ایجاد صفحه ثبت نام در ووکامرس

webdeveloper

تازه وارد
درود

چگونه میتوان یک صفحه ثبت نام مانند لینک زیر در ووکامرس قرار داد:

در گوگل کد هایی ووکامرس را جستجو زدم

اما چیزی ندیدم، کاربر در انتهای خرید در صورت زند تیک تبدیل به کاربر - یک حساب کاربری ایجاد میشود.

من میخواهم یک صفحه ثبت نام مستقل داشته باشم

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت

ghorbani77

تازه وارد
افزونه ای که معرفی کردید چرا توی سایت من درست کار نمیکنه ؟ 
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید 

BahramElf

کاربر عضو
از طریق کد چه طور میشه این صفحه رو پیدا کرد؟ که طراحیش رو خودمون انجام بدیم و فیلد هایی که میخوایم اضافه کنیم

Mehr@ban

کاربر عضو
سلام آقا بهرام

منظورت از

از طریق کد چه طور میشه این صفحه رو پیدا کرد؟ که طراحیش رو خودمون انجام بدیم و فیلد هایی که میخوایم اضافه کنیم
رو متوجه نشدم

راستی سایت نمونه میگه صفحه مورد نظر نیست!

و در مورد افزونه ای که خودت نصب کردی هم باید بگم در بخش تنظیمات ، گزینه ای برای اعمال استایل بندی خود افزونه بر روی فرم مربوطه هست

شما میتونی این تنظیمات رو لغو کنی و خودت استایل نویسیش کنی

BahramElf

کاربر عضو
سلام آقا بهرام

منظورت از از طریق کد چه طور میشه این صفحه رو پیدا کرد؟ که طراحیش رو خودمون انجام بدیم و فیلد هایی که میخوایم اضافه کنیم

رو متوجه نشدم
سلام مهران جان

ممنون از پاسخت، خود ووکامرس میاد و یک شورت کد میده برای ثبت نام و لاگین کاربر جدید  [woocommerce_my_account] که این رو میزاریم داخل برگه جدید و اون برگه میشه صفحه لاگین و ثبت نام ، یک راه اینه راه دیگه هم استفاده از پلاگین ها و... هست.

حالا سوال من این هست که اگر نخوایم از پلاگین استفاده کنیم، همین شورت کدی که ووکامرس میده رو کد اصلیش که این شورت کدش باشه کجاست و آیا میشه اون کد رو ادیت کنیم و به فرم ثبت نام مثلا چندتا فیلد جدید اضافه کنیم و کمی تغییراتش بدیم، چون الان خیلی سادس.

یا اگر اون فرم رو نمیشه ادیت کرد، چه طور میتونیم خودمون کدش رو بزنیم فرم ثبت نام و لاگین رو ایجاد کنیم و ضمن این بعدا هم اطلاعات کاربر رو مثل نام کاربری و... اگر کاربر لاگین بود داخل صفحات سایت نشون بدیم.

الان صفحه لاگین و ثبت نام من که با شورت کد خود ووکامرس هست اینجوری شده، من میخوام کاربر موقع ثبت نام گذرواژه را دوبار وارد کنه

You must be registered for see images attach

بالا