این خطای هاست مال چیه؟

moein921

کاربر عضو
Your site has been limited within the past 24 hours

CPU resources were limited for your site

You have reached entry processes (number of simultaneously running php and cgi scripts, as well as cron jobs and shell sessions) limit 15 times

یعنی میزان بازدید در لحظه من بیش از حد بوده یا مشکل از کم آوردن سی پی یو هست عکس هم پیوست شد.

98cell.ir

کاربر عضو
سلام

بایست تیکت بزنین به پشتیبانی هاستتون

در هر حال مشخصه با کمبود منابع روبرو هستین

احتمالا برای cron jobs باشه...

IAMIR

کاربر عضو
معمولا هاست های اشتراکی با توجه به اینکه منابع سخت افزاری و ازجمله سی پی یو شون را به اشتراک می ذارند . زمانی که کاربری بیش از حد از منابع مصرف بکنه بهش اخطار می دهند .

الان احتمالا سایت شما از منابع سخت افزاری هاست اشتراکی مصرف می کند .

اگر سایت پر بازدیدی ندارید . احتمال فراوان به خاطر اجرای بیش از حد کرون جاب این خطا رخ می دهد .

معمولا در سایت های دارای اطلاعات زیاد از جمله خبر خون به دلیل اینکه حجم بانک اطلاعاتی شما به شدت بالاست و تعداد ردیف های جدول پست ها نیز زیاد می باشد . با هر بار اجرای یک کوئری جهت جستجو بین این حجم دیتا اجرا می شود . که مسلما فشار مضاعفی به سرور تون میاره .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Qalekhani

قلعه‌خانی
توی سی پنل قسمت Resource Usage Overview ببینید ! خطاها رو نشون میده

اگه مصرفتون خارج از مرز تعیین شده نبوده، احتمالا مدیر هاست تون باید نسخه LVE Manager رو آپدیت کنه. قبلا یه باگی داشت

moein921

کاربر عضو
به این عکس نگاه بندازید میتونید بگید اشکال از کجاست اگه هاست خوب نیست میخوام هاست پربازدید از جایی دیگه بگردم بگیرم واسه سایتم

این عکس مصرف منابع سرور هستش پیوست شد

You must be registered for see images attach

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

این مشخصات نشون از هاست اشتراکی میده ولی به خاطر بعضی مسائل مثل مشکلات در سی پنل باعث بروز مشکلاتی شده شما باید ببینید این مقدار مصرف از سوی چه برنامه ای به سرور وارد شده شاید اصلا ربطی به شما نداشته باشه . البته شما در ساعاتی مثل 8-9 یا 13-14 فشاری کامل بر روی سرور داشتید بجز رم یعنی سی پی یو و مقدار مجاز ورودی شما به حداکثر رسیده البته مقدار زمان انجام پایین بوده و باید ببینید در این ساعات افزونه ای چیزی نصب کردید یا در حالت بک آپ گیری یا مشابه اون بودید یا خیر.

بهتر اینه که شما قابلیت GZIP رو فعال بذارید و مطمئن بشید که درخواست ها از سوی مرورگرها و نه آیفریم ها اعمال میشه و برای این منظور تنظیمات htascc رو به حداکثر ببرید تا زمان تنبیه شما تموم بشه البته به پشتیبانی تیکت بزنید تا دقیقا بهتون بگن مشکل از سوی چه برنامه ای هستش.

نکته دیگه اینکه اگر تعداد کاربران شما در لحظه بیشتر از 20 نفر هست پس بهتره به فکر هاست پر بازدید یا vPS باشید .

موفق باشید

moein921

کاربر عضو
من برای این که سایتم بیاد تو آمر بالا از برنامه ی بازدید ساز استفاده کردم :)

در کل مثلا سایتهایی مثل بیگ تم یا همیار وردپرس از چه سرورهایی استفاده میکنند یعنی برای اونها یک هاست با بازدید آنی 50 نفر کافیه؟

و در جواب آقای

آخرین ویرایش توسط مدیر:

IAMIR

کاربر عضو
رو سایتت کرون جاب داری و یا خبر خون ؟

تعداد مطالبت چندتاست ؟

آمارت کمه . فکر نمی کنم به خاطر بازدید مشکلی داشته باشی .

moein921

کاربر عضو
آقا

تعداد مطالب حدودا 100 تا

خبرخوان دارم روی سایتم

ولی کرون جاب نمیدونم چی هست؟

احتمال داره از خبرخوان باشه؟ گذاشتمش روی هر یک دقیقه اما خبرها منتشر نمیشه میره پیشخوان الان گذاشتمش روی هر یک ساعت

آخرین ویرایش توسط مدیر:

98cell.ir

کاربر عضو
من برای این که سایتم بیاد تو آمر بالا از برنامه ی بازدید ساز استفاده کردم :)
مشکل همینه به احتمال زیاد

سعی کن شبا از ساعت 2 به بعد ازین سایت استفاده کنی :

این ساعت کمه بازدید و ترافیک سایت و سرور...

برای بازدید و... هم بفکر تبلیغ و بک لینک و ... باش

IAMIR

کاربر عضو
مشکل از همون خبرخونت هست .

99 درصد . غیر فعالش کن . خبر خون معمولا روی هاست اشتراک جواب نمیده .

تعداد پست های منتشر نشده ات چند تاست .؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

moein921

کاربر عضو
30 یا چهل عدد

پس اگه خبرخوان رو غیر فعال کنم 

چطور با روزی دو3تا پست خودمو تو گوگل بکشم بالا 

کسی نمیتونه در حد یه نگاه ساده و کمک ساده به سئوی من بکنه

خبرخوان رو غیر فعال میکنم این بهتره

moein921

کاربر عضو
مشکل همینه به احتمال زیاد

سعی کن شبا از ساعت 2 به بعد ازین سایت استفاده کنی :

این ساعت کمه بازدید و ترافیک سایت و سرور...

برای بازدید و... هم بفکر تبلیغ و بک لینک و ... باش
نحوه ی استفاده از این سایت چطوره؟

من در الکسا ثبتنام نکردم و الانم که تحریمه ثبتنام رایگانشم برداشته

میشه راهنمایی کنید یا سایتها ی رایگان دیگه هم معرفی کنید. برای اینکار یعنی افزایش رنک و بک لینک چون من پول ندارم خرج کنم

98cell.ir

کاربر عضو
نحوه ی استفاده از این سایت چطوره؟

من در الکسا ثبتنام نکردم و الانم که تحریمه ثبتنام رایگانشم برداشته

میشه راهنمایی کنید یا سایتها ی رایگان دیگه هم معرفی کنید. برای اینکار یعنی افزایش رنک و بک لینک چون من پول ندارم خرج کنم
کار باهاش آسونه ( واردش بشی مشخصه ) و تاثیر آنچنانی نداره و از نظر گ.گل اگر شناسایی بشی و جریان کلاه سیاه رخ بده برات کلا میره سایتت توی بلک لیست گوگل

موفق باشی

default_65.gif

amin_program

تازه وارد
کاربرهای حاضر رو از توی افزونه آماره غیر فعال کن ، اگر هم افزونه های امنیتی نصب کردی مثل worfence security از توی optinoe تیک قسمت Enable Live Traffic View رو بردار . یا این که یکم بیتر هزینه کنید و هاست های پربازدید که ماهانه گرونتر هم هستن رو بخرید

IAMIR

کاربر عضو
افزونه آماره هم تعداد ردیف های بانک اطلاعاتیش خیلی زیاده و معمولا کوئری سلکت سنگینی دارد .

احتمال فراوان مشکل سایت شما از خبر خون و در وضعیت بد تر ممکنه آماره هم تاثیر گذار باشد .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

moein921

کاربر عضو
اینکه من دارم از نرم افزار بازدید ساز یا همون Visitor موجود در کامپیوترم استفاده میکنم روی سایتم امکان تاثیر مثبت داره یا ممکنه گوگل من رو در لیست سیاه قرار بده؟

و راه حل چیه که من سایتم بیاد بالا تو لیست گوگل با اینکه دو ماهه سایت زدم و همیشه بالا سرش هستم بازم مفید نبوده کمک کنید چطور سایتم معروف کنم جز تبلیغات چون واقعا پولشو ندارم.

Qalekhani

قلعه‌خانی
راه حل چیه که من سایتم بیاد بالا تو لیست گوگل با اینکه دو ماهه سایت زدم و همیشه بالا سرش هستم بازم مفید نبوده کمک کنید چطور سایتم معروف کنم جز تبلیغات چون واقعا پولشو ندارم.
دوست عزیز، یه شبه نمیشه راه صدساله رو پیمود. شما هم سعی کنید مطالب اختصاصی (بدون کپی برداری) تهیه کنید و روی کلمات کلیدی صحیح و مرتبط با مطلب مانور بدید.

توی گوگل وبسمتر تولز هم ثبت نام کنید (رایگانه) و سایت و rss سایت رو بهش معرفی کنید.

بالا