ایجاد یک نظرسنجی با امکانات + هزینه

honda.moji

تازه وارد
سلام دوستان ، از اینکه اینجا عضو شدم خیلی خوشحالم..

دوستان من قصد این و دارم که یک نظر سنجی ایجاد کنم با امکانات زیر :

مثلا ادرس نظر ستجی تو یکی از صفحات : یا

خب ، میخام صفحه نظر سنجی تو یکی از صفحات بالا ایجاد بشه ...

تو صفحه هم اول یه سوال مطرح میشه ... زیرش هم باز یه خط توضیح ... پایین اینحا یک سری گزینه + آواتارشون هست ... ! مثلا 20 تا گزینه هست + عکس هاشون ... !

بعد وقتی رو هر گزینه کلیک میکنیم وارد یک صفحه جدید بشه و تو اون صفحه اول یک مقدار توضیح درباره اون گزینه و زیرش هم نظر سنجی ، که مثلا شش گزینه وجود داره که باید از 1 تا 10 یک امتیاز به هر نفر داد ... در آخر معدل این شش گزینه به عنوان امتیاز نشون داده بشه ... و هم این هارو تو یه نمودار تو صفحه ای جدا + یه گوشه ای تو صفحه اول سایت بشه قرار داد

حالا این رو به صورت html یا همین اسکریپ اگه مبشه دریتش کرد یا هرطور دیگه دوستان بگن که ایشالا با یکی به توافق برسیم ...

اگه خلاف قوانین نیستش : ((((ایدی یاهو : honda.moji@yahoo.com))))

مرسی ممنون

MahdiY

راهبر انجمن

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
شما روی هاستت اپلود کن . هر جاش مشکل داشتی همینجا بگو کمک کنیم

honda.moji

تازه وارد
شما روی هاستت اپلود کن . هر جاش مشکل داشتی همینجا بگو کمک کنیم
مرسی از پاسخگویی ...

ولی یه سوال این 2 تا اسکریپ دقیقا میتونه مشکله من رو حل کنه ؟

اخه من چند جا پرسیدم میگن اسکریپ کوئیز نصب کن !! من که سد در نمیارم ... : : : : :: :

دوستان من قصد این و دارم که یک نظر سنجی ایجاد کنم با امکانات زیر :

مثلا ادرس نظر ستجی تو یکی از صفحات : یا

خب ، میخام صفحه نظر سنجی تو یکی از صفحات بالا ایجاد بشه ...

تو صفحه هم اول یه سوال مطرح میشه ... زیرش هم باز یه خط توضیح ... پایین اینحا یک سری گزینه + آواتارشون هست ... ! مثلا 20 تا گزینه هست + عکس هاشون ... !

بعد وقتی رو هر گزینه کلیک میکنیم وارد یک صفحه جدید بشه و تو اون صفحه اول یک مقدار توضیح درباره اون گزینه و زیرش هم نظر سنجی ، که مثلا شش گزینه وجود داره که باید از 1 تا 10 یک امتیاز به هر نفر داد ... در آخر معدل این شش گزینه به عنوان امتیاز نشون داده بشه ... و هم این هارو تو یه نمودار تو صفحه ای جدا + یه گوشه ای تو صفحه اول سایت بشه قرار داد

حالا این رو به صورت html یا همین اسکریپ اگه مبشه دریتش کرد یا هرطور دیگه دوستان بگن که ایشالا با یکی به توافق برسیم ...

آخرین ویرایش توسط مدیر:

honda.moji

تازه وارد
سلام دوستان

با توجه که به این که این کار کاره طولانی میباشه برای طراحی همچین چیزی یه هزینه بین 100 تا 200 هزارتومان هم در نظر گرفتم ؛ دوستانی که میتونن تا تاریخ 31 همین ماه انجام بدن با من در ارتباط باشن :

Mail : honda.moji@yahoo.com . m.minavand@zabbin.ir

قاسمی نیا

تازه وارد
من تا 22 همین ماه امتحان دارم بعد اون تاریخ برات رایگان درست میکنم .

اگه افزادی مثل شما وجود نداشتن که برای یه فایل اچ تی ام ال یا چهارتا خط کد ده برابر قیمت پول بدن الآن اشخاصی مثل کریس آنجل ادعای برنامه نویسی نمیکرن :)

honda.moji

تازه وارد
22 این ماه که تموم شدهمنظورم ماه بعد هست
درود بر شما دوسته من ...

راستش کاره من خیلی خیلی واجبه حالا براتون چندتا مطلب ایمیل میکنم اگه میتونید تا اخر این ماه این رو به من تحویل بدید ، یه هزینه هم در نظر میگیرم ...

بالا