اپدیت سریع قیمت محصولات از فایل اکسل

SANBOR

تازه وارد
سلام

من افزونه و یا یک روشی را میخواهم که مثلا اگر قیمت محصولات تغییر کرد من بیام با وارد کردن کد های ssk )شناسه محصول) هر محصول رو شناسایی کنم و بعد بیاد مثلا از ستون بعدیش روبه روش قیمت رو بخونه و جایگزین بشه

در حالت کلی من خروجی از محصولاتم با قیمت بگیرم (از نرم افزار حسابداری ) و بعد بیادم تو این افزونه اپلود کنم و بیاد اتوماتیک قیمت ها را اپدیت کند

ممنون

alibakhshi025

تازه وارد
سلام

اگر محصولاتت رو با افزونه WP All Import اضافه کنی میتونی هر سری با آپدیت فایل CSV مربوط قیمت یا هرچیز دگ رو با یه کلیک تغییر بدی 

SANBOR

تازه وارد
سلام

میشه بفرمایید چگونه باید این کار را انجام دهیم

alibakhshi025

تازه وارد
این افزونه رو نصب کن و محصولات رو داخل یک فایل CSV اضافه کن هر ستون برای یک فیلد باشه مثلا ستون اول نام محصول باشه و ستون دوم قیمت و ....  هر سری برای آپدیت قیمت کافیه فایل CSV رو آپدیت کنی تا قیمت ها ادیت بشند 

SANBOR

تازه وارد
یعنی الان که تمام محصولاتم گذاشته شده نمیتونم از این افزونه استفاده کنم ؟

Qalekhani

قلعه‌خانی
بهترین و دقیقترین راهکاری که دیدم توسط افزونه WP All Export هست.

گرچه افزونه ویرایش گروهی قیمتهای ووکامرس هم هست: WooCommerce Advanced Bulk Edit

m0h4mm4d

کاربر عضو
سلام

من افزونه و یا یک روشی را میخواهم که مثلا اگر قیمت محصولات تغییر کرد من بیام با وارد کردن کد های ssk )شناسه محصول) هر محصول رو شناسایی کنم و بعد بیاد مثلا از ستون بعدیش روبه روش قیمت رو بخونه و جایگزین بشه

در حالت کلی من خروجی از محصولاتم با قیمت بگیرم (از نرم افزار حسابداری ) و بعد بیادم تو این افزونه اپلود کنم و بیاد اتوماتیک قیمت ها را اپدیت کند

ممنون
الآن ورود و خروج با خود ووکامرس در نسخه ی جدید ممکن شده ، میتونید در نرم افزار حسابداری خروجی بگیرید و با توجه به اون خروجی نمونه ای که از ووکامرس گرفتید را آپدیت کنید ( داخل اکسل ) و بعد مجدد اپلود کنید . ولی ممکن هست با محصولات متغییر یکم به مشکل بر بخورید . ولی برای محصولات ساده که تست کردم جواب میده کاملا .

بالا