ایندکس نشدن مطالب

• نویسنده موضوع bikas
  • تاریخ شروع

bikas

کاربر عضو
سلام دوستان یه سایت زدم-با اینکه کلی مطلب داره و یک ماه میگذره  ولی مطالب ایندکس نمیشن-چرا؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

saji051

کاربر عضو
سلام دوست عزیز

آیا افزونه ای برای بهبود seo سایت نصب کرده اید؟ و تنظیمات پیکربندی افزونه را به خوبی انجام داده اید؟

soltaneghalbha

کاربر عضو
سلام

با توجه به 633 صفحه مطبی که تو سایت داری ،  تعداد مطالب ایندکس شدت تو گوگل فقط 18 صفحه است و خیلی بده

پیسنهاد میکنم به جای استفاده از افزونه all in seo از افزونه ی yoast seo استفاده کنید

با ابزار گوگل وب مستر بیشتر آشنا بشید (تو گوگل جستجو کنید ، آموز بسیاره)

و در کل به مباحث سئو کمی بیشتر دقت کنید (با جستجو مطالب مفیدی پیدا خواهید کرد)

bikas

کاربر عضو
سلام

با توجه به 633 صفحه مطبی که تو سایت داری ،  تعداد مطالب ایندکس شدت تو گوگل فقط 18 صفحه است و خیلی بده

پیسنهاد میکنم به جای استفاده از افزونه all in seo از افزونه ی yoast seo استفاده کنید

با ابزار گوگل وب مستر بیشتر آشنا بشید (تو گوگل جستجو کنید ، آموز بسیاره)

و در کل به مباحث سئو کمی بیشتر دقت کنید (با جستجو مطالب مفیدی پیدا خواهید کرد)
مشکل همینجاست-یه سایت دیگه هم هست هر دو یروز افتتاح شدن-اون 54 هزار ایندکس داره ولی این 500 تا

soltaneghalbha

کاربر عضو
خب ببین شما از مسائل سئو کدومش رو رعایت کردی ؛ کدوم رو رعایت نکردی

برای سئو چه کارهایی انجام دادی ؛ چه کارهایی انجام ندادی و ...

saji051

کاربر عضو
خیر نصب نکردم

پیشفرض هستش
دوست عزیز پیشنهاد میکنم افزونه seo by yoast رو نصب کنید و تنظیمات پیکربندی اونو به خوبی و صحیح انجام بدید کار این افزونه اینه که مطالب سایت رو برای موتور های جستوجو بهینه میکنه و با این افزونه می توانید برای هر نوشته یه برگه ای که ایجاد میکنید کلمات کلیدی برای اون مقاله در نظر بگیرید.

فقط کافی این عبارت رو توی گوگل سرچ کنید تا با این افزونه مفید و تنظیمات آن آشنا بشید:  آموزش نصب افزونه seo yoast

موفق باشید...

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

ضمن تایید نظرات دوستان باید دید اصلا شما نقشه سایت داری که باید در این مسیر پیداش کنی site.com/robots.txt اگر این فایل رو داشته باشی باید توش تقریبا این رو نوشته باشه

site.com/sitemap.xml و وقتی این نوشته رو باز کنی باید مقدار صفحاتی که سایتت نمایش میده رو بهت بده احتمالا صفحاتی که خودت دسترسشون رو محدود کردی رو ضمنا گوگل وبمستر که با اکانت جیمیل راحت بهش دسترسی پیدا می کنی می تونه بهت نشون بده چند تا ایندکس داری . افزونه های معرفی شده هر کدوم یه کیفیتی داره و بسته به نوع تایید شما در وبمستر گوگل اجازه ایندکس کامل رو میده

بنده به شخصه از افزونه XML Sitemap & Google News feeds که در مخزن وردپرس هستش استفاده می کنم و خیلی خوب و راحت کار می کنه تنظیمات زیادی هم نداره ایندیکس خوبی هم میده

الان که نقشه سایت شما رو دیدم یه مشکلی دیدم اونم اینه که شما نقشه سایت رو زیپ شده کردی و این برای موتور جستجو اصلا خوشایند نیست چون اونها برای فایلهای xml برنامه ریزی شدن

موفق باشی

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا