ایراد در وردپرس پس از اپدیت

حسـام

کاربر عضو
سلام

در قسمت ادیت قاطی شده و نوشته ها سفید شدن!

عکس:

You must be registered for see images attach

simonamiri0069

کاربر عضو
سلام داداش من تاپیکش رو زده بودم.یه سر به اینجا بزن. و کاری رو که گفتم انجام بده .موقتا درست میشه

جاویدان

کاربر عضو
سلام

بنده از اول پست شما نفهمیدم شما از چه ادیتوری حرف میزنید خود ورپرس یا افزونهای دیگه سوالتون کاملا گنگ هستش شایدم تست هوشه؟ :-"

بنظرم باید با سایر افزونه ها تست بگیری برخی اوقات تداخل افزونه هم میتونه عامل باشه. چون روی همه وردپرس ها به طور یکسان افزونه های یکسان نصب نیست و جواب قطعی هم به این دلیل پیدا نمیشه و یا اینکه باید صبر کنی تا بروزرسانی رسمی افزونه مورد نظرت بیاد.

هر چند توصیه ای که دارم استفاده از ادیتور CKEditor for WordPress از مخزن وردپرس هتس ولی یکم تداخل با برخی افزونه ها و قالب ها داره ولی کامل و رایگان هست

موفق باشی

simonamiri0069

کاربر عضو
هر چند توصیه ای که دارم استفاده از ادیتور CKEditor for WordPress از مخزن وردپرس هتس ولی یکم تداخل با برخی افزونه ها و قالب ها داره ولی کامل و رایگان هست

موفق باشی
منظور دوستمون همون ckeditore که با نگارش 4.3 وردپرسه در مشکل داره

حسـام

کاربر عضو
سلام

بنده از اول پست شما نفهمیدم شما از چه ادیتوری حرف میزنید خود ورپرس یا افزونهای دیگه سوالتون کاملا گنگ هستش شایدم تست هوشه؟ :-"

بنظرم باید با سایر افزونه ها تست بگیری برخی اوقات تداخل افزونه هم میتونه عامل باشه. چون روی همه وردپرس ها به طور یکسان افزونه های یکسان نصب نیست و جواب قطعی هم به این دلیل پیدا نمیشه و یا اینکه باید صبر کنی تا بروزرسانی رسمی افزونه مورد نظرت بیاد.

موفق باشی

منظور دوستمون همون ckeditore که با نگارش 4.3 وردپرسه در مشکل داره
متشکر یادم رفته بود ckeditor نصب کردم ،غیر فعال کردم حل شد!

بالا