ایجاد صفحه ارسال پست مهمان بدون افزونه؟

USBcode

تازه وارد
درود دوستان...

دنبال کدی می گردم که بشه یه صفحه جدا در صفحه اول قالب به عنوان ارسال پست مهمان ایجاد کنم و فرم ها خودم طراحی کنم و اتومات در سایت نمایش بدهد...

ممنون میشم کمکم کنید...

آخرین ویرایش توسط مدیر:

alaki1

تازه وارد
چرا بدون افزونه ؟؟ افزونه یعنی کد دیگه .. احتمالا به اشتباه فکر میکنید نصب افزونه ای که مورد نیازتونه سایتتون رو سنگین میکنه 

accesspress anonymous post

gravity forms

wp user front end

User Submitted Posts

یا میتونید به کاربراتون نقش contributor بدید که البته باید به بک اند سایت شما دسترسی داشته باشند و اشتباه نکنم فقط متن میتونند به عنوان پست بفرستند

USBcode

تازه وارد
چرا بدون افزونه ؟؟ افزونه یعنی کد دیگه .. احتمالا به اشتباه فکر میکنید نصب افزونه ای که مورد نیازتونه سایتتون رو سنگین میکنه 

accesspress anonymous post

gravity forms

wp user front end

User Submitted Posts

یا میتونید به کاربراتون نقش contributor بدید که البته باید به بک اند سایت شما دسترسی داشته باشند و اشتباه نکنم فقط متن میتونند به عنوان پست بفرستند
درود...بعضی وقت افزونه ها باعث سنگینی سایت می شود و اگه بدون افزونه کد نویسی شود باعث سبک تر می شود که مثل افزونه کد های سنگینی توش نیست...

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
درود...بعضی وقت افزونه ها باعث سنگینی سایت می شود و اگه بدون افزونه کد نویسی شود باعث سبک تر می شود که مثل افزونه کد های سنگینی توش نیست...
این برای برخی موارد هست ، کلا این قضیه صدق نمیکنه که بگیم همه اینطور هستند. با ازمون و خطا بهترین رو میتونید یافت کنید

بالا