اگه بخوام نوشته ها رو در ووکامرس تغییر بدم باید چکار کنم ؟

• نویسنده موضوع ap04
  • تاریخ شروع

ap04

تازه وارد
سلام دوستان

توی ووکامرس یه سری نوشته ها رو میخوام تغییر بدم باید چکار کنم

مثال میخوام قسمتی که نوشته ......اطلاعات شما....... به جاش بنویسم..... اطلاعاتت رو این زیر بنویس دوست من....

یا بخوام رنگ فونتا رو تغییر بدم باید چکار کنم رنگ فونتا خاکستریه که خیلی رنگ خوبی نیست .

saji051

کاربر عضو
سلام دوستان

مثال میخوام قسمتی که نوشته ......اطلاعات شما....... به جاش بنویسم..... اطلاعاتت رو این زیر بنویس دوست من....

یا بخوام رنگ فونتا رو تغییر بدم باید چکار کنم رنگ فونتا خاکستریه که خیلی رنگ خوبی نیست .
سلام دوست من

برای اینکار شما باید فایل های ووکامرس که در هاست شما و در مسیر /wp-content/plugins/woocommerce/templates/checkout هست رو ویرایش کنید به طور مثال فایلهای موجود در پوشه checkout را یکی یکی باز کنید و مورد بررسی قرار بدید و ببینید متنی که شما قصد تغییر اونو دارید تو کدوم یکی از فایلای این پوشه هست و بعد از اینکه پیدا کردید تغییرات لازم رو انجام بدید...

اما در مورد رنگ بندی بهتر آدرس سایت رو قرار بدید تا راهنماییتون کنم همچنین میتونید خودتون باز هم از طریق فایل css مریوط به ووکامرس اینکار را انجام دهید.

اما چنانچه در تغییر برچسب های ووکامرس به مشگل برخوردید میتونید از آموزشی که در زیر براتون پیوست می کنم استفاده کنید که آموزش نحوه کار با افزونه woocommerce customizer رو بهتون یاد میده.

لینک آموزش:

موفق باشید...

جاویدان

کاربر عضو
سلام دوستان

با سلام

دوست عزیز

کافیه افزونه پارسی ووکامرس رو نصب کنید و پس از فعال سازی از طریق حلقه با نوشتن نام فعلی و نام جدید تغییرات رو اعمال کنید.

در مورد رنگ فونت هم باید از درون تنظیمات قالبتون قسمت رنگبندی یا در سفارشی سازی رو جستجو کنید

موفق باشید

بالا