امکانات نظیر پرستاشاپ در وکامرس

new_sra

تازه وارد
یعنی افزونه ای برای این کار با این سادگی برای ووکامرس وجود نداره!!!!!

نرم افزار ویندوزی اتصال به وردپرس دارید؟
ایا نرم افزارتون قابلیت اسکن بارکدهای سفارش با دستگاه بارکد خوان و تغییر خودکار وضعیت سفارش ها به ارسال شد هم داره؟

به جملات تغییر خودکار و .... توجه فرمائید

shakibaei

تازه وارد
یعنی افزونه ای برای این کار با این سادگی برای ووکامرس وجود نداره!!!!!

نرم افزار ویندوزی اتصال به وردپرس دارید؟
ایا نرم افزارتون قابلیت اسکن بارکدهای سفارش با دستگاه بارکد خوان و تغییر خودکار وضعیت سفارش ها به ارسال شد هم داره؟

به جملات تغییر خودکار و .... توجه فرمائید
سلام، وقت بخیر

بله. نرم افزار به صورت خودکار هر سفارشی که در حال انجام (سفارش موفق) باشد را به فیش پرینتر ارسال میکند. فیش پرینتر میتونه یک پرینتر ترمال (حرارتی) باشه که سرعت چاپ بالاتر و هزینه‌های کمتری دارد. در واقع فیش اول که خودکار چاپ میشود مربوط به فیش انبار است. (سبک داروخانه‌ای)
پس از تامین از انبار روی هر فیش یک بارکد وجود دارد که با اسکن بارکد، لیبل زن یک لیبل به صورت خودکار چاپ میکند.
نرم افزار به صورت صفر تا صد برنامه نویسی شده است و امکان شخصی سازی دارد. همچنین نرم افزارهای جانبی همچون "مدیریت انبار"، "مدیریت سفارشات" بر بستر ویندوز فراهم است. در صورت تمایل با بنده در تماس باشید.

با احترام. موفق باشید

new_sra

تازه وارد
قیمت و ممشخصات را پیام خصوصی دهید

در مورد هدف سوال اول سربرگ واقعا چیزی به این سادگی وجود ندارد در ووکامرس که در پرستاشاپ به صورت پیش فرض وجود دارد؟!!!!!!!

new_sra

تازه وارد
جالب بود برای این عده دوستان گلی که سالهاست در این عرصه در حال فعالیت هستند و مدیران اصلی ووکامرس ایرانی هستن یه همچین چیز بسیار ساده ای رو اصلا نه کار کردن و نه دیدن
محض مفید بودن سربرگ هدف را یافتم و اینجا نشر میدم
هدف با این ماژول قابل انجامه
WooPrice

در مورد اون نرم افزار هم هنوز اطلاعای ندادید جنابshakibaei

shakibaei

تازه وارد
قیمت و ممشخصات را پیام خصوصی دهید

در مورد هدف سوال اول سربرگ واقعا چیزی به این سادگی وجود ندارد در ووکامرس که در پرستاشاپ به صورت پیش فرض وجود دارد؟!!!!!!!
با سلام وقت بخیر
پاسخ دادم بهتون. بله. امکانات را دارد و قابل سفارشی سازی میباشد.

جالب بود برای این عده دوستان گلی که سالهاست در این عرصه در حال فعالیت هستند و مدیران اصلی ووکامرس ایرانی هستن یه همچین چیز بسیار ساده ای رو اصلا نه کار کردن و نه دیدن
WooPrice

چنین امکاناتی وجود دارد در واقع هر امکانی که نیاز داشته باشید در ووکامرس با توجه به REST API قابل پیاده سازی است. لطفا با دقت بیشتری جستجو بفرمایید. با احترام.

Mesmaili

کاربر عضو
WooPrice

دوست عزیز، تیکه انداختن کار جالبی نیست. اینهمه مستندات، افزونه های رایگان، قالب های متنوع در این سایت قرار داده شده بدون منت و کاربران دارند استفاده میکنند.
این نوع بیان اصلا کار قشنگ نیست، حتی اگر بدون منظور باشه.

خدمت شما عرض کنم که خیلی از دوستان، مشابه بنده وقتی 2 بار پاسخ یک شخص رو میدن و اون شخص به نوعی حرف خودش رو میزنه و یا توجهی نمیکنه، دیگه سعی میکنن جوابی به اون شخص ندن!

