این سایتها با دامنه هاشون چیکار کردند

moein921

کاربر عضو
این سایتها چیکار کردند مثلا سایت نت افراز دو دامنه داره هر کدوم میزنی میره روی اصلی

یا سایت basic4android.ir  رو که میزنی مستقیما میره روی answercenter.ir 

حالا سوال من اینه اینها ریدایرکت کردن یا پارک دومین!!!

من باید الان از پنل دامنه اینکارو کنم؟

الان من هم میخوام وقتی دامنه ی اولم یعنی kasb24.ir رو میزنم خودکار بره به این آدرس persianyar.com

الان از پنل تنظیمات دامنه ارجاع دادمش اما داره به عنوان سایت جدا میشناستش فکر کنم!

ممنون میشم راهنمایی کنید

.امیر

کاربر عضو
این سایتها چیکار کردند مثلا سایت نت افراز دو دامنه داره هر کدوم میزنی میره روی اصلی

یا سایت basic4android.ir  رو که میزنی مستقیما میره روی answercenter.ir 

حالا سوال من اینه اینها ریدایرکت کردن یا پارک دومین!!!

من باید الان از پنل دامنه اینکارو کنم؟

الان من هم میخوام وقتی دامنه ی اولم یعنی kasb24.ir رو میزنم خودکار بره به این آدرس persianyar.com

الان از پنل تنظیمات دامنه ارجاع دادمش اما داره به عنوان سایت جدا میشناستش فکر کنم!

ممنون میشم راهنمایی کنید
سلام بله باید پارک دامین کنید

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

دقیقا شما سوالت جوابش رو در خودش داره

اول پارک دامین و سپس ریدایرکت از داخل پنل هاست . یادتون باشه هیچ پوشه فعالی برای پارک دامین تو روت فعال نشه

موفق باشید

moein921

کاربر عضو
میشه بیشتر توضیح بدین مراحلشو؟

یعنی من اول بیام DNS های دامنه kasb24 رو روی هاست جدیدم قرار بدم

بعد برم به پنل سایت جدیدم دامنه kasb24.ir رو روی persianyar.com پارک کنم

بعد ریدایرک کنم از کجا؟ از پنل هاست یا مدیریت دامنه؟

Mohand.ES

کاربر عضو
دامنه رو پارک کرده فقط !

نکته کنکوری : همیشه ساده ترین راه برای رسیدن به سوال سرچ کردن توی اینترنته چون هم جوابی که می خوایید رو پیدا می کنید هم در کنارش چیزایی جدید و اتفاقی که شاید سری بعد سوالت باشن رو پیدا کنید .

بعد اگر به جوابی نرسیدید در انجمن سرچ کنید بازم نبود سوال کنید :)

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

تو سی پنل به این روال هستش که شما میری تو پنل قسمت دامنه ها add domain بعد دامنه رو وارد می کنی ست کردن دی ان اس هم واجبه دیگه اگر سرور عوض شده .

بعد تو پنل گزینه Redirects رو وارد میشی و طبق نیازت دامنه که قرار ریدایرکت بشه رو تنظیم  می کنی چجوری انجام بشه

موفق باشید

بالا