اموزش قرار دادن سه واحد پولی در سه زبانه کردن قالب ووکامرس

sajad19

تازه وارد
سلام من میخواسم بدونم چجور باید واسه محصولاتمون سه واحد پولی با سه قیمت متفاوت داشته باشیم.مثلا کسی که زبان انگلیسی انتخاب میکنه قیمت محصولات با دلار نشون بده.اگه راهی داره لطفا کمکم کنید

Ehs@n

کاربر عضو
من راه دقیقش رو نمی دونم ولی فکر کنم راهش این باشه

اول نصب کنید ووکامرس رو ، بعد دو زبان دیگه رو هم در ساب دامین نصب کنید (بر فرض en.domin.ir و fr.domin.ir )

بعد در سایت اصلی قسمت انتخاب زبان رو قرار بدید و به ساب دامین ها لینک بدید

sajad19

تازه وارد
احسان جان مرسی از جوابت ولی من از افزونه wpml استفاده میکنم تمام نوشته ها رو میشه چند زبانه کرد ولی قیمت ها تو همه زبان ها ثابت هست مثلا همش تومان هس..میخوام اگه بشه تو هر زبانی که کاربر انخاب میکنه قیمت باتوجه با اون زبان باشه مثلا انگلیسی دلار باشه..اگه راهی هست کمکم کنید بدجور گیر کردم

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
دوست عزیز لطفا پشت سر هم تاپیک نزنید... لطفا در گوگل جستجو کنید افزونه WPML هستش...

و افزونه هایی موجود هست

sajad19

تازه وارد
اقا محمد ببخشید..بخدا بدجور گیر کردم این افزونه که شما گفتید خوبه.ولی من از افزونه wpml استفاده میکنم.میخوام هرزبانی که کاربر انتخاب میکنه واحد پولی هم نسبت با اون زبان باشه مثلا فارسی ریال انگلیسی دلار عربی درهم..اگه واسم طراحی کنید هرچقدر هزینش باشه پرداخت میکنم فقط کمکم کنید

sajad19

تازه وارد
انگار کسی جواب ما نمیده!اساتید محترم بخدا بدجور گیر کردم کمکم کنید :63:

sajad19

تازه وارد
جواب بدید خواهشا.اگه کسی بلد نیس بگه.اگرم کسی بلده جواب بده هزینه وقت گذاشتن واسه جواب دادنش رو میدم

alifiresoft

کاربر عضو
به نظرم شما به جای اینکه این همه اینجا تاپیک بدید، اون لینکی که آقا محمد دادن رو بازکنید و 13 دلار پول بدهید و آن را بگیرید تا کارتون راه بیفته. شاید سرچ کنید واسه دانلود هم باشه

sajad19

تازه وارد
اول این افزونه نمیشه خرید موضوع پولش نیس من هرچقد باشه میدم...من یه افزونه میخحوام که وقتی کاربر زبان انگلیسی میزنه واحد پولی بشه دلار...بطور معمول ووکامرس یه واحد پولی بیشتر نداره من میخوام 3 واحد باشه واسه هرزبان یک واحد...عربی درهم انگلیسی دلار فارسی ریال..اگرم کسی باشه واسم افزونه اش درست کند هزینش میدم

zegersot

کاربر عضو
آدرس سایتتونو بدید و نام افزونه ای که برای چند زبانه استفاده کردید بفرستید

بررسی کنم

اگه بشه واستون بنویسم افزونه رو

sajad19

تازه وارد
balssishop.ir

از افزونه wpml استفاده میکنم همه چیزو میشه چند زبانه کرد بجز واحد پولی

pirooz33

تازه وارد
سلام

این امکانات در افزونه WPML وجود دارد. آخرین نسخه آن 3.3 هست که ایرادات قبلی را رفع کرده است:

بالا