انگلیسی شدن قیمت ها در فروشگاه

tahoom

تازه وارد
با سلام

با آپدیت جدید ووکامرس سایت کانل بهم ریخته ولی موضوعی که قبل از اون هم چند روزی داشت اذیت میکرد این بود که قیمت ها انگلیسی شده بود و ظاهر فروشگاه رو بهم ریخته. این مشکل میتونه از کجا ایجاد بشه؟

صفحه اول سایتم کمتر از بقیه جاها بهم ریخته که میتونید این انگلیسی شدن رو درش مشاهده کنید:

tamtaragh.com

تو صفحه هر محصول هم این مشکل وجود داره، این یه نمونش:

جالب اینه که برا محصولاتی که قیمت حراج دارن قیمت اصلی رو انگلیسی و قیمت حراج رو فارسی نوشته!:

نمیدونم مشکل از کجاست و همونطور هم که گفتم این مشکل قبل از بهم ریختن سایت ایجاد شده بود!

ممنون بابت هرگونه راهنمایی

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
با سلام

با آپدیت جدید ووکامرس سایت کانل بهم ریخته ولی موضوعی که قبل از اون هم چند روزی داشت اذیت میکرد این بود که قیمت ها انگلیسی شده بود و ظاهر فروشگاه رو بهم ریخته. این مشکل میتونه از کجا ایجاد بشه؟

صفحه اول سایتم کمتر از بقیه جاها بهم ریخته که میتونید این انگلیسی شدن رو درش مشاهده کنید:

tamtaragh.com

تو صفحه هر محصول هم این مشکل وجود داره، این یه نمونش:

جالب اینه که برا محصولاتی که قیمت حراج دارن قیمت اصلی رو انگلیسی و قیمت حراج رو فارسی نوشته!:

نمیدونم مشکل از کجاست و همونطور هم که گفتم این مشکل قبل از بهم ریختن سایت ایجاد شده بود!

ممنون بابت هرگونه راهنمایی
دوست عزیز پارسی دیت این چند روزه آپدیت داده /// فارسی شدن اعداد هم مربوط به پارسی دیته . احتمالا بعد از بروز رسانی پارسی دیت اینطوری شده .

EhsaanDev

کاربر عضو
اگه از پارسی‌دیت و نسخه جدید اون استفاده می‌کنید به دلیل تغییراتی که توی انجین تنظیمات دادیم، در قسمت هماهنگی با افزونه‌ها قسمت مربوط به woo رو فعال کنید.

موفق باشید.

tahoom

تازه وارد
دوست عزیز پارسی دیت این چند روزه آپدیت داده /// فارسی شدن اعداد هم مربوط به پارسی دیته . احتمالا بعد از بروز رسانی پارسی دیت اینطوری شده .

اگه از پارسی‌دیت و نسخه جدید اون استفاده می‌کنید به دلیل تغییراتی که توی انجین تنظیمات دادیم، در قسمت هماهنگی با افزونه‌ها قسمت مربوط به woo رو فعال کنید.

موفق باشید.
ممنون از هر دوی شما دوستان

اما من از پارسی دیت استفاده نمیکنم!! بجای تاریخ جلالی از این افزونه استفاده میکنید؟ بهتر از اون هستش؟

EhsaanDev

کاربر عضو
پارسی‌دیت بهتر از جلالی هست و از نظر سرعت و بهینه‌سازی 2 برابر جلالی‌ه. همچنین از ووکامرس هم ساپورت میکنه.

موفق باشید.

tahoom

تازه وارد
پارسی‌دیت بهتر از جلالی هست و از نظر سرعت و بهینه‌سازی 2 برابر جلالی‌ه. همچنین از ووکامرس هم ساپورت میکنه.

موفق باشید.
با این افزونه دیگه نیازی به وردپرس فارسی هم ندارم!؟ یعنی هم تاریخ جلالی و هم وردپرس فارسی رو با این جایگزین کنم؟ چون یه جا این مطلب رو خوندم:

پارسی دیت افزونه ای است که می تواند تاریخ میلادی وردپرس را به تاریخ شمسی و همچنین زبان پیشخوان وردپرس را فارسی کند

EhsaanDev

کاربر عضو
شما هم‌چنان به وردپرس فارسی نیاز دارید به خاطر ترجمه محیط مدیریت، اما باید افزونه "جلالی" رو غیرفعال کنید.

موفق باشید.

tahoom

تازه وارد
شما هم‌چنان به وردپرس فارسی نیاز دارید به خاطر ترجمه محیط مدیریت، اما باید افزونه "جلالی" رو غیرفعال کنید.

موفق باشید.
دوست عزیز خیلی لطف کردید فقط امیدوارم مشکل انگلیسی شدن قیمت هام هرچه زودتر حل بشه. جالبیش اینجاس که پایین صفحه اصلی سایتم رو اگه نگاه کنید (بالای فوتر) همه اعداد فارسی هستن

tahoom

تازه وارد
دمتون گرم با پارسی دیت همه قیمت هام درست شد..........

یو هووووووووووووووو

ممنون

بالا