انتقال محصولات از هاست قدیم به جدید

sajjad220

تازه وارد
عرض سلام خدمت دوستان عزیز،

من یک فروشگاه اینترنتی دارم، کل اطلاعات فروشگاهم روی هاست قبلی بود.الان یک هاست جدید گرفتم و یک قالب جدید خریداری کردم. چون قالب رو باید روی هاست خام نصب میکردم، برای همین از اطلاعات هاست قبلی استفاده ای نکردم، الان کارای قالب تموم شده، فقط اطلاعات محصولاتی که توی افزونه ووکامرس قبلم نصب کردم رو به جدیده میخوام انتقال بدم.

ممکنه راهنمایی کنید چطوری میتونم این کار رو انجام بدم؟

باتشکر

Mohsen24

تازه وارد
عرض سلام خدمت دوستان عزیز،

من یک فروشگاه اینترنتی دارم، کل اطلاعات فروشگاهم روی هاست قبلی بود.الان یک هاست جدید گرفتم و یک قالب جدید خریداری کردم. چون قالب رو باید روی هاست خام نصب میکردم، برای همین از اطلاعات هاست قبلی استفاده ای نکردم، الان کارای قالب تموم شده، فقط اطلاعات محصولاتی که توی افزونه ووکامرس قبلم نصب کردم رو به جدیده میخوام انتقال بدم.

ممکنه راهنمایی کنید چطوری میتونم این کار رو انجام بدم؟

باتشکر
من دوتا عبارت سرچ کردم به نظرم به نتیجه رسیدم:
1-گرفتن بک آپ از محصولات ووکامرس

2-انتقال محصولات ووکامرس به سایت دیگر

عبارت های مشابه دیگه هم سرچ کنی فکرکنم بتونی به نتیجه برسی. البته من خودم این کار رو نکردم

پیام یزدانیان

کاربر عضو
سلام وقت شما بخیر

اگر درست متوجه شده باشم شما قالب جدید را برای اینکه مشابه دموی مورد نظر باشد با بسته نصبی قالب ، نصب کردید. 

برای انتقال محصولات از هاست دیگه باید از دیتابیس (جداول مربوط به محصولات) + پوشه اپلود بکاپ تهیه کنید وروی هاست جدید ایمپورت کنید..

البته این کار به دقت نیاز داره. چون شماره ایدی ها و لینک ها را باید بکل تغییر بدید

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
در سایت مبدا:

وارد مدیریت / ابزارها / برون بری / دریافت از همه اطلاعات

در سایت مقصد:

وارد مدیریت / ابزارها / درون ریزی / WORDPRESS / نصب و یا فعال سازی افزونه wordpress importer / سپس انتخاب فایل xml / در مرحله بعد ، حتما تیک دانلود فایل های پیوست شده یا attachment رو فعال کنی. / منتظر میمونی درون ریزی تمام بشه.

پیام یزدانیان

کاربر عضو
در سایت مبدا:

وارد مدیریت / ابزارها / برون بری / دریافت از همه اطلاعات

در سایت مقصد:

وارد مدیریت / ابزارها / درون ریزی / WORDPRESS / نصب و یا فعال سازی افزونه wordpress importer / سپس انتخاب فایل xml / در مرحله بعد ، حتما تیک دانلود فایل های پیوست شده یا attachment رو فعال کنی. / منتظر میمونی درون ریزی تمام بشه.
بیشتر مواقع 95 درصد مواقع این مورد کار نمیکنه بدرستی.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
بیشتر مواقع 95 درصد مواقع این مورد کار نمیکنه بدرستی.
این موضوع برمیگرده به سرور شما که اجازه ترنسفر رو نمیده

با این حال افزونه های wp all import و wp all export کمک میکنه به شما.

بالا