ایجاد گزینه برای پرداخت کارت به کارت

arsalan655

تازه وارد
دوستان برای پرداخت کارت به کارت نمیشه گزینه هایی مشابه عکس زیر ایجاد کرد که خریدار همونجا اطلاعاتشو وارد کنه؟ افزونه ای در این رابطه نیست؟

You must be registered for see images attach

پیوست‌ها

• Untitled.png
    Untitled.png
    231.2 کیلوبایت · بازدیدها: 4

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

شما خودتان کمی فکر کنید اگر کاربری برای شما کارت به کارت کند مگر بانک شما به سایت شما متصل است که تراکنش انجام شده را نشان دهد و اصلا مگر شما در هنگام ثبت نام از کاربر درخواست شماره کارت می کنید .

خریدار شما کافیست کد رهگیری یا تراکنش را در محل تعیین شده شما وارد کرده تا از صحت انجام کارش مطمئن شود و این به عهده شما و بانکتان است که پرداخت های اینچنینی را با پیامک به شما گزارش دهد تا شما عملیات را نهایی کنید.

ضمنا درخواست دریافت شماره کارت خریدار به لحاظ قانونی و عرفی و توصیه های پلیس فتا درست نیست و باعث بار حقوقی و قضایی برای شما خواهد شد .

موفق باشید

arsalan655

تازه وارد
عزیز چرا متوجه نشدی من میگم کل گزینه های مثل عکسی که دادم باشه که واسه سایت دیجیکالاس نوشته 4 رقم آخر کارت .. تو عکس کاملا واضح هستش اگه از لحاظ قانونی مشکل داشت یه همچین سایتی اینکارو نمیکرد .

این اصلا واسه ثبت نام نیست واسه قسمت پرداخت سفارش محصول هست

آخرین ویرایش توسط مدیر:

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

شاید بنده بد برداشت کردم. البته شما هم به نحوه نگارش مطلبوتون نگاهی دوباره بی اندازید ؟

شما در اصل قابلیت ارسال مشخصات پس از پرداخت از سوی مشتری برای تایید پرداختش لازم دارید. پس نیازمند گراویتی فرم هستید که قابلیتهای این حالت را دارد.

موفق باشید

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
پلاگین آماده وجود نداره ولی میتونم در قبال دریافت هزینه بنویسمش .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

navvab.sh

تازه وارد
سلام خسته نباشید

من در صفحه نهایی پرداختم، یک فرم ایجاد کردم که مشتری میتونه شماره رهگیری پرداختی که کرده رو وارد کنه.

حالا مشکل اینجاست که مشتری وقتی توی سابقه خریدش میره، این کد رهگیری پرداختش اونجا نیست.

کلا میخوام بگم، این فرم متصل به سفارش نیست.

چطور متصل کنم؟

بالا