ایا ووکامرس محدودیت قیمت داره ؟

soliman

تازه وارد
با سلام

بنده در این افزونه ووکامرس محدودیت قیمت خیلی برام مهمه

به فرض مثال : جوری باشه که خریدار کمتر از 10 تومن نتونه خرید کنه یعنی اگر 1هزار تومن خرید کرد سیستم به مشتری اطلاع بده

اگر این امکانو داره که چه عالی بگین کدوم قسمتشه اگر هم نداره ایا یه برنامه نویس میتونه بهش اضافه کنه با هزینه البته اختصاصی :">

ممنون از لطفتون

HamedR

کاربر عضو
سلام

فکر کنم این افزونه ها بدرتون بخوره :

soliman

تازه وارد
سلامفکر کنم این افزونه ها بدرتون بخوره :

با سلام

ببخشین چند سوال دارم . ؟

1- ایا این افزونه های که معرفی کردین رایگان هستن ؟

2- ایا قبلا از این افزونه در سایت های ایرانی استفاده شده و ایا جواب داده ؟

3- ایا نیازی به فارسی سازی این افزونه هست اگر هست چجوری ترجمه کنم ؟

با تشکر

alifiresoft

کاربر عضو
فک کنم قبل از سوال پرسیدن نصب کنید وخودتون تستش کنید سریعتر به نتیجه میرسید.

soliman

تازه وارد
فک کنم قبل از سوال پرسیدن نصب کنید وخودتون تستش کنید سریعتر به نتیجه میرسید.
اولا نصب کردم بعدشم این نسخه های که اقا حمید گفتن پولی هستش بعدشم تو ایران نمیفروشن وگرنه میخریدمش .. بعدشم راه حل دیگه ای برای این کار نیستش ......

خودم یه چیزی رو تو سایت پیدا کردم اونم اینه : در ضمن اقا محمد گذاشتم مدیر وبسایت

----------------------------------------------------------------------------

تکمیل سفارش از مبلغی خاص به بالاتر

شاید دوست دارید برای اینکه کاربر بتونه خریدش رو تکمیل کنه و سفارش بده . حداقل (برفرض 20000 تومان) مجموع خرید هاش شده باشه و اگر کمتر از وجهی که شما مشخص می کنید باشه پیغامی مبنی بر افزایش خرید هاش بده

کافیه کد زیر رو در functions.php قالبتون قرار بدید

کد PHP:

global $woocommerce;
$minimum = 20000;
if ( $woocommerce->cart->total() < $minimum ) {
$woocommerce->add_error( sprintf( 'برای تکمیل سفارش شما باید حداقل %s خرید کنید' , $minimum ) );
}
}
کد:
[COLOR=#007700] add_action( 'woocommerce_checkout_process', 'wc_minimum_order_amount' );function wc_minimum_order_amount() {[/COLOR]

میتونید به جای 20000 کف قیمت مد نظر رو قرار بدید...

----------------------------------------------------------------------------

درضمن این کد فکر کنم برای ارز دلار نوشته شده لطفا ان را به تومان تبدیل کنید.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
از اینجا هم میتونید استفاده کنید

soliman

تازه وارد
از اینجا هم میتونید استفاده کنید
اقا محمد این صفحه رو نگاه کرده ام ...

ولی تنها مشکل اینه که بنده ووکامرس رو نصب کرده ام .... بعدش افزونه (ریال / تومان ) رو نصب کرده ام ... تو قسمت تنظیمات ووکامرس قسمت ارز رو تومان انتخاب کرده ام ...الانم این کدی که شما داده این ..... به این صورته

global $woocommerce;
$minimum = 20000;
if ( $woocommerce->cart->total() < $minimum ) {
$woocommerce->add_error( sprintf( 'برای تکمیل سفارش شما باید حداقل %s خرید کنید' , $minimum ) );
}
}​
کد:
 add_action( 'woocommerce_checkout_process', 'wc_minimum_order_amount' );function wc_minimum_order_amount() {
الان سوالات من اینه که :

کد:
$minimum = 20000;
در کد بالا این 20000 برحسب چی هستش ؟ ( دلار , تومان , ریال و ........ )

کد:
if ( $woocommerce->cart->total() < $minimum ) {$woocommerce->add_error( sprintf( 'برای تکمیل سفارش شما باید حداقل %s خرید کنید' , $minimum ) );
در کد بالا به جای اون متن فارسی باید این باشه ... برای تکمیل سفارش شما با حداقل 20000 تومان خرید کنید.

الان تو فروشگاه یه محصول هستش 10000 تومانه وقتی ادم اونو انتخاب کنه باید اون ارور بیاد

نتیجه نهایی ..... اقا محمد با این کد کاری کنید که اولا واحد تومان رو ساپورت کنه ... بعدشم تو مقداردهی اگر بخواهیم بیست هزار تومن رو بنویسم این درسته 20 یا این 20000

با تشکر

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
شما بزنید 20000 خودش بر اساس ارز انتخابی شما میاره...

یعنی 20000 تومان...

با افزونه ریال و تومان هم کار میکنه

HamedR

کاربر عضو
با سلامببخشین چند سوال دارم . ؟

1- ایا این افزونه های که معرفی کردین رایگان هستن ؟

2- ایا قبلا از این افزونه در سایت های ایرانی استفاده شده و ایا جواب داده ؟

3- ایا نیازی به فارسی سازی این افزونه هست اگر هست چجوری ترجمه کنم ؟

با تشکر
1 - اسم من "حامد" هست.

2- این افزونه از بخش مخزن وردپرس معرفی شده پس رایگان هست . شاید نسخه pro هم داشته باشه.

3- اینکه میخواین فارسی کنین یا نه به خودتون مربوط میشه . (شاید انگلیسی بلدین و میتونین تنظیمات رو متوجه بشین)

soliman

تازه وارد
شما بزنید 20000 خودش بر اساس ارز انتخابی شما میاره...یعنی 20000 تومان...

با افزونه ریال و تومان هم کار میکنه
اقا محمد الان این کد رو گذاشتم دقیق مثل کدی که شما دادین بعد رو 20000 هم هست .... الان اگه 5 تومن رو خرید می کنم این ارو رو میده

Fatal error: Call to undefined method WC_Cart::total() in /home/mohandes/public_html/wp-content/themes/mohandesjoon/functions.php on line 52

کد:
[B]add_action( 'woocommerce_checkout_process', 'wc_minimum_order_amount' );function wc_minimum_order_amount() {global $woocommerce;$minimum = 20000;if ( $woocommerce->cart->total() < $minimum ) {$woocommerce->add_error( sprintf( 'برای تکمیل سفارش شما باید حداقل %s خرید کنید' , $minimum ) );}}[/B]
اون خطی که ارور میده یعنی خط 52 میشه این

کد:
[B]if ( $woocommerce->cart->total() < $minimum ) {[/B]
با تشکر

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
اون هک مشکل داره

از این پلاگین استفاده کن. تست کردم مشکلی نداشت

soliman

تازه وارد
اون هک مشکل دارهاز این پلاگین استفاده کن. تست کردم مشکلی نداشت

ایول قفط یه فارسی سازی میمونه اونم خودم انجام میدم هر وقت تموم شد تو انجمن میزارمش .....

یه سوال دیگه در مورد این هک ... ایا میتوان ارز ایران یعنی (تومان / ریال ) رو اضافه کرد اگه میشه بگین چطوری خودم اضافه می کنم .

بازم ممنون

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
شما پلاگین واحد ریال و تومان رو که اضافه کردید کافیه...

بالا