ایجاد شبکه اجتماعی توسط php

facefeed

تازه وارد
سلام دوستان عزیز

من توسعه دهنده دو پلتفورم sharetronix و jcow هستم

تجربه ایجاد شبکه اجتماعی با هر دو پلتفورم رو دارم و الان هم سایتم با jcow داره فعالیت می کنه :)

شیرترانیکس از نظر استفاده از منابع بالای سرور خیلی نا مناسبه و jcow هم از نظر قالب پذیر نبودن

من حدود 1 ماه هست که دارم ترکیبی از این 2 پلتفورم رو ایجاد کنم ، از امکانات شیرترانیکس و ماژولار بودن jcow یک پلتفورم جدید ایجاد کنم

الان تا حدی جلو رفتم ولی نمیخوام مثل دو تجربه قبلی تنها پیش برم

خوشحال میشم قبل از شروع ، دوستان نظر خودشون رو بگن :)

facefeed

تازه وارد
کسی نظری نداره؟!!!!

من تصمیمم این شد که jcow رو توسعه بدم و به زبان فارسی منتشر کنم

اگر کسی همکاری میکنه خوشحال میشم :)

masoomi

کاربر عضو
من پارسال jcow رو فارسی کرده بودم واسه خودم. میگردم ببینم توی آرشیوم اگه پیدا شد، میدم به شما تا کارتون جلوتر بیفته.

به نظر من jcow ارزش وقت صرف کردن رو نداره.

facefeed

تازه وارد
من پارسال jcow رو فارسی کرده بودم واسه خودم. میگردم ببینم توی آرشیوم اگه پیدا شد، میدم به شما تا کارتون جلوتر بیفته.به نظر من jcow ارزش وقت صرف کردن رو نداره.
مرسی داداش ، من فارسی کردم ، امکانات هم تا حدی بهش اضافه کردم ، خیلی هم براش وقت گذاشتم

من قبلا با شیرترانیکس کار کردم ، توی تیم شیرترانیکس فارسی هم بودم اما به خاطر سادگی و ماژولار بودن jcow تصمیم گرفتم با این کارمو ادامه بدم

سیستم موتور قالبشو تغییر دادم ، سایت jcow.ir هم راه اندازی کردم ، میخوام به زبان فارسی منتشر کنم ، خواستم اینجا نظر بقیه رو بدونم

مطمئنا تجربه شما و بچه های سایت بهتر از فکر انفرادی منه :)

اینم شبکه اجتماعی منه که با jcow راه اندازی کردم ،

آخرین ویرایش توسط مدیر:

TIRNA

کاربر عضو
آقا من تو سایتت عضوم یعنی واقعاً دمت گرم از قالبش واقعاً خوشم اومد. کارت درسته.

facefeed

تازه وارد
دادا مرگ من مطمئنی این jcow هستش؟ :43:
آره بابا

دور از جونت ، ایشالا 1000 سال زنده باشی

jcow ، اما نه اون چیزی که تو سایتش هست ، ادیت شده

انشاالله تیم jcow فارسی که ردیف بشه ، با این همه امکاناتی که داره واقعا کولاک میکنیم :)

facefeed

تازه وارد
آقا من تو سایتت عضوم یعنی واقعاً دمت گرم از قالبش واقعاً خوشم اومد. کارت درسته.
قربونت ، لطف داری عزیز

قالبش برگرفته شده از قالب twitterish شیرترانیکسه ، موقتا درست کردم که از ریخت default خودش رها بشم

هنوز وقت نکردم یه قالب اختصاصی طراحی کنم ، برای ظاهر همیشه وقت هست ، هسته سایت خیلی مهمه :)

EhsaanDev

کاربر عضو
من تا به حال تجربه استفاده از jcow و sharetronix رو داشتم. jcow از نظر فنی خیلی بهتر از sharetronix هست. ولی از اون جایی که فعلا عقل مردم تو چششونه ( :D ) زیاد کسی jcow رو نمی پسنده ولی خب میشه توسعه داد. ولی sharetronix خیلی زیبا و خوبه و جمع و جور (از نظر ظاهری) ولی از نظر فنی یه کم عیب داره که اگه این دو با هم تلفیق بشن، میشه ShareCow!!!!!!!!

