ایرادات سایت پرشین اسکریپت

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

masoomi

کاربر عضو
پرشین اسکریپت که به عنوان "برترین مرجع اسکریپت" شناخته میشه، خیلی بده که سایت خودش که هر ماه دست کم 200 قالب و اسکریپت و آموزش توی صفحه اصلی و انجمنش منتشر میشه، پر از ایراد کوچیک باشه!

ویدئو زیر رو ببینید:

همونطور که توی ویدئو میبینید، در بخش "معرفی کنید"، آیکون گوگل عملا بی معنیه. محمد میتونست یه پیج توی گوگل پلاس ایجاد کنه و آیکون G+ رو بذاره. (همین الان لینک آیکون گوگل، میره توی خود سایت پرشین اسکریپت. درحالی که آیکون فیسبوک لینک خورده به پیج پرشین اسکریپت و همینطور آیکونای دیگه...)

بخش "عضویت در خبرنامه" از این داغونتر نمیتونست باشه! توی ویدئو، اوج فاجعه نشون داده شده. (شماره رو نوشتم، دیدم نه کلیدی داره که بشه سند کرد و نه با اینتر زدن، سند میشه... با یه حرکت غیرورزشی زدم اینجوری ناکارش کردم. دیدم قضیه جالتر از چیزیه که فکرشو میکردم :D )

بخش نمایش "آخرین های تالار گفتمان" هم انقدر کوچیکه که فقط 33 کاراکتر رو میتونه توو یه لاین نشون بده و بقیه متن میفته پایین و جدول آخرین ها رو بهم میریزه.

بخش "جستجو" هم که کار نمیکنه. خدایی موتور جستجوی داخلی خود وردپرس از این کارامد تر بود محمد :D

نوار ویدئوم تموم شد، نتونستم زیاد فیلم بگیرم از ایرادات :D

ایراد بعدی که توی فیلم دیده نمیشه اینه که:

توی فوتر "پرشین اسکریپت را بیشتر بشناسید !" ، نوشتی: بزودی...

این یعنی چی؟ :D

توی فوتر " محبوبتــرین مطالـب سایت !" فضا انقدر کمه که تعداد نمایش مطالب دیده نمیشه و همیشه آخرین مطلب فقط تعداد نمایشش دیده میشه.

بخش نظرسنجی هم که کلا تعطیله...

یه اوج فاجعه رو هم میتونم همینجا نشونتون بدم...

اون بالا نظرسنجی رو میبینید؟

متن سوال رو کامل نشون نمیده!

محمد اینا قابل قبول نیست :mad: :107:

حالا بیا بگو: حرفاتو قبول ندارم... :76:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mostafa98

کاربر عضو
پرشین اسکریپت که به عنوان "برترین مرجع اسکریپت" شناخته میشه، خیلی بده که سایت خودش که هر ماه دست کم 200 قالب و اسکریپت و آموزش توی صفحه اصلی و انجمنش منتشر میشه، پر از ایراد کوچیک باشه!ویدئو زیر رو ببینید:

همونطور که توی ویدئو میبینید، در بخش "معرفی کنید"، آیکون گوگل عملا بی معنیه. محمد میتونست یه پیج توی گوگل پلاس ایجاد کنه و آیکون G+ رو بذاره. (همین الان لینک آیکون گوگل، میره توی خود سایت پرشین اسکریپت. درحالی که آیکون فیسبوک لینک خورده به پیج پرشین اسکریپت و همینطور آیکونای دیگه...)

بخش "عضویت در خبرنامه" از این داغونتر نمیتونست باشه! توی ویدئو، اوج فاجعه نشون داده شده. (شماره رو نوشتم، دیدم نه کلیدی داره که بشه سند کرد و نه با اینتر زدن، سند میشه... با یه حرکت غیرورزشی زدم اینجوری ناکارش کردم. دیدم قضیه جالتر از چیزیه که فکرشو میکردم :D )

بخش نمایش "آخرین های تالار گفتمان" هم انقدر کوچیکه که فقط 33 کاراکتر رو میتونه توو یه لاین نشون بده و بقیه متن میفته پایین و جدول آخرین ها رو بهم میریزه.

بخش "جستجو" هم که کار نمیکنه. خدایی موتور جستجوی داخلی خود وردپرس از این کارامد تر بود محمد :D

نوار ویدئوم تموم شد، نتونستم زیاد فیلم بگیرم از ایرادات :D

ایراد بعدی که توی فیلم دیده نمیشه اینه که:

توی فوتر "پرشین اسکریپت را بیشتر بشناسید !" ، نوشتی: بزودی...

این یعنی چی؟ :D

توی فوتر " محبوبتــرین مطالـب سایت !" فضا انقدر کمه که تعداد نمایش مطالب دیده نمیشه و همیشه آخرین مطلب فقط تعداد نمایشش دیده میشه.

بخش نظرسنجی هم که کلا تعطیله...

یه اوج فاجعه رو هم میتونم همینجا نشونتون بدم...

اون بالا نظرسنجی رو میبینید؟

متن سوال رو کامل نشون نمیده!

