اپدیت ووکامرس

arsalan655

تازه وارد
سلام دوستان

من مدتی هست که ووکامرس رو اپدیت نکردم بنظرتون به آخرین نسخه اپدیت کنم مشکلی پیش نمیاد .. چون بعضی موقع اپدیت ها دو تا چیز جدید میارن 3 تا چیزو خراب میکنن .. بعد یه کادر قرمز اخطار توش نوشته واسه همین فعلا بروز رسانی نکردم .. اگه قبلش بکاپ لازم هست چه نوع بکاپ بگیرم از خود هاست ؟

ممنون

You must be registered for see images attach

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

اولویت اول شما بک آپ باشه

برای بک آپ بهتره هم دیتا بیس رو قبلش فول بک آپ بگیرید هم روی سرور هم به یه ایمیلتون ارسال کنید هم یک زیپ از خود وردپرس فعلی داشته باشید تو یه پوشه مستقل در روت اصلی {مثلا با ساخت یک ساب دامین خودش یکی میسازه} اونوقت اقدام به بروزرسانی کنید

برای بروزرسانی شما نیازمند بروزرسانی وردپرس 4.5.2 هستید قبل از بروزرسانی وردپرس اول قالب سایتتون رو بروز کنید{یعنی مطمئن بشید قالبتون هم با ووکامرس هم وردپرس هماهنگ شده است } سپس اقدام به بروزرسانی ووکامرس کنید .

در مورد افزونه هایی که از مخزن رایگان بروزرسانی میشن هم خود سیستم بهتون اخطار میده که هماهنگ هستن یا خیر

در صورت هرگونه اشکالی چیزی رو یهو برندارید پاک کنید {عجله همیشه باعث دردسره}

هر مقدار این بروزرسانی ها تاخییر داشته باشه باعث سختر شدن و حتی غیر ممکن شدن هم میشه

موفق باشید

arsalan655

تازه وارد
ممنون از کجا مطمعن باشم که قالبم هماهنگ هستش؟

وردپرس رو به 4.5.2 بروز رسانی کردم .

تو هاستم که پلسک هستش خودش مرتبا بکاپ هفتگی میگیره .. همون کفایت میکنه ؟

یا با افزونه های بک آپ گیری هم این کارو انجام بدم ؟ کدومشون از همه بهتره .

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

اگر زمان بک آپ گیری رو دقیقا می دونید چند ساعت بعد یا روز بعدش اقدام به تغییر کنید . برای فهمیدن اینکه قالب بروز هست کافیه از سایت سازنده اطلاعات بگیرید .

موفق باشید

بالا