انیمیشن بعد از پر شدن فیلد

haleh

کاربر عضو
سلام دوستان 

من قصد دارم یه فیلد شماره تلفن داشته باشم تو صفحه و زمانیکه کابر  ۱۱ رقم شمارشو زد حالت فوکوس از فیلد شماره تلفن به دکمه ارسال هدایت بشه. و دکمه ارسال شروع کنه به لرزش.

ممنون میشم کد html شو برام پیوست کنید خیلی لازم دارم.

منتظرم دوستان.

haleh

کاربر عضو
دوستان می خوام تو صفحه checkout بعد از اینکه کاربر شماره تلفنش رو وارد کرد دکمه ورود به صفحه بانک شروع کنه به لرزش مثل سایت زود فود لطفا راهنمایی کنید.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
درخواست هایی که شما دارید به صورت آماده نیست! باید خوتون کد نویسی کنید.

ضمن اینکه کپی برداری سورس ها از سایت های ایرانی کار صحیحی نیست که دوستان براتون انجام بدن

haleh

کاربر عضو
درخواست هایی که شما دارید به صورت آماده نیست! باید خوتون کد نویسی کنید.

ضمن اینکه کپی برداری سورس ها از سایت های ایرانی کار صحیحی نیست که دوستان براتون انجام بدن
دوست عزیز چه ربطی داره!

مثل اینکه منظورمو متوجه نشدید اصلا.

فقط خواستم دوستان راهنمایی کنند همین.

تو این انجمن موضوع مطرح کنی یا شما میای مخالفت میکنی و به کاربرا همینجوری گیر میدی و یا هم که به نتیجه نمیرسه.

چه وضعشه آخه.

.امیر

کاربر عضو
دوست عزیز چه ربطی داره!

تو این انجمن موضوع مطرح کنی یا شما میای مخالفت میکنی و به کاربرا همینجوری گیر میدی و یا هم که به نتیجه نمیرسه.

چه وضعشه آخه.
سلام

ببینید بنده چندین تاپیک از شما دیدم که اولا خواسته هاتون خیلی غیر منطقی هستش چون انجمن فضایی برای راهنمایی گرفتن هست نه انجام پروژه های کامل.

شما باید برید خودتون کد رو بنویسید حالا اگر قسمتی از کدتون مشکل داشت بیاید راهنمایی بگیرید نه اینکه کل پروژه رو بخواید براتون انجام بدن.

به این شکل مطمعن باشید که هیچ جوابی نخواهید گرفت و ضمنا وظیفه بچه ها هم نیست که پاسخ بدن به تاپیک ها و فقط از سر لطف و محبت هستش که کسی پاسخ میده این رو فراموش نکنید

موفق باشید

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

احترام به نظرات دیگران احترام به خود ماست . یکم خویشتن دار باشید و یادتون باشه هر جای قوانین خودش رو داره .

شما اگر مایلید از کد زود فود استفاده کنید خب این کد باید بر روی مرورگر فعال بشه پس از داخل مرورگر کد رو استخراج و داخل قالبتون استفاده کنید . ضمن اینکه زودفود اختصاصی نوشته شده و ربطی به وردپرس نداره و احتمالا  بهتره از افزونه های تغییر چک اوت استفاده کنید که امکان شخصی سازی میده . یه راه حل دیگه اینه که مسیر دکمه مورد نظر رو پیدا کنید و با افزونه ویژوال کمپوزر شورت کد مورد نظر رو بهش بدید که چندین حالت انیمیشن داره و به راحتی قابل اجراست.

مثل این [vc_column animation_type="flash"]  فقط تست و انجامش با خودتون هست .

یا اینکه یه برنامه طراحی قالب دانلود کنید که داخلش اجرا انیمیشن ها قابل اجرا باشه و اون کد نهایش رو در مجموعه دکمه قرار بدید .

به یاد داشته باشید با هر بروزرسانی وکامرس این کدها باید دستی دوباره وارد بشن ، چه در قالب نهایشون کنید چه در وکامرس

موفق باشید

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
دوست عزیز چه ربطی داره!

چه وضعشه آخه.
اینجا قوانین داره ، از شما دعوت میکنم قوانین رو مطالعه کنید. بنده هم طبق قوانین برای شما پاسخ ارسال کردم.

کد هایی که شما درخواست دارید ، یک پروژه هستند ، نه راهنمایی... راهنمایی در هنگامی صورت میگیره که شما کد نویسی کردید و به مشکل خوردید ما تکمیل می کنیم

نه کاری که انجام نشده و شما در قالب یک پروژه انتظار دارید براتون انجام بدن!

اینجا تالار گفتگوست نه انجمن درخواست کد نویسی رایگان

بالا