فکر میکنم شما از 12 / 11 پستی که در این تاپیک ارسال کردید، در 7 مورد، اشاره کردید که پرستاشاپ .... که خب این قطعا جالب نیست. شما اگر میخواید مقایسه کنید، یک تاپیک جداگانه ثبت کنید و راحت هر موردی که میخواید رو اشاره کنید. این درست نیست که ما هی سعی میکنیم به شما کمک کنیم و شما در پاسخ میاید به این صورت جواب میدید.

در مورد افزونه ای که ذکر کردید، حدود 3 4 مورد در این تاپیک درخواست کردید، افزونه ای که ذکر کردید برای کدوم یک از این موارد هست؟ لطفا کنید در تیکت اول قرار بدید تا دیگران بتونند راحت پیدا کنند.

موفق باشید

آخرین ویرایش:

جاویدان

کاربر عضو
دوست عزیز، تیکه انداختن کار جالبی نیست. اینهمه مستندات، افزونه های رایگان، قالب های متنوع در این سایت قرار داده شده بدون منت و کاربران دارند استفاده میکنند.
این نوع بیان اصلا کار قشنگ نیست، حتی اگر بدون منظور باشه.

خدمت شما عرض کنم که خیلی از دوستان، مشابه بنده وقتی 2 بار پاسخ یک شخص رو میدن و اون شخص به نوعی حرف خودش رو میزنه و یا توجهی نمیکنه، دیگه سعی میکنن جوابی به اون شخص ندن!

فکر میکنم شما از 12 / 11 پستی که در این تاپیک ارسال کردید، در 7 مورد، اشاره کردید که پرستاشاپ .... که خب این قطعا جالب نیست. شما اگر میخواید مقایسه کنید، یک تاپیک جداگانه ثبت کنید و راحت هر موردی که میخواید رو اشاره کنید. این درست نیست که ما هی سعی میکنیم به شما کمک کنیم و شما در پاسخ میاید به این صورت جواب میدید.

در مورد افزونه ای که ذکر کردید، حدود 3 4 مورد در این تاپیک درخواست کردید، افزونه ای که ذکر کردید برای کدوم یک از این موارد هست؟ لطفا کنید در تیکت اول قرار بدید تا دیگران بتونند راحت پیدا کنند.

موفق باشید
با سلام دوست عزیز
بنده این افزونه رو جستجو کردم نسخه ای که ایشون مدعی هستند پیدا کردن یک نسخه ایرانی است که بر اساس نسخه خارجی توسعه یافته است . دقیقا همین تکه کلام پرستاشاپ رو اونجا هم برای سوال مطرح فرمودند. البته که خروجی کار باید در عمل نمایان شود وگرنه هر توصیفی از هر افزونه قرار نیست همان خروجی را واقعا بدهد.
با سلام وقت بخیر
پاسخ دادم بهتون. بله. امکانات را دارد و قابل سفارشی سازی میباشد.

چنین امکاناتی وجود دارد در واقع هر امکانی که نیاز داشته باشید در ووکامرس با توجه به REST API قابل پیاده سازی است. لطفا با دقت بیشتری جستجو بفرمایید. با احترام.
با سلام دوست عزیز
لطفا قیمت محصولتون رو هم درج بفرمایید که برخی دوستان به حاشیه نروند و مشکل ساز نشوند.
موفق باشید

shakibaei

تازه وارد
لطفا دمو و امکانات را برای بنده ارسال کنید
شروع قیمت این محصول ۴ میلیون تومان است. همچنین لازم به ذکر است برای استفاده از نرم افزار باید دستگاه‌هایی نظیر بارکدخوان، پرینتر حرارتی و لیبل زن تهیه شود که فکر می‌کنم اینها حدود ۱۰ میلیون تومان هزینه داشته باشد. شخصی سازی نرم افزار به صورت جداگانه هزینه دارد.
اگر تمایل به خریداری محصول دارید لطفا از طریق پیغام شخصی پیگیری کنید تا ریموت تقدیمتون کنم و دموی نرم افزار و امکانات را بررسی بفرمایید. توجه کنید ریموت توسط anydesk انجام می‌شود.

