انتقاد از سایت های ارائه دهنده ی هاستینگ البته به طنز

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

arian111

تازه وارد
سلام خدمت تمام دوستان عزیز من در این مطلب اصلا نمی خوام به کسی توهین کنم فقط انتقاد هست

از سایت سرور پارس شروع می کنم (آخ که دلم خونه ازش ) آقا تا خدمات بهت ارائه ندادن یه جوری تحویل می گیرن آدم رو که نگو همین که بهشون تیکت میدی ییک دقیقه نمی کشه ج میدن ولی چشمت روز بد نبینه همین که ازشون خرید کردی و مطمئن شدن که مشتری شدی دیگه جواب جواب تیکت رو که نمیدن هیچ نمی پرسن زنده ایم مردیم چی هیچی

قیمت خدماتشون هم که بالا تازه احتمال داره بعد از خرید تو افزایش پیدا کنه دیگه من چی بگم از خوبیاشون براتون هیچی همین.

یه سایتی هست به اسم پارس وب سرور که می خواد شبیه سرور پارس بشه ولی هرچقدر تلاش می کنه نمیشه ( ولی خداییش از سرور پارس بهتره )

این ها هم اینقد سرور انتقال میدن که اعصاب آدم به باد میره آخه بابا ما هم زندگی داریم توی این انتقال هاتون نمی دونی چقد فایل مهم رو بر باد دادید

بابا یک سرور اختصاصی بگیرید والا بخدا

از این حرفا بگزریم اپراتور هاش خیلی رسیدگی می کنن ( کلا آدم باهاشون حال میکنه )

این سایت هم تازه اومده اینترنت رو پر کرده از تبلیغ خودش اسمش رو باشه میگم ای وب هاست یکی نیست بهش بگه آخه برادر من چرا پول خودت رو خرج می کنی بره تو که تبلیغ لازم نداری اینم تا پاسخ تیکتت رو میده دیگه خود به خود مشکلت بر طرف میشه بیخیال میشی زیاد دیگه چی بگم ازش براتون اصلا ولش کن همین قدر که گفتم بسه

اها تازه یادم افتاد بریم سراغش این دیگه از اوناست (که منو کلا بیچاره کرد ) پیشتیبانی به زور ارائه میدن البته اگه دلشون بخواد روزی یکی دوتا اونم تفریحی هر چند وقت یک بار هم کل هاست ها میپره اطلاعت هم که به باد میره مشتری هاشو میگی بیچاره شدن آها اسمش سرویسفا (نخند آره نوبت تو هم شد خخخخ ) فکر کنم از این نمایندگی رایگان ها داره ، اینو مردم اولش فکر می کردن ربتی چیزی به بلاگفا داره ولی بعدش دیدن که بابا هر کجا آخرش فا بود که مال علیرضا شیرازی نیست دیگه ولش می کنیم و زیاد وارد محتویات نمیشیم

خیلی نوشتم ببین دلت رو خوش نکن که ما توش نبودیم و از این حرفا برای تک تکتون داریم آره ما اینیم خخخخ چیه خوب حقیقت تلخه

فدای همتون بقیش برای بعد

این داستان ادامه دارد.......

harbiline

Edris
خب هر هاستینگی بلاخره یه سری ایرادات کوچیک بزرگ داره...

امیدواریم که ما این ایرادات رو نداشته باشیم..اگرم داشته باشیم بتونیم حتما برطرفش کنیم..چون واقعا اون موقع ما هم مثل شما بودیم... :53:

IAMIR

کاربر عضو
من تو کل ایران فقط سه تا شرکت قبول دارم و بس .

الارقم اینکه با خیلی از این شرکت های برند کار کردم و باهاشون تجربه داشتم .

1 - فراداده . (پشتیبانی و خدمات خوب)

2 - پارس پک (قیمت بالا ولی پشتیبانی خوب)

3- آبتین وب (خدمات و پشتیبانی خوب )

arian111

تازه وارد
خب هر هاستینگی بلاخره یه سری ایرادات کوچیک بزرگ داره...امیدواریم که ما این ایرادات رو نداشته باشیم..اگرم داشته باشیم بتونیم حتما برطرفش کنیم..چون واقعا اون موقع ما هم مثل شما بودیم... :53:
چیه ای کلک کاری می کنی که در مورد سایت تو نگم برای تو اختصاصی در نظر گرفتم مقاله تحویل بدم خخخخخ

نه دادا من نیتم اینه که کمک کنم معایب رو بهبود بدن همین وگرنه به من چه

من تو کل ایران فقط سه تا شرکت قبول دارم و بس .الارقم اینکه با خیلی از این شرکت های برند کار کردم و باهاشون تجربه داشتم .

برای اینها هم یک آشی پخم یک وجب روغن کرمانشاهی روش باشه کیف کنن

اصلا چرا فقط من شما پس چیکاره هستید بلدید فقط نیگاه کنید شما یه چیزی بگید دیگه

hamed12

کاربر عضو
دوست عزیز من خودم از سرویس های هاستینگ ضربه زیاد دیدم

تا حد یک خورده ی پول هم از دست دادیم یا بهتر بگم سرور خریده بودم بعد از 6 روز تحویل دادن تازه هاردم نداشت اونم بهش گفته

بود لینوکس نصب کنه برداشته بود ویندوز نصب کرده بود اگر دوستان اجازه بدن اسم سایتش میگم

یا یک نمونه ی دیگه روی فصل وب هاست خریده بودیم روی سرور پارس پیداش کردیم

الان خیلی وقت دیگه اصلا کاری با این شرکت های خدمات هاستینگ ندارم

یک دونه سرور ریسلر گرفتم سایت خودمو و مشتریامو روی همون قرار میدم

mehran121

کاربر عضو
من تو کل ایران فقط سه تا شرکت قبول دارم و بس .الارقم اینکه با خیلی از این شرکت های برند کار کردم و باهاشون تجربه داشتم .

باور کنید بعضی خدمات هاستینگ تازه تاسیس هستن که از خیلی از این قدیمی ها خدماتشون بهتره

ببینید نه قیمت زیاد پایین که بعد از چند مدت فعالیت دیگه یک دفعه بره و کسی ندونه کجا رفت و کلی اطلاعات مردم بپره و نه اینکه طرف قیمت نجومی بگه

پشتیبانی هم خیلی خیلی مهمه طرف میاد خدمات هاستینگ میزاره فکر می کنه همین جوری کشکه هیچ بلد نیست بد بخت اون کسی که ازش هاست بخره

arian111

تازه وارد
باور کنید بعضی خدمات هاستینگ تازه تاسیس هستن که از خیلی از این قدیمی ها خدماتشون بهتره ببینید نه قیمت زیاد پایین که بعد از چند مدت فعالیت دیگه یک دفعه بره و کسی ندونه کجا رفت و کلی اطلاعات مردم بپره و نه اینکه طرف قیمت نجومی بگه

پشتیبانی هم خیلی خیلی مهمه طرف میاد خدمات هاستینگ میزاره فکر می کنه همین جوری کشکه هیچ بلد نیست بد بخت اون کسی که ازش هاست بخره
اینو نیگاه کنید از تو هم هاست گرفتم برای تو هم دارم

برای تو با این دوستمون harbiline یک مطلب میزارم

دوست عزیز من خودم از سرویس های هاستینگ ضربه زیاد دیدم تا حد یک خورده ی پول هم از دست دادیم یا بهتر بگم سرور خریده بودم بعد از 6 روز تحویل دادن تازه هاردم نداشت اونم بهش گفته

بود لینوکس نصب کنه برداشته بود ویندوز نصب کرده بود اگر دوستان اجازه بدن اسم سایتش میگم

یا یک نمونه ی دیگه روی فصل وب هاست خریده بودیم روی سرور پارس پیداش کردیم

الان خیلی وقت دیگه اصلا کاری با این شرکت های خدمات هاستینگ ندارم

یک دونه سرور ریسلر گرفتم سایت خودمو و مشتریامو روی همون قرار میدم
نه داداش راحت باش اینجاد انتقاد می کنیم اسمشون رو بگید چون ما می خوام اینها خودشون رو اصلاح کنن تا درآینده با چننین مشکلاتی رو به رو نشن

آخرین ویرایش توسط مدیر:

harbiline

Edris
بذار عزیز اما دروغ تحویل مردم فقط نده...چون مردم دروغ رو خیلی راحت باور میکنند...اگر به شخصیت خودت احترام نمیذاری به شخصیت های دیگران احترام بذار و کارشون رو خراب نکن..

به دروغ هم نگو اگه واقعا از سایتی مشکل دیدی بگو..الکی اسم کسی رو ختشه دار نکن چون به ضرر خودت هم میشه ...قانون طبیعته...موفق باشی :53:

IAMIR

کاربر عضو
اینو نیگاه کنید از تو هم هاست گرفتم برای تو هم دارم برای تو با این دوستمون harbiline یک مطلب میزارم

نه داداش راحت باش اینجاد انتقاد می کنیم اسمشون رو بگید چون ما می خوام اینها خودشون رو اصلاح کنن تا درآینده با چننین مشکلاتی رو به رو نشن
تایپک را به حاشیه و کل کل نکشونید .

لطفا با دلیل مدرک انتقاد کنید .

دروغ هم نگید .

در غیر اینصورت الارقم میل باطنیم تاپیک بسته می شود . و کاربر خاطی مسدود می شود .

ممنونم که قوانین را رعایت می کنید .

doozin

تازه وارد
تایپک را به حاشیه و کل کل نکشونید .لطفا با دلیل مدرک انتقاد کنید .دروغ هم نگید .در غیر اینصورت الارقم میل باطنیم تاپیک بسته می شود . و کاربر خاطی مسدود می شود .ممنونم که قوانین را رعایت می کنید .
میهن وب هاست من کاری به این حرفا ندرامحواست به مشتریات باشه...

hamed12

کاربر عضو
دوستان حقیقتشو میگم

این سایتی که کلاه منو برداشت

البته الان نمی دونم اصلاح شدن یا نه ولی قضیه مال 3-4 ماه پیش هست

اینم بعضی از تاپیک های که از بعد از کلاه برداری از بنده تازه توی اینترنت دیدمشون از همین سایت

مثلا:

!!

البته تقصیر خودم بود چون که گول ارزونیش رو خوردم (سرور با رم 8 ماهیانه 40 هزار تومان آفر ویژه هنوزم هست هر کی خواست بره بخره)

جالبه قبل از اینکه سرور ازش بگیرم با مدیریش تماس گرفتم صجبت کردم خیلی نرم جواب داد و خیلی هم فنی جواب داد ماهم خوشمون اومد گفتیم عجب حرفه ای این ،روز جمعه بود بعد از تماس یک سرور با رم خریدم و منتظر موندم که سرور تحویل بده قرار بودم برام پنل kloxo رو هم رایگان نصب کن

تا فرداش صبر کردم تحویل ندادن حدودا ساعت 12 بعدظهر بود که زنگ زدم هیچکس جواب نداد

چند باری در ساعت های مختلف زنگ زدم کسی جواب نمی داد

تا اینکه گوشی یکی از دوستامو گرفتم با اون زنگ زدم جواب داد گفتم چرا سرور منو ندادین هنوز ،برگشت گفت شما کی خریدین گفتم روز جمعه ساعت 4 بعد از ظهر اینجور حرفا، گفتش ما ساعت کاریمون روز های جمعه نیست و پشتیبانی نمی دیم و از ساعت 8 صبح روز شنبه 24 ساعت بعد سرور تحویل میدیم ما هم گفتیم نهایت روز یکشنبه تحویل میدن دیگه

خلاصه تا 6 روز بعدش هیچ سروری تحویل ندادن من پشت سر هم تیکت ارسال می کردم زنگم که میزدم جواب نمی داد حتی با گوشی

کس دیگه هم جواب نمی داد

تا اینکه 6 روز بعد یک آی پی و یورز و پسورد برای ما ارسال کرد بعدش هم نوشته بود شما سرور تون زودتر از اینا تحویل داده شده ایمیل نرسیده

بهتون حال هیچی تحویل نداده بودن منت میزاشتن دروع هم میگفتن خلاصه ما اومدین ریموت بشیم یک بار ریموت شد

فقط صفحه مشکی بود هیچی دیگه نداشت

تو تیکیت گفته بود اگر هارد نبود دستی اضافه کن از سری های بعد هم دیگه کلا خطا میداد و ریموت نمی شد

هر چی تیکت زدم دیگه هم جواب نداد چند روز بعدش هم خسته شدم کلا فراموشش کردم چون نه دستم به جای بند بود و نه فایده ای داشت

الانم یکی عکسی از پنل کاربریم بزارم خندتون میگیره من بعد از سه ماه تمدید نکردن هنوز سرویسم فعاله البته کدوم سرویس نمیدونم دیگه

attachment.php

دوستان لطفا این تاپیک رو به حاشیه نبرین این تاپیک بنده رو هم فقط به عنوان یک خاطره تلخ بزارین و بهتره از تجربیات خودتون صحبت کنید

این نکته رو هم توی ویرایش اضافه می کنم بخش قوانین سایت پرشیا سرور رو فقط بخونید : لینکش پایین اوردم

از بحث کردن هم جدا خوداری کنید تاپیک بسته میشه حیفه

ممنون

You must be registered for see images attach

آخرین ویرایش توسط مدیر:

harbiline

Edris
واقعا باعث تاسفه که چنین افرادی اینکارهارو میکنن...به چه قیمتی؟؟

چرا باید از اعتماد مشتری سوء استفاده کنیم؟ به چه دلیلی آخه؟ پول بیشتر؟ اسم در کردن بیشتر؟ آخرش هم که متهم شدی.

دوست عزیز امیدوارم که مشکلتون حل شده باشه قربان :53:

arian111

تازه وارد
بذار عزیز اما دروغ تحویل مردم فقط نده...چون مردم دروغ رو خیلی راحت باور میکنند...اگر به شخصیت خودت احترام نمیذاری به شخصیت های دیگران احترام بذار و کارشون رو خراب نکن..به دروغ هم نگو اگه واقعا از سایتی مشکل دیدی بگو..الکی اسم کسی رو ختشه دار نکن چون به ضرر خودت هم میشه ...قانون طبیعته...موفق باشی :53:
دوست عزیز بفهم داری چی میگی مواظب خودت و سایتت هم باش اوکی

من دروغ نمیگم از قدیم گفتم حقیقت تلخه درسته

شما هم کسی واردارتون کرده در این تایپیک شرکت کنید

من فقط خواستم جنبه شوخی داشته باشه در اولش هم گفتم نیت من این هست که این سایت ها معایب خودشون رو بر طرف کنن

همین

arian111

تازه وارد
تایپک را به حاشیه و کل کل نکشونید .

لطفا با دلیل مدرک انتقاد کنید .

دروغ هم نگید .

در غیر اینصورت الارقم میل باطنیم تاپیک بسته می شود . و کاربر خاطی مسدود می شود .

ممنونم که قوانین را رعایت می کنید .
چرا اینجا هی به مردم توهین میشه آدم که نمی فهمه دروغ رو از واقعیت من که چیزی نگفتم اگه از اول خونده باشید متوجه میشد

harbiline

Edris
بنده نفهم نیستم..تهدید هم نفرمایید...

بسیار خب ..همانطوری که شما گفتید جنبه ی شوخی داشته پس شما هم باید جنبه ی صحبت شنیدن داشته باشید که به دیگران توهین نفهم بودن نزنید...درسته /:)

ممکنه شما بگید شوخی اما همین شرکت های هاستینگی که اسمشون رو نام بردید اگر به واقعیت نباشه میتونن براتون دردسر درست کنند..

مگر اینکه دلیل و مدرک داشته باشید عزیز..مطمن باشید غیر این صحبت های منم نیستش..چون به واقعیت مثل شمارو دیدم کسانی که صحبت کردن در تاپیک ها و ایراداتی گرفتن که اصلا تجربه نشده و به قول خودشون شوخی بوده اما کار به شکایت کشی شرکت های هاستینگ رسیدش و محکوم شدش....

برای خودتون میگم وگرنه به من مربوط نیستش..اسم چه کسانی رو ختشه دار میکنید..

بنده رو هم تهدید نکنید..سپاس از شما

arian111

تازه وارد
واقعا باعث تاسفه که چنین افرادی اینکارهارو میکنن...به چه قیمتی؟؟چرا باید از اعتماد مشتری سوء استفاده کنیم؟ به چه دلیلی آخه؟ پول بیشتر؟ اسم در کردن بیشتر؟ آخرش هم که متهم شدی.

دوست عزیز امیدوارم که مشکلتون حل شده باشه قربان :53:
ببینید شما که از چیزی خبر ندارید مدارک زیادی هست که از مردم کلاه برادری شده از مدیر عزیز هم می خوام این تایپیک رو ببندن

چون واقعا ظرفیت ندارن من نیتم این بوده که اونها خودشون رو اصلاح کنن خودتون می تونید اون سیستم ها رو امتحان کنید نه تنها من برید از اونهایی بپرسید که از سیستم استفاده کردن ولی از این دفعه به طنز نمیگم هرچیزی بود رو میگم

arian111

تازه وارد
بنده نفهم نیستم..تهدید هم نفرمایید...بسیار خب ..همانطوری که شما گفتید جنبه ی شوخی داشته پس شما هم باید جنبه ی صحبت شنیدن داشته باشید که به دیگران توهین نفهم بودن نزنید...درسته /:)

ممکنه شما بگید شوخی اما همین شرکت های هاستینگی که اسمشون رو نام بردید اگر به واقعیت نباشه میتونن براتون دردسر درست کنند..

مگر اینکه دلیل و مدرک داشته باشید عزیز..مطمن باشید غیر این صحبت های منم نیستش..چون به واقعیت مثل شمارو دیدم کسانی که صحبت کردن در تاپیک ها و ایراداتی گرفتن که اصلا تجربه نشده و به قول خودشون شوخی بوده اما کار به شکایت کشی شرکت های هاستینگ رسیدش و محکوم شدش....

برای خودتون میگم وگرنه به من مربوط نیستش..اسم چه کسانی رو ختشه دار میکنید..

بنده رو هم تهدید نکنید..سپاس از شما
ببینید برادر من اصلا من به کسی توهین نمی کنم شما توهین کردید حالا هم معضرت می خوام خودتون اول گفتید که از این شرکت ها ضرر کردید ببینید من اینقد ضرر کردم از دست اینها صحبت از شکایت شد بزار بکنن اینقدر دلیل دارم که فکر کنم اینقد خسارت باید بپردازند که نگو

ولی از مدیر عزیز می خوام دیگه این تایپیک رو ببندن

harbiline

Edris
بله درسته.شمارو درک میکنم دوست عزیز...

اگر حرف ناروایی زده شدش از سمت من به شما بنده با کمال احترام و پوزش از شما دوست عزیز عذرخواهی میکنم..

صحبت های شمارو قبول داریم و امیدواریم کسانی که ایراداتی دارند ،ایرادات خودشون رو برطرف کنند..آرزوی صحبت و سلامتی را برای شما خواستارم

mehran121

کاربر عضو
ببین چه جنگی شده

بابا داداش من این بیچاره اومده دل بچه های پرشین اسکریپت رو شاد کنه هیچ نیتی نداشته

من همین جا میگم و قول میدم شما از ما نقد کنید به ازای هر کمی و کاستی از ما که پیدا کردید به هر کدام یک ماه خدمات رایگان میدم

بابا شما با هم دوستید اینجا یک انجمن خوب هست با هم دوست باشیم هر عیبی داشتیم به هم بگیم اشکال نداره دوست واقعی کسی هست که عیب های دوستش رو بگه تا بر طرف بشه و در آینده بهترین بشه نه اینکه ازش الکی تعریف و تمجید کنه

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا