انتقال فروشگاه از لوکال به هاست؟

pclord

تازه وارد
با درود خدمت دوستان و مدیران عزیز1- میخوام سایت رو از لوکال به هاست منتقل کنم که آموزشش به فراوانی تو نت پیدا میشه، سایت من فروشگاهیه، میخوام تمام محصولات رو ابتدا در لوکال اضافه کنم و بعد انتقال بدم، تقریبا 1500 محصولی میشه، به نظرتون این کار مشکلی دارد یا انجامش بدم؟2- اگه مشکلی ندارد در رابطه با افزونه yast seo توی لوکال نصب و فعالش کنم یا بعد از انتقال به هاست نصبش کنم؟ بعد از انتقال سایت به هاست این افزونه رو فعال کنم روی تمام محصولات اعمال میشه؟با سپاس

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
1. سوال اولتون:

- کل فایل وردپرستون رو فشرده کنید و در هاست از حالت فشرده خارج کنید

- دیتابیس رو از لوکال هاست دانلود کنید و با یک ویرایشگر مناسب (Notepad++) ادرس localhost رو با سایتتون جایگزین کنید ، سپس توی هاست تون یک دیتابیس ایجاد کنید و فایل ویرایش شده دیتابیستون رو ایمپورت کنید

- فایل wp-config رو ویرایش کنید و مشخصات دیتابیس جدید رو جایگزین کنید

2. درباره افزونه سئو ، دلیلی برای این کار نیست. توی هاست انجام بدید بهتره

pclord

تازه وارد
1. سوال اولتون:

- کل فایل وردپرستون رو فشرده کنید و در هاست از حالت فشرده خارج کنید

- دیتابیس رو از لوکال هاست دانلود کنید و با یک ویرایشگر مناسب (Notepad++) ادرس localhost رو با سایتتون جایگزین کنید ، سپس توی هاست تون یک دیتابیس ایجاد کنید و فایل ویرایش شده دیتابیستون رو ایمپورت کنید

- فایل wp-config رو ویرایش کنید و مشخصات دیتابیس جدید رو جایگزین کنید

2. درباره افزونه سئو ، دلیلی برای این کار نیست. توی هاست انجام بدید بهتره
بسیار سپاس گزارم دوست عزیز این چند مدت شما و همکارانتون خیلی کمک کردین.

1- پس بعد از نوشتن 1500 تا عنوان در لوکال و بعد انتقال به هاست مشکلی از نظر ایندکس توسط گوگل پیش نمیاد، همه عناوین ایندکس میشن؟

2- توی همون لوکال با استفاده از افزونه سئو  yast seo یا دیگر افزونه ها نقشه سایت رو هم درست کنم یا بزرام بعد انتقال؟ در کل از نظر حرفه ای و سئو این کار توی لوکال مشکلی نداره؟

3- بین  yast seo  و All in One SEO Pack کدوم رو پیشنهاد میدین؟ هر دوتاشون افزونه مخصوص ووکامرس هم دارن، اما فقط افزونه مخصوص ووکامرس All in One SEO Pack به صورت رایگان در دسترس هست.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا