انتخاب استند فروشگاهی و تبلیغاتی باکیفیت

storestand

تازه وارد
12/8/21
1
0
1
استند فروشگاهی

استند فروشگاهی
استند فروشگاهی از حیث اندازه از جمله بزرگ‌ترین و حجیم‌ترین نوع از انواع ابزارهای تبلیغاتی محسوب می شود.

رادکو تولید کننده با مواد اولیه گوناگون و تولید انواع استند مانند استند فروشگاهی فلزی، استند فروشگاهی پلکسی و... در ابعاد مختلف به وسیله بروزترین نرم افزارها، فناوری های برتر و تکنولوژی های موجود در کشور از ایده پردازی، طراحی استند و ساخت استند به شما عزیزان خدمات رسانی می نماید.

قفسه بندی فروشگاه یکی از مهم ترین قسمت دکوراسیون تمامی فروشگاه ها است. زیرا استندها محلی برای نمایش محصولات شما به منظور افزایش تعداد مشتری های شما می باشند. استند فروشگاه ها باید بادوام، سازگار، زیبا و چشمگیر و همچنین مقرون به صرفه باشند. بنابراین استند فروشگاهی می بایست از بهترین کیفیت برخوردار باشد و برای محصولی که نمایش می دهید مناسب باشد. بنابر تنوع محصولات از استندهای مختلفی برای آن ها استفاده می کنیم.استفاده از استندهای فروشگاهی امروزه راهی بهینه برای تبلیغات محصولات جدید و مهم در فروشگاه‌ های زنجیره‌ای و حتی فروشگاه های کوچک و بزرگ است. در واقع هر وسیله ای که بتواند محصولات مورد نظر شما را بهتر و در شکل و شمایلی شیک تر در دسترس مخاطب قرار دهد، استند نام دارد. جهت ثبت سفارشات با شماره ۲۲۵۸۳۴۹۷-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.استند رومیزی فروشگاهی کابل موبایل

استند رومیزی فروشگاهی کابل موبایل به سفارش شرکت برنوتک

استند ایستاده محصول – استند صادراتی
استند محصول ایستاده برای اسنک

خرید استند فروشگاهی

استند ایستاده فروشگاهی کالای خواب
استند ام دی اف فروشگاهی برای محصولات کالای خواب _ شرکت رادکو تولیدکننده انواع استند چوبی

استند یا قفسه فروشگاهی به دلیل ابعاد بزرگ و درخور توجه‌شان، بهترین وسیله برای نمایش محصول در سوپرمارکت ها و فروشگاه ها محسوب می شوند. کالاهایی که به صورت معمول در استند - قفسه فروشگاهی به نمایش در می آیند، عبارت‌اند از: قفسه محصولات یا استند محصولات تازه (میوه و سبزیجات)، قفسه نان و شیرینی یا استند نان و شیرینی، قفسه نوشیدنی یا استند نوشیدنی، قفسه غذا های آماده و نیمه آماده یا استند غذا های آماده و نیمه آماده و قفسه کتاب، مجلات و روزنامه یا استند کتاب، مجلات و روزنامه.
از استندهای فروشگاهی تولید شده توسط شرکت رادکو می توان به: استند فروشگاهی محصولات غذایی، استند فروشگاهی ایستاده و رومیزی، استند فروشگاهی آب معدنی، استند فروشگاهی شیرین عسل، استند فروشگاهی مینو، استند فروشگاهی غذای نیمه آماده، استند فروشگاهی محصولات بهداشتی و... اشاره نمود.

انواع استند فروشگاهی براساس مواد ساخت  • استند فروشگاهی فلزی
  • استند فروشگاهی چوبی(استند ام دی اف)
  • استند فروشگاهی کارتن پلاست
  • استند فروشگاهی پلکسی
  • استند فروشگاهی تزریقی