ایده جالب برای ساخت سایت و جذب برنامه نویس، طراح و مسئول خرید سرور و دامنه + مدیرعامل

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

pishraft

تازه وارد
سلام دوستان عزیز من تازه وارد این سایت شدم و با هزینه شخصی میخواستم سایتی رو تشکیل بدم با محتوای فروش اهنگ های خواننده های داخلی به صورت دیسک سخت یا دانلود پولی شبیه به ایتونز که با خواننده های کشور هم صحبت شده و مجوز ارشاد رو هم میگیرم، میخوام به این صورت کسب درامد و فرهنگ سازی کنیم و از خواننده های داخلی هم حمایت میشه. لطفا عزیزان به این ترتیب پاسخ گوی مطالب باشید: 1-این سایت به چند پرسنتل با چه شرایط و تحصیلاتی احتیاج داره؟ 2-به سیستم کامپیوتری احتیاج داره؟ 3-براورد 90% ی قیمت این سایت چقدر میشه (پایین ترین و بالا ترین هزینه)؟ 4-آیا این سایت در ایران اینده ای هم داره؟ 5-به نظر شما هزینه تبلیغات گسترده نرم افزاری (داخل سایت ها و تلویزیون) و سخت افزاری (به صورت بنر یا ... در کشور) چقدر میشه؟ لطفا پاسخ بدین، (مطمئن باشین که برای این کار هزینه به اندازه کافی هست بعد از براورد و) اینکه من برای پیدا کردن افراد متخصص و کاربلد همه جارو میگردم و یکی از سایت ها هم سایت جالب اسکریپت فارسی هست. من 100% میخوام که این سایت رو با همکاری مراکز دولتی و غیر دولتی راه بیاندازم چون همچین سایت گسترده ای هنوز در ایران بوجود نیومده، به امید خدا و با همکاری شما عزیزان این سایت رو راه اندازی میکنیم. عزیزانی که در شهر قم هستند لطفا تماس بگیرند که حضوری ملاقاتشون کنم. با تشکر از همکاری شما عزیزان. ایمیل:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

IAMIR

کاربر عضو
این ایده قبلا اجرایی شده . جستجو بفرمایید .

هزینه برنامه نویسیش 5 تا 10 میلون تومان سیستم قدرتمند .

و به 5 نفر هم نیاز داری .

و هر چه تبلیغات بیشتر در آمد بیشتر .

البته این معیار ها جهت یک سایت با پشتیبانی قدرتمنده .

wallfa

کاربر عضو
نظر خاصی ندارم به نظرم یه مدل کسب کار بدید اول !

pishraft

تازه وارد
این ایده قبلا اجرایی شده . جستجو بفرمایید . هزینه برنامه نویسیش 5 تا 10 میلون تومان سیستم قدرتمند . و به 5 نفر هم نیاز داری . و هر چه تبلیغات بیشتر در آمد بیشتر . البته این معیار ها جهت یک سایت با پشتیبانی قدرتمنده .
من بعد از به فکر افتادن این ایده جستجو توی گوگل کردم اما سایت درست حسابی ای پیدا نکردم که کلا پشتیبانی کنه و خواننده بتونن از این راه درامد زایی کنن!! اگه شما با خبرین همینجا اسم سایت رو بفرمایید. با تشکر

MAYRAN

کاربر عضو
درود

مگه کشک یک سرور خوب داخلی لازم داره باید برین از وزارت ارشاد مجوز بگیرید.

یک چیز دیگه فرهنگ کپی رایت وجود نداره و هزینه پست باید شما بدید تا با قیمت فروشگاه های محلی برای خریدار یکی باشد.

این همه سایت دانلود آهنگ هست شما بودید هزینه می کردید آهنگ ها رو بخرید.

و این ایده قدیمی هست حالا در فروشگاه ها یک دستگاه قرار می دن که خریدار آهنگ ها رو انتخاب می کنه آنلاین پرداخت می کنه.

بعد دستگاه آهنگ ها رو از سرور متصل شده دانلود می کنه بعد رایت می کنه خودش بسته بندی می کنه بعد هم تحویل می ده.

خریدار هزینه همه آهنگ های یک آلبوم نمی ده هر تعداد بخواهد آهنگ می خره.(شاید از چند آهنگ یک آلبوم خوشش نیاید.)

از هر خواننده ای می تواند آهنگ بخرد و بر روی یک لوح فشورده رایت کند.

این دستگاه ها در ایران من ندیدم اما فکر کنم برای چاپ کتابش موجود هست.

william

کاربر عضو
فکر می کنم BeepTunes مورد مشابهی باشه که شما دنبالش میگردید.

IAMIR

کاربر عضو
من منظورم همین بود ولی آدرسش را فراموش کرده بود تمیز زده خدا وکیلی .

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا