اندازه فتوشاپ

mehranyari3940

تازه وارد
سلام من میخواستم یه قالب اختصاصی تو وردپرس درست کنم اول میخوام طرحمو رو فتوشاپ بریزم بنظرتون اندازه استاندارد (عرض و طولی)برای طراحی قالب وردپرس در فتوشاپ به چه اندازه هایی است؟ و یه راهنمایی دیگه ایی که میخوام اینه که بنظرتون قالبم رو با توابع ویژال کامبوزیر بسازم یا نه؟

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
درمورد اول طرح فوتوشاپ شما یک نمای بصری است و شامل کدها نیست .
توصیه بنده به شما اینست که مثل بسیاری از طراحان دیگر نباشد و دو طرح یکسان به صورت رایانه و موبایل داشته باشید
اولویت شما طرح موبایلی باشد.
سپس تعیین کنید تا چه سقفی از اندازه مرتبط با رایانه باشد و پس از آن حالت موبایل بگیرد.
به صورت معمول اندازه رو در عرض محاسبه می کنند و ارتفاع بر اساس ساختار مطالب 100 درصدی حساب می شود. مثلا 1024 یا 1280 یا 1920 یا ابعاد بیشتر یا کمتر در موبایل هم از 340 شروع می شود .web developer - Responsive Design Mode رو بزنید تا اندازه مختلفی که مرورگرها دارند بهتون نشون بده.
برای درک ساده تر اگر مرورگر فایرفاکس یا کروم دارید کافیه بخش
در ساده ترین شیوه شما می توانید از برای تعادل بخشی در هردو بدون نیاز به کد اضافی استفاده کنید.
راهکار دوم استفاده از ساختار هستش که سبک و راحتر از بوتسترپ هستش
در مورد توابع ویژوال بهتره به سمت المنتور هم نگاهی بی اندازید ساده در دسترس نسخه رایگان و پرمیوم این یعنی جذب مخاطب بیشتر زیرا تمامی نسخه های ویژوال تجاری و خریدنی است و نسخه های نال همیشه شاید در دسترس نباشد.
موفق باشید

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Mesmaili

hamon345

تازه وارد
فتوشاب یکی از نرم افزارهایی است که می تواند برای هر کاری بسیار کاربردی باشد و چنااچه قالب وردپرس را در این نرم افزار درست نمایید بهتر خواهد شد.

rahil45

تازه وارد
به نظر می رسد استفاده از فتوشاب برای اندازه نمودن ابعاد قالب ایده ی جالبی به نظر نمی رسد.

ehsan7m

تازه وارد
به نظر من از صفحه ساز ها استفاده نکنید چون در آینده از لحاظ سئو هم به مشکل میخورید

بالا