این سایت از چه افزونه ای برای سبد خرید و سبد پستی استفاده میکنه!

internet

تازه وارد
سلام 

دوستان این سایت ظاهراً وردپرس هست از لینک ورود ادمین ولی نمیدونم سبد خریدش چیه میشه بررسی کنید 

سبد خرید نقدی و سبد خرید دانلودش به چه شکل هست و چه افزونه ای است

mndl.ir

ممنون 

آخرین ویرایش توسط مدیر:

caduspro

کاربر عضو
از ووکامرس و افزونه دیجیتال دانلود استفاده می کند. سبد خرید مربوط به ووکامرس است، ابزارک پیش فرض خود ووکامرس

internet

تازه وارد
از ووکامرس و افزونه دیجیتال دانلود استفاده می کند. سبد خرید مربوط به ووکامرس است، ابزارک پیش فرض خود ووکامرس
ممنون یعنی این سایت از ووکامرس استفاده میکنه؟ 

میشه یه راهنمای بهتر بکنید چه طور میشه فهمید دقیقا از چی استفاده میکنه آخه ووکامرس خیلی پیچیدگی و دنگ و فنگ داره و روی این قالب ساده یه خورده بعید به نظر میرسه!

لینک هاش هم به ووکامرس نمیخوره لینک های ووکامرس فکر کنم به شکل دیگه ای هست و این لینک های ساده وردپرسی هست!

با تشکر

آخرین ویرایش توسط مدیر:

MahdiY

راهبر انجمن
سلام

از لینک های پیش فرض وردپرس استفاده میکنه برای همه مطالب

داخل سورس کلمه woocommerce را جستجو کنید. حدود هزار تایی نتیجه میاره ...

internet

تازه وارد
سلام

از لینک های پیش فرض وردپرس استفاده میکنه برای همه مطالب

داخل سورس کلمه woocommerce را جستجو کنید. حدود هزار تایی نتیجه میاره ...
سلام

ممنون بله عجیبه خودم دقت نکردم رفتم راست کلیک کنم دیدم روی همه مرورگر ها سورس ها رو بسته

با فایرفاکس و افزونه سورس ها رو دیدم دقیقا همین EDD و ووکامرس هست اخه من نه سبد خریدی دیدم نه چیزی تعجب کردم اخه ووکامرس خیلی عضویت و سبد خرید و این داستان ها داره!

با تشکر

internet

تازه وارد
دوستان افزونه EDD ربطی به ووکامرس داره یعنی من اگه یه سایت معمولی وردپرس داشته باشه با یک قالب مثلا شرکتی میشه EDD رو نصب کرد و سبد خرید گذاشت یا این افزونه باید در کنار افزونه ووکامرس نصب بشه؟

یعنی افزونه EDD و ووکامرس مکمل هم هستند یا نه ربطی به هم ندارند!؟

با تشکر

caduspro

کاربر عضو
دوستان افزونه EDD ربطی به ووکامرس داره یعنی من اگه یه سایت معمولی وردپرس داشته باشه با یک قالب مثلا شرکتی میشه EDD رو نصب کرد و سبد خرید گذاشت یا این افزونه باید در کنار افزونه ووکامرس نصب بشه؟

یعنی افزونه EDD و ووکامرس مکمل هم هستند یا نه ربطی به هم ندارند!؟

با تشکر

افزونه edd فروشگاه آنلاین برای محصولات دیجیتالی است و ووکامرس هم دیجیتال و هم فیزیکی.

ووکامرس کامل تر است و با فروشگاه های مجنتو، پرستاشاپ و اپن کارت و ... رقابت می کند اما افزونه edd تنها فروش دیجیتالی شما را بر عهده می گیرد و افزونه سبک تر و آسان تری نسب به ووکامرس است. به نحوی میشه گفت رقیب هم هستند تا مکمل.

این سایت بنا به دلایل خودش از هر دو افزونه استفاده می کنه. خرید نقدی را با ووکامرس انجام میده و خرید دانلودی را با دیجیتال دانلود.

internet

تازه وارد
همین که EDD نیازی به عضویت نداره خوبه 

ولی یادمه درگاه پی لاین که الان بسته شده هم یه افزونه ای داشت که به راحتی یک آیکن و سبد خرید اضافه میکرد که الان موجود نیست 

یه کم این افزونه ها که به فارسی ترجمه شده مشکلات خاص خودش رو داره 

اگه چیزی بود که برای ایرانی ها طراحی شده بود خیلی بهتر  بود

با تشکر

MahdiY

راهبر انجمن
همین که EDD نیازی به عضویت نداره خوبه 

ولی یادمه درگاه پی لاین که الان بسته شده هم یه افزونه ای داشت که به راحتی یک آیکن و سبد خرید اضافه میکرد که الان موجود نیست 

