه های کمکی این بخش استفاده کنید

ضمنا یادتان باشد موتور های جستجو از ریدایرکت دائمی خوششان نمی آید و نکته مهمتر اینکه اگر آدرسی از شما در موتورهای جستجو ثبت شده که آدرس غلط میدهد را پیدا نموده و رفع عیب کنید .

یک نکته در هنگام درج سوال یا مطلب کمی بیشتر توضیح داده و از درج مسائل حاشیه ساز خودداری کنید به اصلیت موضوع بیشتر بپردازید و با عکس یا آدرس مشکل خود را شفاف تر کنید

موفق باشید
در نسخه ی پریمیوم یاست که احتمالا این دوستمون همین نسخه را دانلود کردند امکان ریدایرکت وجود داره .

m0h4mm4d

کاربر عضو
از سایت شما هم دانلود کردم اما جهت ریدایرکت باید نسخه پولی داشته باشم

Yoast SEO Premium

من این افزونه رو دارم

چون یک بار ریداریت کردم الان همه اون صفحات خطا میده

لطفا راهنمایی کنید چطور میتونم این افزونه رو کامل پاک کنم

از داخل مدیریت سایت یک بار افزونه رو پاک کردم و دوباره نصب و فعال کردم اما باز همه اونایی که قبلا ریدایرکت زدم خطا میدن می خوام از اول شروع کنم

مثال:

همین روش برم
با آدرس کامل هم کار میکنه ، فقط باید آدرس قدیم و جدید را صحیح وارد کنید ( در قسمت مربوطه در منوی یاست ) . و یا وقتی افزونه بهتون پیغام میده که آیا میخواهید ریدایرکت کنید ( که در این صورت نیازی به وارد کردن آدرس قدیم نیست )  آدرس جدید را درست وارد کنید .

اگر اشتباهی مرتکب شدید نیازی نیست کار خاصی بکنید . فقط به قسمت بازگشتی از منوی یاست ( سئو و یا هر اسمی که در قالبتون ترجمه شده ) برید ، اونجا می تونید لیست ریدایرکت هاتون را ببینید . هر کدام را نخواستید پاک کنید ، به حالت اول بر میگرده .

از این به بعد هم هر وقت خواستید تغییرات این چنینی اعمال کنید اول یکی دو تا را انجام بدید و تست بگیرید بعد به صورت گسترده استفاده کنید .

مورد دیگه این که پیشنهاد میکنم قبل از پاک کردن ، لیست ادرس های قدیمی که نیاز به ریدایکرت داره را داخل یک صفحه ورد ذخیره کنید . اگر تعدادشون زیاد هست این کار را انجام بدید چون بعدا دیگه یادتون نمیاد و داخل گوگل سرچ کنسول خطای 404 میگیرید اگر بدون ریدایرکت کردن ، فقط یک صفحه را پاک کنید .

خانم وردی

تازه وارد
سلام ممنون از وقتی که میزاریم

افزونه Yoast SEO Premium  کاملا حذف کردم

404 to 301 را نصب کردم

اما پیغامی که داره

Ulta pulta..! Seems like you had no errors to log.

در حالی که در وب مستر من 15 هزار کد خطا دارم

You must be registered for see images attach

m0h4mm4d

کاربر عضو
 افزونه های مثل این 404 to 301 معمولا نمیتونن تغییرات قبلی را تشخیص بدهند . از حالا به بعد براتون عمل میکنند .

اگر خواستید خطاهای قبلی را بر طرف کنید می تونید از مثل این افزونه استفاده کنید :

ولی من خودم استفاده نکردم ، اگر مشکلی خوردید نمیتونم بیشتر کمکتون کنم .

همون یاست خوب بود فقط باید کار کردن با اون را یاد میگرفتید ، صفحه ی زیر را شما پیدا کردید داخل منوی یاست ؟؟

پایین همین صفحه میتونید همه ی ریدایرکت هاتون را ببنید و حتی همگی را انتخاب کنید و پاک کنید یا حتی به روز رسانی کنید .

اگر خواستید همه را پاک کنید ، تیک "نوع" را بزنید تا همگی انتخاب بشه و از قسمت کارهای دسته جمعی پاک کردن را انتخاب کنید .

m0h4mm4d

کاربر عضو
سلام ممنون از وقتی که میزاریم

افزونه Yoast SEO Premium  کاملا حذف کردم

404 to 301 را نصب کردم

اما پیغامی که داره

Ulta pulta..! Seems like you had no errors to log.

در حالی که در وب مستر من 15 هزار کد خطا دارم

مطلب دیگه این که شما زیر 500 تا صفحه دارید و 15 هزار تا خطا گرفتید ، این خطا ها احتمالا مربوط به پارامتر ها وفیلتر های موجود در صفحتون هست. برای بررسی بیشتر باید اسکرین شات بدید .

759 تا هم خطای سرور دارید ، بررسی کنید مشکل از هاست هست و یا چیز دیگه .

از نمودار مشخص هست که بازدیدتون کم شده و پیشنهاد میکنم هر چه زود تر مشکلات را برطرف کنید چون بعدا خیلی خیلی سخت میشه .

خانم وردی

تازه وارد
من مشکلات سایتمو میدونم فقط نتونستم افزونه سئو نصب کنم با بازگشتی هارو بزنم چوم قالب عوض کردم و مطمعنم برگه 404 الان دارم

خانم وردی

تازه وارد
Yoast SEO Premium  با همین افزونه ادامه میدم اما همچین پیغامی داره

لطفا افزونه Yoast SEO راارتقاء دهید تا سئوی ووکامرس کار کند.

داخل افزونه های نصب شده چیزی با عنوان نگارش جدید یا به روز رسانی نداره

چی کار کنم؟

جهت باز گشتی هم بدون ادرس سایت دارم میزنم

product-category/پک-کامل-الگوهای-مردانه/پک-الگوی-پیراهن-مردانه/

m0h4mm4d

کاربر عضو
Yoast SEO Premium  با همین افزونه ادامه میدم اما همچین پیغامی داره

لطفا افزونه Yoast SEO راارتقاء دهید تا سئوی ووکامرس کار کند.

داخل افزونه های نصب شده چیزی با عنوان نگارش جدید یا به روز رسانی نداره

چی کار کنم؟

جهت باز گشتی هم بدون ادرس سایت دارم میزنم

product-category/پک-کامل-الگوهای-مردانه/پک-الگوی-پیراهن-مردانه/

ازتون درخواست لایسنس میکنه برای به روز رسانی های آینده .

آلان مشکلی نداره افزونتون ، فقط وقتی اپ دیت بعدی میاد باید به صورت دستی به روز رسانی کنید همین .

این پیغام هم بالاخره به نویسنده این اجازه را بدید که حداقل یک پیغام این چنینی بنویسه . چون پولی پرداخت نشده براش .

در مورد مشکلات سایتتون خیلی از این خطاها مربوط به تنظیمات سرچ کنسولتون هست .

بالا