پایدار باشید

goldfollower

تازه وارد
امروزه به دلیل مشغله های کاری همه ما به دنبال استفاده از کوتاه ترین مسیر برای به دست آوردن اطلاعات لازم و به روز دنیا ، ، ، و... هستیم. وجود یک که تمام این موضوعات را شامل شود و حتی دارای هم باشد به افراد بسیار کمک می کند تا با یک سرچ کوتاه تمامی آنچه را که می خواهد بدست بیاورد. سایت با دارای بودن تمامی این اطلاعات بسیار در وقت ما صرفه جویی خواهد کرد. شما کاربر عزیز با وارد کردن آدرس به راحتی می توانید در دوره های آنلاین این سایت شرکت کرده و اطلاعات خود را به روز کنید.

goldfollower

تازه وارد
امروزه به دلیل مشغله های کاری همه ما به دنبال استفاده از کوتاه ترین مسیر برای به دست آوردن اطلاعات لازم و به روز دنیا ، ، ، و... هستیم. وجود یک که تمام این موضوعات را شامل شود و حتی دارای هم باشد به افراد بسیار کمک می کند تا با یک سرچ کوتاه تمامی آنچه را که می خواهد بدست بیاورد. سایت با دارای بودن تمامی این اطلاعات بسیار در وقت ما صرفه جویی خواهد کرد. شما کاربر عزیز با وارد کردن آدرس به راحتی می توانید در دوره های آنلاین این سایت شرکت کرده و اطلاعات خود را به روز کنید.

new_sra

تازه وارد
بنده این افزونه رو جستجو کردم نسخه ای که ایشون مدعی هستند پیدا کردن یک نسخه ایرانی است که بر اساس نسخه خارجی توسعه یافته است . دقیقا همین تکه کلام پرستاشاپ رو اونجا هم برای سوال مطرح فرمودند. البته که خروجی کار باید در عمل نمایان شود وگرنه هر توصیفی از هر افزونه قرار نیست همان خروجی را واقعا بدهد.

فقط یه جمله دارم میگم که بنده رفتم نمایندگی ایران خودرو بعد این نمایندگی حتی بد نیست ساده ترین بخش خودرو رو تعمیر کنه و مثال مثلا این انجمن است که بنده برای یه کار به این سادگی مدیران باسابقه حتی نمی دونن چه افزونه ای حتی خارجیش

بعد بنده خود پیدا می کنم به عنوان یک تازه کار و کاملا ناشی و این در قدرت این انجمن و مدیرانش نشآت می گیره و قابل ذکرم هست محض بالابردن دانش بنده تست هم کردم و به درستی کار می کند

جاویدان

کاربر عضو
فقط یه جمله دارم میگم که بنده رفتم نمایندگی ایران خودرو بعد این نمایندگی حتی بد نیست ساده ترین بخش خودرو رو تعمیر کنه و مثال مثلا این انجمن است که بنده برای یه کار به این سادگی مدیران باسابقه حتی نمی دونن چه افزونه ای حتی خارجیش

بعد بنده خود پیدا می کنم به عنوان یک تازه کار و کاملا ناشی و این در قدرت این انجمن و مدیرانش نشآت می گیره و قابل ذکرم هست محض بالابردن دانش بنده تست هم کردم و به درستی کار می کند
با سلام دوست عزیز
اینکه شما مثال ایران خودرو می زنید به خودتان مربوط است ولی بنده نه مدیریتی اینجا دارم نه چیزی دریافت می کنم(چیزی که در نمایندگی ایران خودرو هر دوش انگار انجام شده است .) بر اساس چیزهایی که خودمان با جستجو و تلاش و وقت زیاد یاد گرفتیم درس پس می دهیم و کمک به تازه واردان می کنیم نه بیشتر !هیچ ادعایی هم نسبت به برتری خودمان نداریم و حتی از تازه واردان هم نکاتی یاد میگیریم.
کافیست برای اینکه بفهمید این انجمن با همین بضاعت کم چه میزان به بهبود فضای وب کمک کرده است در انجمن اصلی وردپرس سوالتان را مطرح کنید تا مدتها پاسخ مرتبط هم دریافت نخوهید کرد.
در هیچ انجمنی قرار نیست کاربران همه چیز را راحت در اختیار داشته باشند که اگر اینطور باشد دیگران زحمت بکشند ما بخوریم می شود که همه این حق را برای خود می خواهند که شدنی نیست.
البته ما خوشحال هستیم که شما مشکل را خودتان حل کردید و به نتیجه دلخواه رسیدید این همان جوینده یابنده است .
امیدواریم زندگی را نه به خودتان سخت بگیرید نه برای دیگران سخت کنید زیرا کلمات گاهی چنان زخمی روحی ایجاد می کند که دشنه و گلوله و هزار حادثه اینگونه شاید نباشد
موفق باشید

بالا