انتقال مشتری بعد از ورود به صفحه دلخواه

pepero

تازه وارد
سلام میخواستم بدونم افزونه ای هست که مشتری بعد از ثبت نام و یا ورود به سایت انتقال داده بشه به صفحه سبد خرید؟

من سیستم رو طوری تنظیم کردم که بعد از انتخاب جنس متشری منتقل میشه به صفحه ورود و عضویت میخواستم بعد از ثبت نام و یا ورود مشتری بره برای ادامه خریدش یعنی بره صفحه سبد خرید

افزونه هایی رو توی این زمینه تست کردم نشد اگر راهی وجود داره ممنون میشم راهنمایی کنید

در صورت نیاز به کد نویسی هم اعلام کنید متشکر

miladjef

کاربر عضو
کافیه کد زیر رو در فایل functions.php پوسته وردپرس خودتون قرار بدین و به جای اون آدرس your-page اسم صفحه دلخواه رو قرار بدین.

بدین ترتیب کاربران بعد از لاگین شدن به اون صفحه منتقل میشن.کد توضیح خاصی نداره و فقط مقدار پیش فرض برای فیلتر login_redirect رو توسط تابع sl_login_redirect تغییر دادیم.

کد:
function sl_login_redirect(){    return home_url( '/your-page' );}add_filter( 'login_redirect', 'sl_login_redirect' );

آخرین ویرایش توسط مدیر:

pepero

تازه وارد
@miladjef  کد رو قرار دادم اما زمانی که از قسمت wp-login وارد سایت شدم این حالت فعال شد

زمانی که مشتری وارد میشه اتفاقی نمی افته

miladjef

کاربر عضو
از افزونه زیر استفاده کنید

pepero

تازه وارد
قبلا استفاده کرده بودم فایده نداشته ممنون از شما

MahdiY

راهبر انجمن
سلام

کد زیر را تست کنید ببینید اوکی میشه یا نه

کد:
add_filter('woocommerce_login_redirect', 'wcs_login_redirect');function wcs_login_redirect( $redirect ) {     $redirect = 'http://google.com/';     return $redirect;}

بالا