اگر کاری بود، من در خدمتم!

facefeed

تازه وارد
من تا به حال تجربه استفاده از jcow و sharetronix رو داشتم. jcow از نظر فنی خیلی بهتر از sharetronix هست. ولی از اون جایی که فعلا عقل مردم تو چششونه ( :D ) زیاد کسی jcow رو نمی پسنده ولی خب میشه توسعه داد. ولی sharetronix خیلی زیبا و خوبه و جمع و جور (از نظر ظاهری) ولی از نظر فنی یه کم عیب داره که اگه این دو با هم تلفیق بشن، میشه ShareCow!!!!!!!!اگر کاری بود، من در خدمتم!
من با تیم شیرترانیکس فارسی بودم ، نمیگم jcow خیلی بهتره ، تا دلت میخواد مشکل امنیتی و ظاهری داره اما برمیگرده به (...) بودن نویسندش :D

فعلا که از template engine شیرترانیکس برای jcow استفاده کردم ، شاید کنترلر language شیرترانیکس رو هم روی این اجرا کردم ، اما الان که به اسم تلفیق این دوتا ( ShareCow ) فکر میکنم ، خندم میگیره :))

شما هم که استاد ما هستی ، من که هرچی دارم از این انجمن ها و سایت های آموزش php هست و همیشه به کمک شما احتیاج دارم ، ایشالا که با همکاری هم یه پلتفورم شبکه اچتماعی جدید فارسی رو منتشر کنیم :53:

masoomi

کاربر عضو
منم قبلا با شیرترونیکس همکاری میکردم. اما وسطاش چندتا آدم از خدا بی خبر یکم پشت سرمون بد حرف زدن، گفتم خدمت به خلق جامعه بی فرهنگ، از گوشت سگ هم حرومتره :43:

هنوز اسمم توی جدول انتهای صفحه هست:

چون قبلا میشد ادامه ترجمه یه مترجم رو انجام بدی، برا همین حدود 30% ترجمه هامو حذف کردم.

درمورد sharecow:

میتونی ودت یه اسم برای کارت انتخاب کنی.

چون خودت داری این اسکریپت رو تدارک میبینی.

منم هر کمکی بخوای، پاییم.

موفق باشی

facefeed

تازه وارد
منم قبلا با شیرترونیکس همکاری میکردم. اما وسطاش چندتا آدم از خدا بی خبر یکم پشت سرمون بد حرف زدن، گفتم خدمت به خلق جامعه بی فرهنگ، از گوشت سگ هم حرومتره :43: هنوز اسمم توی جدول انتهای صفحه هست:

چون قبلا میشد ادامه ترجمه یه مترجم رو انجام بدی، برا همین حدود 30% ترجمه هامو حذف کردم.

درمورد sharecow:

میتونی ودت یه اسم برای کارت انتخاب کنی.

چون خودت داری این اسکریپت رو تدارک میبینی.

منم هر کمکی بخوای، پاییم.

موفق باشی
قربونت داداش :)

من به کمک شما احتیاج دارم :)

برای بعضی ها نمیشه خدمت کرد :| باید حتما اول طرف مقابل رو بشناسی ، منم این بلاها سرم اومد

facefeed

تازه وارد
الان مشکلات سیستم :

1. یه فایل js میخوام که فانکشن مربوط به لایک و کامنت و لایو استریم رو ایجاد کنم

2. یه طرح تک برای قالب مناسب و اختصاصی

3. توسعه بخش مدیریت سایت

facefeed

تازه وارد
به لطف بچه های انجمن نسخه 7 پلتفورم رو دیکد کردیم :)

الان 2 روزی هست که به فایل ها نگاه انداختم

خیلی از باگ ها ازبین رفتن ، امنیتش بیشتر شده

اما سیستم قالبش همونه :(

نمیدونم jcow فارسی رو با نسخه 6 منتشر کنم یا نسخه 7 :-/

facefeed

تازه وارد
سلامی دوباره :)

کار ایجاد شبکه اجتماعی فارسی به جاهای خوبش رسیده ، تیبل های jcow رو بهینه و عوض کردم و تیبل های جدیدی برای این اسکریپت درست کردم ، کل فایل ها رو دوباره باز نویسی کردم و الان دیگه اواخر کاره و برای بهتر شدن امکانات دارم روش کار می کنم

چیزی که امروز به ذهنم رسید این بود که با jquery قابلیت live stream رو بنویسم و بدون نیاز به رفرش پست ها بازخوانی بشن

پست ها الان در صفحه پیشخوان و پروفایل بر اساس آی دی کاربر فراخوانی میشه ، در پیشخوان آیدی خود کاربر و دوستان و همراهان و در پروفایل فقط آی دی کاربر مورد نظر

اما پست ها به این ترتیب لیست شدن

کد:
<div class="post [id]">*</div>
حالا میخوام با jquery کلاس آی دی پست ها رو بگیرم و با یه فانکشن این پست ها رو دوباره لود کنم ، اگر این راه به نظر شما مناسبه که همینو کمک کنید و اگر هم پیشنهاد دیگه دارد ممنون میشم کمک کنید :53:

ضمنا از آقا Mohammad هم خیلی خیلی ممنونم

EhsaanDev

کاربر عضو
فکر نمی کنم که دیگه کسی نیاز به چنین چیزی داشته باشه، Live stream کفاف میده.

facefeed

تازه وارد
خب داداش احسان گل

میخوام همینو درس کنم دیگه :)

بالا