انتقال محصولات از یک قالب به قالب دیگر

kianoush

تازه وارد
سلام دوستان ارجمند وقت بخیر

الان دو روز درگیر این هستم که میخوام محصولاتم که زیادم هست (حدود 1100 محصول) از یک قالب به قالب دیگه منتقل کنم.

فایل xml با حجم 32 مگابایت از محصولات تهیه کردم ولی وقتی به قالبی میرم که میخوام محصولات منتقل کنم پس از آپلود فایل (فرقی نداره که گزینه downlaod and attach file انتخاب کنی یا نکنی هر دو تست شده) صفحه بعد از بارگزاری پرونده و درون ریزی، صفحه ای که از لود ایستاده و در صفحه هیچ چیز به جز Import wordpress دیده نمیشه

در ضمن کد نویسی مربوط به اضافه شدن حجم فایل درون ریزی هم انجام شده و عددش 100 مگابایت هستش

اینم بگم نسخه های وردپرس و ووکامرس و Woocommerce با هم یکی می باشد

فایل CSV هم دارم که حجمش 8 مگابایته و فقط نام محصولات منتقل کرده

از دوستان کسی راهی برای کمک به من داره که محصولات به صورت کامل با تصویر،توضیحات،تگ و همه مشخصات منتقل کنم؟

یک سوال دیگه، من قالب جدیدی که میخوام به اون محصولات منتقل کنم نصب آسان هستش،روش یا روش هایی سراغ دارید که بدون مشکل بتونم قالب سایتمو که محصول داره به اینگونه قالب ها منتقل کنم؟

در ضمن من از طریق فایل های xml تصاویر و سفارش ها و دیگر چیزهای مربوط به ووکامرس منتقل کردم و فقط مونده محصولات که بخش اصلی کاره

سپاس بی نهایت از دوستانی که به من کمک می کنند

آخرین ویرایش توسط مدیر:

harbiline

Edris
درود

یک چیزی من متوجه نشدم

شما توی یک سایت هستید و فقط میخواهید قالبشو عوض کنید؟

خب این که نیازی به هیچکاری نداره

قالبشو عوض کنید

همین

کلیه محصولات شما مثل قبل هستش و قابل رویتن اگر در قالب جدیدتون با شورت کد ویا افزونه های جدید معرفی نامه محصولات ست شده باید تو بخش برگه های جدید یک بخش محصولات جدید بسازید ک نمایش بده

نیازی به امیپورت اکسپورت نداره اصا.

موفق باشید

kianoush

تازه وارد
درود

یک چیزی من متوجه نشدم

شما توی یک سایت هستید و فقط میخواهید قالبشو عوض کنید؟

خب این که نیازی به هیچکاری نداره

قالبشو عوض کنید

همین

کلیه محصولات شما مثل قبل هستش و قابل رویتن اگر در قالب جدیدتون با شورت کد ویا افزونه های جدید معرفی نامه محصولات ست شده باید تو بخش برگه های جدید یک بخش محصولات جدید بسازید ک نمایش بده

نیازی به امیپورت اکسپورت نداره اصا.

موفق باشید
اول از هر سخنی ممنون که پاسخ گفتی

ببین قالب من بر روی صفحه اصلی سایتم نصبه.حالا یک قالب نصب آسان اومدم روی یک ساب دامین نصب کردم.می خوام محصولات قالب اصلی سایتمو به قالب ساب دامین منتقل کنم

بعد که قالب نصب آسان اکی شد پوشه قالب نصب آسان با پوشه سایت اصلیم جایگزین کنم که سایت اصلی من بشه قالب نصب آسان

harbiline

Edris
اهان.

خب ایمپورت یه راحش هستش

اگر مثلا به فرض اینکه حجم ایمپورتت قبول نمیکنه به هر دلیل پیشنهاد میکنم که با نرم افزاری XML رو تیکه تیکه کنی به یک مگ ها.

راه دوم مثلا میگیم که خب صفحه اصلی اصا نمیخوای چیزی باشه یا اگرم باشه یه وردپرس دیگه با قالب دیگه

پس میشه با دیتابیسی که داری تو صفحه دوم اجرایی کردش.

kianoush

تازه وارد
اهان.

خب ایمپورت یه راحش هستش

اگر مثلا به فرض اینکه حجم ایمپورتت قبول نمیکنه به هر دلیل پیشنهاد میکنم که با نرم افزاری XML رو تیکه تیکه کنی به یک مگ ها.

راه دوم مثلا میگیم که خب صفحه اصلی اصا نمیخوای چیزی باشه یا اگرم باشه یه وردپرس دیگه با قالب دیگه

پس میشه با دیتابیسی که داری تو صفحه دوم اجرایی کردش.
بازم ممنون که پاسخ دادید دوست ارجمند

میشه اسم یک نرم افزار که باهاش بتونم فایل محصولاتم بشکونم معرفی کنید؟

یک سوال کلی دارم : من قالب نصب آسان میخوام روی سایت اصلیم نصب کنم.سایت اصلی که روش محصول دارم و برام مهمه که محصولاتم بدون تغییر روی قالب نصب آسان باشه. راه یا راه هایی که وجود داره چیه؟

فکر کنم منظور شما از راه دوم این بود که بیام دیتابیس قالب اصلی روی قالب نصب آسان اجرا کنم؟اینکار خطا ایجاد نمیکنه؟

بزار دو تا واژه تعریف کنم برات :

قالب اصلی : منظورم قالبی که روش دیتا داشته و شما فایل های xml و wie اضافه کردی و قالب خودت دستی شبیه دمو کردی

قالب نصب آسان : منظورم قالبی که روی یک وردپرس آماده نصب شده و شما اگه محصولی نداشته باشی بدون درون ریزی میتونی قالبت ران کنی و استفاده کنی ازش

آخرین ویرایش توسط مدیر:

harbiline

Edris
نرم افزار WXRsplit

فایل های xml رو به چند بخشی که خودت تعیین میکنی تبدیل میکنه به یک مگ دو سه و...

دنبال قالب نصب اسان اینا نباش

اصولی پیش بروخودت

معمولا من قالب هایی که پیوست میکنم تو وردپرس ها همه رو خودم از اول برنامه ریزیشون میکنم

تا اخرش ک تحویل مشتری میشه چه قالب های انگلسیسی و چ فارسی

امیدوارم ک مشکلت حل شه

بالا