افزونه userpro فارسی و افزونه های وابسته

miladjef

کاربر عضو
نسخه 2.4.9 فارسی شده و دستکاری شده  به پست اول اضافه شد.

ویژگی های این نسخه:

آپدیت کتابخانه font awesome

حل مشکل انتخاب همزمان چند پروفایل

ویژگی های نسخه 2.4.8(نسخه قبلی):

رفع مشکل امنیتی XSS

آخرین ویرایش توسط مدیر:

erfkmd

کاربر عضو
سلام چطوری میشه همه ی فیلد هایی که کاربر وارد کرده رو نمایش داد
مثلا من میخوام شماره موبایلی که کاربر وارد کرده ببینم اما نمیشه

smmn

تازه وارد
سلام

من به این دلیل نتونستم افزونه رو نصب کنم:

به‌دلیل داشتن مشکلی جدیافزونه فعال نشد.

Warning: require_once(/home/smnajiir/public_html/wp-content/plugins/userpro/functions/_trial.php) [ ]: failed to open stream: No such file or directory in /home/smnajiir/public_html/wp-content/plugins/userpro/index.php on line 76

Fatal error: require_once() [ ]: Failed opening required '/home/smnajiir/public_html/wp-content/plugins/userpro/functions/_trial.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/smnajiir/public_html/wp-content/plugins/userpro/index.php on line 76

ممنون میشم یه افزونه مشابه معرفی کنید. :)

mahyar21

تازه وارد
سلام این افزونه قابلیت مچ شدن با کدام افزونه عضویت ویژه رو داره؟

اصلا چنین قابلیتی داره؟

smmn

تازه وارد
دوستان برای یه سایت دیگه از نسخه ی 2.28 این پلاگین استفاده کردم، الان موقع ثبت نام بعد از پر کردن فیلدها، کلا هیچ کار خاصی انجام نمیده !

اون دایره میچرخه و مشخص هست که داره اطلاعات رو پردازش میکنه، ولی بعدش هیچ اتفاقی نمیفته.

ممنون میشم راهنمایی کنید.

smmn

تازه وارد
دوستان برای یه سایت دیگه از نسخه ی 2.28 این پلاگین استفاده کردم، الان موقع ثبت نام بعد از پر کردن فیلدها، کلا هیچ کار خاصی انجام نمیده !

اون دایره میچرخه و مشخص هست که داره اطلاعات رو پردازش میکنه، ولی بعدش هیچ اتفاقی نمیفته.

ما ز یاران چشم یاری داشتیم...

miladjef

کاربر عضو
سلام

من به این دلیل نتونستم افزونه رو نصب کنم:

به‌دلیل داشتن مشکلی جدیافزونه فعال نشد.

Warning: require_once(/home/smnajiir/public_html/wp-content/plugins/userpro/functions/_trial.php) [ ]: failed to open stream: No such file or directory in /home/smnajiir/public_html/wp-content/plugins/userpro/index.php on line 76

Fatal error: require_once() [ ]: Failed opening required '/home/smnajiir/public_html/wp-content/plugins/userpro/functions/_trial.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/smnajiir/public_html/wp-content/plugins/userpro/index.php on line 76

ممنون میشم یه افزونه مشابه معرفی کنید. :)
از چه نسخه ای استفاده می کنید؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

miladjef

کاربر عضو

لطفا ادرس سایت رو برام ارسال کنید. در آخر نسخه جدید رو امتحان کنید

erfkmd

کاربر عضو
سلام کسی نمیدونه جواب مشکل من چیه؟؟
هرکی ثبت نام میکنه از تمام فیلدایی که پر میکنه فقط نام و نام خانوادگی و ایمیلش میاد
بقیه هیچ جا قابل دسترس نیست چه کار کنم؟

miladjef

کاربر عضو
من دارم مستندات رو می خونم

اگر پیدا کردم همینجا اطلاع میدم

smmn

تازه وارد
خواستم ورژنی که تو پست اول هست رو تو یه سایت صفر کیلومتر نصب کنم، به علت "مشکل جدی" نصبش نکرد.

ممنون

smmn

تازه وارد
خواستم ورژنی که تو پست اول هست رو تو یه سایت صفر کیلومتر نصب کنم، به علت "مشکل جدی" نصبش نکرد.

ممنون

miladjef

کاربر عضو
می تونید از اون صفحه عکس بگیرید

نسخه ی  php  اجرا شده بر روی هاست چنده؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

smmn

تازه وارد
سلام

ظاهرا مشکل ورژن وردپرس هست، با ورژن 4.3.1 مشکل داره گویا، چون روی همین هاست با ورژن  4.2.5 به راحتی و درستی کار کرد. :)

حالا سوال اینجاست که میشه ورژن وردپرس رو به راحتی داونگرید کرد ؟!

ممنون

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mahyar21

تازه وارد
منظورتون رو متوجه نشدم.یعنی چه قابلیتی رو می خواین برای عضویت ویژه داشته باشین؟
منظورم اینه که مثلا من میخوام با افزونه Ultimate Membership برای سایتم عضویت ویژه بذارم تا پس از پرداخت و عضویت ویژه لینک ها برای مشتری نمایش داده بشه

میخوام بدونم این دو افزونه همزمان تداخلی ایجاد نمیکنن؟

miladjef

کاربر عضو
سلام

ظاهرا مشکل ورژن وردپرس هست، با ورژن 4.3.1 مشکل داره گویا، چون روی همین هاست با ورژن  4.2.5 به راحتی و درستی کار کرد. :)

حالا سوال اینجاست که میشه ورژن وردپرس رو به راحتی داونگرید کرد ؟!

ممنون
به زودی نسخه جدید افزونه رو قرار می دم تا مشکل برطرف بشه(نسخه ی 4.52)

miladjef

کاربر عضو
منظورم اینه که مثلا من میخوام با افزونه Ultimate Membership برای سایتم عضویت ویژه بذارم تا پس از پرداخت و عضویت ویژه لینک ها برای مشتری نمایش داده بشه

میخوام بدونم این دو افزونه همزمان تداخلی ایجاد نمیکنن؟
به نظرم هر دو افزونه دارای ویژگی های  مشترکی هستند(و تقریبا با افزونه های وابسته ای که ارائه شده هر دو تقریبا یکسان اند)

اگر برای عضویت ویژه بخواین در افزونه user pro هم قابلیت امتیاز بندی کاربران با استفاده از درگاه پرداخت paypal وجود داره.

بالا