افزونه WpShop

hosseinesaboonchi

تازه وارد
سلا بچه ها کسی میدونه افزونه فروشگاه ساز وردپرس یا همون WpShop چجوری کار میکنه توی سایت پی سی ول گذاشتش من دانلود کردم و نصب هم کردم اما اجرا نمیشه اشتباه نکنید نمیخوام بدونم چطور افزونه فعال میشه میخوام اونو بخرم اما قبلش میخوام بدونم توی مدیریت چقدر باید کار کنم تا سایت راه بفته ؟؟

اصلا کسی اینو تا الن خریده یا نه ؟

kasraa

کاربر عضو
سلا بچه ها کسی میدونه افزونه فروشگاه ساز وردپرس یا همون WpShop چجوری کار میکنه توی سایت پی سی ول گذاشتش من دانلود کردم و نصب هم کردم اما اجرا نمیشه اشتباه نکنید نمیخوام بدونم چطور افزونه فعال میشه میخوام اونو بخرم اما قبلش میخوام بدونم توی مدیریت چقدر باید کار کنم تا سایت راه بفته ؟؟اصلا کسی اینو تا الن خریده یا نه ؟

سلام

اول میخوام ازت تشکر کنم واس اینکه میخوای افزونرو بخری

و دوم اینکه بعد از اینکه خریدی سایت پشتیبانش همه جوره کمکت میکنه از نصبش بگیر تا راه اندازی و کار باهاش و دیگه نیازی نیست که اینور اونور تاپیک بزنی واسه راهنمائیش

موفق باشی

hosseinesaboonchi

تازه وارد
آره عزیز اما بابت همینکه یاد بده 10 $ میگیره منم که ایرانی هستم میخوام تا میشه کار کمتر برام تموم بشه

erfanera

تازه وارد
سلام

بهتون پیشنهاد می کنم از این روشگاه چیزی نخرین

دوستا آقای مهدی حاج باقری مدیر فروشگاه نارسیس رایانه در اصفهان از همین سایت قالب خریدن

قالب معیوب بوده

به هیچ گونه ایمیل و تماس پاسخ نمی دن فقط پول مردمو می خورم

از مدیران مربوطه می خوام این تاپیکو ببندن و با فرد خطا کار برخورد کنن

اینم شماره تماس خودتون می تونین بپرسین

03132208544

03132201144

IAMIR

کاربر عضو
سلامبهتون پیشنهاد می کنم از این روشگاه چیزی نخرین

دوستا آقای مهدی حاج باقری مدیر فروشگاه نارسیس رایانه در اصفهان از همین سایت قالب خریدن

قالب معیوب بوده

به هیچ گونه ایمیل و تماس پاسخ نمی دن فقط پول مردمو می خورم

از مدیران مربوطه می خوام این تاپیکو ببندن و با فرد خطا کار برخورد کنن

اینم شماره تماس خودتون می تونین بپرسین

03132208544

03132201144
فعلا باید به شما تذکر بدیم . که بعد از سه سال تاپیک بالا نیاورید .

در صورت تکرار برخورد می شود .

بالا