محمد اینا قابل قبول نیست :mad: :107:

حالا بیا بگو: حرفاتو قبول ندارم... :76:
سلام

انتقاد همیشه سازنده است

البته با عمل و همکاری تمام کسانی که قصد بهتر شدن دارن (یه دست صدا نداره)

من آموزش نصب(تصویری و مرحله به مرحله) اسکریپت ها رو به عهده میگیرم (هرکدوم رو که بلدم انجام میدم توضیحات تخصصی با دوستان حرفه ای)

فارسی سازی افزونه وردپرس رو هم تازه شروع کردم و کارم بد نیست حالا شما بیا شروع کنیم (بسم الله)

:53:

kasraa

کاربر عضو
وحید دمت گرم چه حوصله ای داری :redfadce:

این محمد نزدیک 6 ماه طول کشید تا مشکل آخرین ارسال های انجمن رو رفع کنه بعد بیاد بشینه این ریزه میزه هارو اوکی کنه ؟

فک نکنم وقت کنه واسه همین اگر خودت وقت کردی یه کمکی به این بنده خدا کن :-"

در مورد جستجو نمیدونم چرا جستجوی محمد کار نمیکنه فک کنم cse از کار افتاده براش یا اشتباهی گذاشته کد فرم جستجورو

مملی میگم این جستجوی گوگل رو بیار تو سایت خودت هم کارش بهتره هم با کلاس تر میشه مثل اینجا :

اون خبرنامرم اگر پیامکیش اوکی بشه خیلی خوب میشه

بقیه چیزارم که وحید کامل گفت سریع اوکی کن بزار پرشین اسکریپت کامل تر بشه :x

kasraa

کاربر عضو
سلام انتقاد همیشه سازنده است

البته با عمل و همکاری تمام کسانی که قصد بهتر شدن دارن (یه دست صدا نداره)

من آموزش نصب(تصویری و مرحله به مرحله) اسکریپت ها رو به عهده میگیرم (هرکدوم رو که بلدم انجام میدم توضیحات تخصصی با دوستان حرفه ای)

فارسی سازی افزونه وردپرس رو هم تازه شروع کردم و کارم بد نیست حالا شما بیا شروع کنیم (بسم الله)

:53:
سلام

مرسی از همکاریت

در مورد آموزش که لطف میکنی ممنون :53:

برای فارسی سازی هم میتون بیای توی تیم فارسی سازی پرشین اسکریپت و فعالیت کنی که بزار محمد بیاد خودش بیشتر توضیح میده

jafar1374

کاربر عضو
سلام

آره ایراداتی داره

البته اون منوهای بالا که که به صفحه اصلی سایت هم لینک می خوره من گفتم دو سال بعد انجام شد :D

ولی کلا پرشین اسکریپت همینجوریشم کار راه اندازه - من مشکلی ندارم

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
مرسی از نظرات شما. (مخصوصا نظر jafar1374 :n4: )باور کنید این دفعه همه رو دارم رفع میکنم! نمونش سرچ هست که الان درست شده :D

masoomi

کاربر عضو
مرسی از نظرات شما. (مخصوصا نظر jafar1374 :n4: )باور کنید این دفعه همه رو دارم رفع میکنم! نمونش سرچ هست که الان درست شده :D
ممد چه عجب :D

راستی اون رفیقت دیگه پیشت نیست؟ :D

آخه داشتم فیلم ..... :78:

Ehs@n

کاربر عضو
اشکالاتی که گفتین اشکالات ریزی هستند ولی سایتی مثل اینجا نباید همچین اشکالاتی داشته باشه!

بزرگترین اشکالی که به نظر من سایت پرشین اسکریپت داره انجمنش ه!

عرض قالبش نسبت به بقیه انجمن ها خیلی کمه! شاید اگه عرض 100% بود جالب تر می شد!

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
اگه موافق باشید اصلا قالب انجمن رو از سایت متفاوت کنم! چون دیگه نمیشه این قالب رو full width کرد! base سایت اینطوریه :D

jafar1374

کاربر عضو
هر جور مایلی ممد جون

اونم بد نیست اینم بد نیست

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
نمیشه خوب :D

یک قالب استاندارد ترجمه میکنم که دوستان راحت باشن! حالا یک نظر سنجی هم تو یک تاپیک دیگه اضافه می کنم. نظرتون رو بگید لطفن!

Ehs@n

کاربر عضو
اگه موافق باشید اصلا قالب انجمن رو از سایت متفاوت کنم! چون دیگه نمیشه این قالب رو full width کرد! base سایت اینطوریه :D
هم خوبه هم بد!

خوبه چون: کل سایت ضاهر یک پارچه داره و کار باهاش راحت تر میشه به نظرم!

بده چون : 1-عرضش کمه 2- دیگه خیلی تکراری شده!

homayon574

کاربر عضو
پرشین اسکریپت باید پرشین اسکریپت باشد پرشین اسکریپتی که پرشین اسکریپت نباشد پرشین اسکریپت نیست

سخنی از خودم
default_;
.gif' alt=':; ;) :'>

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا