انتخاب هاست پرقدرت و مطمئن برای یک سایت پر بازدید ( فوری )

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

kasraa

کاربر عضو
سلام خدمت همه ی کاربران

تشکر بابت این سایت خوبتون

قبل از هر چیز میخوام ماذرت خواهی کنم واسه اینکه نمیدونستم کجا تاپیک بزنم و اینجا زدم

اگه درست نبود انتقالش بدین

من چند وقتی هست که یک سیستمی رو ( جامعه مجازی phpfox ) لایسنسشو خریدم و همه ی کاراشو کردم

حالا مونده اصل کاری یعنی هاستینگ

من اولش میخوام با 3 گیگ یا 5 گیگ شروع کنم

میخواستم بدونم از کجا هاست بگیرم که به مشکلی بر نخورم ؟؟؟

به پشتیبانی خیلی قوی ای نیاز ندارم چون تقریباً کار با cpanel و دایرکت ادمین رو کامل بلدم

واسه من مهم اینه که بعد از یه مدتی نیان بگن به سرور فشار میاره و نمیدونم باید ارتقا بدی و ...........

بعد اینکه من vps بگیرم خوبه یا هاست اشتراکی ؟

من توی ایرانیا این دو تا هاست رو پرسیدم و گفتن خوبه :

ParsDev.Ir - سایت رسمی شرکت نگاه روشن پارس | ثبت دامنه | هاست | هاستینگ | میزبانی وب | میزبانی در ایران | طراحی وب | سرور مجازی | سرور اختصاصی

و

هاست نت افراز- خرید هاست و ثبت دامنه با امکان خرید آنلاین هاست و دامنه

این نت افزار بد جوری چشممو گرفته

کسی باهاش کار کرده ؟

جای معتبری هست ؟

چند وقته کار میکنه ؟

در مورد سرویس های خارجی هم اطلاعاتی ندارم اگر میشه راهنمایی کنید که ایرانی بگیرم یا خارجی ؟

بعد اینکه یه هاست دانلود قدرتمند و خوب رو که اونم مطمئن باشه و هیچ مشکلی پیش نیاد

ببخشید سوالام خیلی زیاد بود شرمنده بخدا

پیشاپیش ممنون و تشکر

n_dambelog

تازه وارد
سلام

راستش منم همین مشکلو دارم الان خودم از ابیت هاست ،هاست گرفتم خداییش قیمتاش خوبه اما یکم برام مشکل به وجود اورده میگه چون پرد پرسی سیستم نمیکشه البته الان یه سرویس جدید اورده به اسم ابر هاست میگه تا ۲۰۰۰ نفر انلاین در یه زمانو ساپورت میکته من امتحان نکردم که تايیدش کنم خودت میدونی

یه سایت دیگه هم هست شاتل هاست اونم خوبه سرویس برای سایت های پر بازدید داره چند تا از نمونه کاراشم دیدم خوب بوده تا ۶۰ تا ۷۰ تا انلاینو دیدم که ساپورت کرده اما قیمتش بالاست از همه مطمئن تر هم که بریتیناست که جوابشو پس داده اگه می تونی از همین اخری بگیر

نظر خودتم بعدن بم بگو تا منم اگر خواستم اقدام کنم از اطلاعات شما استفاده کنم

gisha7891

تازه وارد
از همين الان ميگم كه از هاست اشتراكي استفاده نكن شايد من جز دوسه نفر اول باشم كه از phpfox استفاده كردم ونسخه 2رو كامل فارسي كردمو به همه چيشو ميدونم ولي از من ميشنويي اشتراكي واسه جامعه مجازي phpfox خوب ني وي پي اس برات بهتره

shamimi

کاربر عضو

در خدمت شما

parsaman

تازه وارد
بهتره سوالاتهای هاست و سرور رو در فروم تخصصی اون مطرح کنید و یادتون باشه که به هر کسی اونجا اطمینان نکنید

cniran

کاربر عضو
سلام.فقط نگاه روشن . جز این گرفتی اشتباه بزرگی مرتکب شدی.مگر اینکه یکی دیگه اسپانسر بشه براتون .موفق باشید.

Amir-Bahador

تازه وارد
از الفا هاست هاست رو بگیر خیالت هم راحت باشه پشتیبانی عالی هم داره

kasraa

کاربر عضو
سلام

ممنون از پاسخاتون :x

n_dambelog ممنون از پاسخت الآن از چند جائی پرسیدم که گفتن نت افراز خوبه

ممنون gisha7891 جان آره خودمم میدونم هاست قوی میخواد :|

بله دوست عزیز parsaman پرسیدم :D

ممنون cniran عزیز

من الآن ازشون هاست دارم یه کم پشتیبانیشون ضعیفه :-s

مرسی Amir-Bahador

اما هیچ کس در مورد سایت های پرسیده شده جواب نداد :)

shahr9.net

تازه وارد
به نظر من تهران وب میتونه گزینه عالیی باشه با توجه به قیمتش .. من راضی ام ازش

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا