انتقال دادن وردپرس از دامنه اصلی به ساب دامین

bacheseyyed

تازه وارد
سلام به همه بروبچ پرشین اسکریپت

آقا من یه سایت وردپرسی دارم که مثلا آدرسش این جوریه بعد الان من می خوام اونو منتقلش کنم به آدرسی مثه sub.mydomain.ir و دامنه اصلی رو دایرکت کنم رو ساب دامین

.

.

می خواستم بدونم الان که اطلاعات رو سایت هست ،مشکلی پیش نمی یاد؟؟؟؟

دوما چه جوری این کارا بکنم؟؟؟؟؟؟

newmac

کاربر عضو
تمامی پوشه ها فایل های درون public_html رو به درون اون پوشه که به ساب دامین وصل هستش منتقل کنید و سپس وارد مدیریت وردپرس در ساب دامین بشید و به قسمت تنظیمات تشریف ببرید و اون دو قسمتی که آدرس سایت رو نوشته به آدرس جدید تغییر بدید

bacheseyyed

تازه وارد
تمامی پوشه ها فایل های درون public_html رو به درون اون پوشه که به ساب دامین وصل هستش منتقل کنید و سپس وارد مدیریت وردپرس در ساب دامین بشید و به قسمت تنظیمات تشریف ببرید و اون دو قسمتی که آدرس سایت رو نوشته به آدرس جدید تغییر بدید
می خوام انتقال بدم به پوشه ساب دامین ولی ارور میده و پوشه wp-content رو منتقل نمی کنه..!!!

مشکل از کجاست

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
تاپیک انتقال یافت انجمن پرسش و پاسخ

خواهش میکنم قوانین تالار رو مطالعه کنید!

alifiresoft

کاربر عضو
حالا کی جواب ما رو میده بالاخره عایا؟؟؟؟
خب چه اروری میده دوست عزیز؟ ارور رو کامل بگید اینجا یا تصویرشو بزارید.

دوما میتونید زیپ کنید و بعد انتقال بدید.

hamed12

کاربر عضو
حالا کی جواب ما رو میده بالاخره عایا؟؟؟؟
اگه از دایرکت استفاده می کنی معمولا توی این موارد ارور زیاد میده بهتره کپی کنی تا انتقال بدی همچنین قبلش هم یک Empty ClipBoard رو

بزن بعد رو فایل هاتو انتخاب و کپی کن

bacheseyyed

تازه وارد
خب چه اروری میده دوست عزیز؟ ارور رو کامل بگید اینجا یا تصویرشو بزارید. دوما میتونید زیپ کنید و بعد انتقال بدید.
اولا که نمیشه زیپ کرد...هرچی میزنم ارور میده دوما وقتی منتقل می کنم همش منتقل میشه غیر wp-content و بعد این ارور رو میده . . FileOp Failure on: /home3/shabikho/public_html/wp-content: Disk quota exceeded

alifiresoft

کاربر عضو
اولا که نمیشه زیپ کرد...هرچی میزنم ارور میده دوما وقتی منتقل می کنم همش منتقل میشه غیر wp-content و بعد این ارور رو میده . . FileOp Failure on: /home3/shabikho/public_html/wp-content: Disk quota exceeded
خب این مشکل برمیگرده به سرورتون فضای دیسک شما کم هست و اجازه نمیده این کار رو انجام بدید. با مسئول سرورتون تماس بگیرید. اگر فکر میکنید مشکل میتونه از wp-contetn باشه ، کل پوشه رو انتقال ندید. ابتدا یک پوشه به اسم wp-content درجای جدید بسازید و سپس یکی یکی فولدر های داخلش رو انتقال بدید و ببینید که مشکل از کدام هست؟

سطح دسترسی فولدر wp-content و فولدر های داخلی رو هم چک کنید که روی 755 باشند.

bacheseyyed

تازه وارد
خب این مشکل برمیگرده به سرورتون فضای دیسک شما کم هست و اجازه نمیده این کار رو انجام بدید. با مسئول سرورتون تماس بگیرید. اگر فکر میکنید مشکل میتونه از wp-contetn باشه ، کل پوشه رو انتقال ندید. ابتدا یک پوشه به اسم wp-content درجای جدید بسازید و سپس یکی یکی فولدر های داخلش رو انتقال بدید و ببینید که مشکل از کدام هست؟ سطح دسترسی فولدر wp-content و فولدر های داخلی رو هم چک کنید که روی 755 باشند.
تقریبا نصف هاستم خالیه..ولی ارور میده.

چه جوری باید سطح دسترسی رو 755 قرار داد؟؟؟؟

IAMIR

کاربر عضو
توسط افزونه

Wp migrate db

از بانک اطلاعاتیون بک آپ بگیرید .

بعد بانک جدید را جایگزین بانک اطلاعاتی قدیمی بفرمایید .

دقت بفرمایید حتما آدرس patch و سایت را به درستی تغییر دهید در افزونه .

bacheseyyed

تازه وارد
سلام به همه دوستان،مشکل هل شد...بر روی پوشه wp-admin رمز گذاشته بودم که نمیشد..تا رمز رو برداشتم منتقل شد

بالا