یه کم این افزونه ها که به فارسی ترجمه شده مشکلات خاص خودش رو داره 

اگه چیزی بود که برای ایرانی ها طراحی شده بود خیلی بهتر  بود

با تشکر
شما میتونید گزینه عضویت را در ووکامرس غیرفعال کنید

چه آیکنی مد نظرتون هست؟ خود EDD یکسری شورتکد داره. منظورتون اوناس؟

jamshimi

کاربر عضو
در EDD هم گزینه عضویت داره مثل ووکامرس؟ استفاده از این دو کنار هم مشکلی بوجود نمیاره؟

internet

تازه وارد
یه سوال مهم دارم که در EDD هم میشه لینک ها رو تغییر داد که موقع دانلود خریدار نفهمه از کجا داره لینک رودریافت میکنه؟؟

چون اگه اشتباه نکنم ووکامرس یه چنین گزینه ای داره که لینک رو موقع دانلود مشخص نیست لینک از کجاست و مستقیم نیست و غیر مستقیم هست!
با تشکر

internet

تازه وارد
شما میتونید گزینه عضویت را در ووکامرس غیرفعال کنید

چه آیکنی مد نظرتون هست؟ خود EDD یکسری شورتکد داره. منظورتون اوناس؟
یعنی گزینه عضویت رو در ووکامرس غیر فعال کنم موقع خرید چه آیتم هایی میاد و کاربر چگونه خرید میکنه یه مقدار توضیح میدهید 

ممنون

MahdiY

راهبر انجمن
یعنی گزینه عضویت رو در ووکامرس غیر فعال کنم موقع خرید چه آیتم هایی میاد و کاربر چگونه خرید میکنه یه مقدار توضیح میدهید 

ممنون
با غیرفعال کردن عضویت تغییری در فیلد ها نداریم

اما اگر از کد زیر + غیرفعال کردن عضویت استفاده کنید مراحل خریدی ساده همچون EDD خواهید داشت (برای محصولات مجازی)

internet

تازه وارد
یه سوال مهم دارم که در EDD هم میشه لینک ها رو تغییر داد که موقع دانلود خریدار نفهمه از کجا داره لینک رودریافت میکنه؟؟

چون اگه اشتباه نکنم ووکامرس یه چنین گزینه ای داره که لینک رو موقع دانلود مشخص نیست لینک از کجاست و مستقیم نیست و غیر مستقیم هست!
با تشکر
ممنون ولی فکر کنم این سوالم پاسخ دقیقی نداشته باشه و در EDD نشه لینک ها رو مثل ووکامرس تغییر داد یعنی الان بین ووکامرس و EDD موندم چیکار کنم چون ووکامرس لینک رو تغییر میده ولی EDD لینک رو عیناً نمایش میده!

با تشکر

mojtabamasters

تازه وارد
همونطور که دوستان گفتن از ووکامرس ولی با سفارشی سازی استفاده میکنه میخوایی بگو تا بگردم برات سفارشی سازیاشو درارم

internet

تازه وارد
همونطور که دوستان گفتن از ووکامرس ولی با سفارشی سازی استفاده میکنه میخوایی بگو تا بگردم برات سفارشی سازیاشو درارم
میدونید من با EDD دانلود خیلی بهتر کار میکنم و به نظرم برای دانلود بهتره ولی حیف که لینک ها رو مستقیم میده و منظورتون رو درست متوجه نشدم!

یه سوال دیگه هم داشتم تو ووکامرس میشه کاری کرد که هم سبد خرید دانلود وجود داشته باشه هم بشه به محصول لینک خرید درب منزل و پستی داد یعنی هم دانلود هم خرید درب منزل؟ اونم فقط با ووکامرس تنها!

منظورم از لینک خرید درب منزل لینک خارجی هست یعنی محصول هم سبد خرید دانلود داشته باشه هم لینک بشه به یه سبد خرید خارج سایت!

با سپاس

آخرین ویرایش توسط مدیر:

internet

تازه وارد
دوستان میشه راهنمایی کنید مثلا در این لینک این سایت چه طور ی تک تک لینک ها رو گذاشته برای خرید اخه من وقتی میگذارم گزینه ها حالت چک باکس میاد و فقط یک دکمه خرید هست ولی این سایت تک تک قسمت ها رو جدا جدا گزینه دانلود گذاشته چیکار کرده؟

نمیخواهم به این شکل باشه که تو سایت من هست الان تصویر زیر:

You must be registered for see images attach

لینک سایت مورد نظر:

http://www.mndl.ir/?p=23496

میخواهم این شکلی باشه و به صورت ای جکس هم اضافه به سبد بشه و هم حذف بشه:

You must be registered for see images attach

ممنون

آخرین ویرایش توسط مدیر:

MahdiY

راهبر انجمن
قبلا هم اشاره شده که این سایت از ترکیب افزونه های EDD و ووکامرس استفاده می کنند

این لینک های خریدی که دادید با افزونه EDD تهیه شده

در سمت چپ سایدبار مشاهده می کنید که ایشون دو تا سبد خرید دارن. یکی سبد خرید DVD برای محصولات فیزیکی و با ووکامرس

دیگری با سبد خرید دانلود برای محصولات دانلود و با افزونه EDD

بالا