rozaboy

تازه وارد
سلام دوستان

من برای وب سایتم به یک اپ خبرخوان احتیاج دارم، چیزی شبیه به اپ دیجیاتو، در واقع من یک سایت وردپرسی دارم که می خوام دسته های مختلف نوشته شده توی سایتم رو داخل اپ مردم ببینند، می دونم شرکت هایی خارجی هستند که از این مدل اپ می سازند. لطفا راهنمایی بفرمایید از چه طریقی می توانم این کار را انجام دهم یا اگر پروژه نیمه آماده ای مثلا روی github می شناسید معرفی کنید که از json به ورد پرس متصل شود و درست کار کند

آپشن هایی که ترجیح می دهم داشته باشم:

نمایش دسته های مختلف وردپرس به صورت منوی جداگانه در اپ

امکان دانلود آفلاین کاربر، برای مطالعه در آینده

اسلایدر و تصاویر چند تایی نمایش داده شود

rozaboy

تازه وارد
سلام ممنون از راهنماییتون این خیلی خوبه فقط من نمی تونم اسلایدر های پست هامو بیارم توی این اپ، منظورم اینه که تصاویری که توی وردپرس دادم به یک پست رو نشون نمی ده این مسائله رو چطوری باید حل کنم

آدرس سایت :

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
قرار نیست کل وب سایتتون رو نسخه موبایل کنید. سیستم های رایگان کامل نیست قطعا

rozaboy

تازه وارد

من دو تا سوال دارم:

اول اینکه : سلام ممنون از راهنماییتون این خیلی خوبه فقط من نمی تونم اسلایدر های پست هامو بیارم توی این اپ، منظورم اینه که تصاویری که توی وردپرس دادم به یک پست رو نشون نمی ده این مسائله رو چطوری باید حل کنم

آدرس سایت :   

دوم : سایتی سراغ ندارید که ios هم خروجی بده این خیلی سایت ساده و روانی بود خیلی هم اپ سریعی داره حتی نسبت به گرون ترین سایت های این دسته

rozaboy

تازه وارد
قرار نیست کل وب سایتتون رو نسخه موبایل کنید. سیستم های رایگان کامل نیست قطعا
این سایت هر چیزی رو که توی rss باشه نشون می ده، من باید فقط یه راهی پیدا کنم که اسلایدر های منم توی rss نمایش داده بشه که یکم باید فکر کنم روش، چون jquery رو نمی دونم چطوری بخورونم بهش

بالا