بازگشت به نسخۀ قبلی ووکامرس

mitnaf

تازه وارد
سلام آیا امکان بازگشت به نسخۀ قبلی ووکامرس وجود داره. من آپدیت کرده ام به آخرین نسخه اما سازگار نیست. میخواستم ببینم میتونم برگردم :(

alibakhshi025

تازه وارد
سلام

از این لینک 

قسمت پایین صفحه Development Version نسخه های قبلی رو میتونید دانلود کنید

gar_1383

کاربر عضو
از افزونه برای دانگرید استفاده کنید .اگر بروزرسانی دیتابیس رو هم زده باشین با این افزونه مشکلی پیش نخواهد امد

jamshimi

کاربر عضو
من ورژن قبلی ووکامرس دارم . و الان ووکامرس 3.0.4 دارم و تنها یه جای افزونه با قالب تداخل دارد. بروز رسانی دیتابیس هم زدم حالا اگه بیام ورژن قبلی رو جایگزین کنم چه مشکلی پیش میاد؟

gar_1383

کاربر عضو
فکر نمی کنم مشکلی پیش بیاد.برای اطمینان بیشتراز دیتابیس بک اپ بگیرید ونسخه قبل رو جایگزین کنید.با افزونه      من هم دانگرید کردم مشکلی پیش نیومد

jamshimi

کاربر عضو
فکر نمی کنم مشکلی پیش بیاد.برای اطمینان بیشتراز دیتابیس بک اپ بگیرید ونسخه قبل رو جایگزین کنید.با افزونه      من هم دانگرید کردم مشکلی پیش نیومد
از کل دیتابیس ؟ از طریق cpanel?

من کل پوشه ووکامرس قبلی دارم همه ی اون ها رو جایگزین کنم خوبه؟ یا اینکه حتما باید از اون افزونه باشه؟

شما الان ووکامرس2.6.14 دارید؟

در ضمن اگه میشه نحوه این کار رو با WP Rollback رو بفرمایید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

gar_1383

کاربر عضو
از دیتابیس در سی پنل بک اپ بگیرید با افزونه هم در پیشخوان میتونید نسخه پشتیبان بگیرید.فکر نمی کنم مشکل خاصی با دانگرید پیش بیاد محض اطمینان یک بک اپ داشته باشید که مشکل ناخواسته پیش اومد بتونید جایگزین کنید

نه پوشه لازم نیست.بهتره با افزونه WP Rollbackانجام بدید و بعد افزونه WP Rollbackرو لازم نداشتین حذف کنید.

ووکامرس من نسخه 3 هست چون قالب من به نسخه سازگار اپدیت شده مشکلی نداره

آخرین ویرایش توسط مدیر:

jamshimi

کاربر عضو
از دیتابیس در سی پنل بک اپ بگیرید با افزونه هم در پیشخوان میتونید نسخه پشتیبان بگیرید.فکر نمی کنم مشکل خاصی با دانگرید پیش بیاد محض اطمینان یک بک اپ داشته باشید که مشکل ناخواسته پیش اومد بتونید جایگزین کنید

نه پوشه لازم نیست.بهتره با افزونه WP Rollbackانجام بدید و بعد افزونه WP Rollbackرو لازم نداشتین حذف کنید.

موقع Rollback  این پیام میده من ورژن 2.6.14 ووکامرس از داخل همون افزونه rollback انجام میدم

Plugin you're referencing does not exist

gar_1383

کاربر عضو
به صورت دستی نصب کنید.ورژن 3 رو از طریق هاست پاک کنید و ورژن قبلی رو جایگزین کنید از  این لینک   قسمت پایین صفحه Development Version نسخه های قبلی رو میتونید دانلود کنید

jamshimi

کاربر عضو
به صورت دستی نصب کنید.ورژن 3 رو از طریق هاست پاک کنید و ورژن قبلی رو جایگزین کنید از  این لینک   قسمت پایین صفحه Development Version نسخه های قبلی رو میتونید دانلود کنید
مطمئن هستید که با بروز رسانی دیتابیس برگردم به نسخه 2.6.14 مشکلی پیش نمیاد؟ خودتون تست کردید؟

Qalekhani

قلعه‌خانی
اگر ضمن فرآیند به روز رسانی از 2.6 به 3.0 از شما آپگرید دیتابیس خواسته، بهتر هست که قبل از این کار، بکاپ دیتابیس بگیرید.

jamshimi

کاربر عضو
اگر ضمن فرآیند به روز رسانی از 2.6 به 3.0 از شما آپگرید دیتابیس خواسته، بهتر هست که قبل از این کار، بکاپ دیتابیس بگیرید.
آره ضمن فرایند دیتابیس هم اپدیت شد. فعلا عین فرمایش شما اعمال کردم و قالب هم به یک ورژن قبل دونگرید کردم .ببینم چی میشه

jamshimi

کاربر عضو
با دونگرید به 2.6.14 تمامی محصولاتی که بعد از آپدیت به 3.0.4 انتشار یافته اند تنها در پنل پیشخوان قابل مشاهده می باشند و در خود سایت نشون داده نمیشن و تنها با کلیک بر روی نمایش محصول در پیشخوان ،محصول قابل مشاهده می باشد.

به نظرتون این به خاطر اپدیت دیتابیس در 3.0.4 می باشد؟ راه حل چیه؟

آیا باید صبر کرد تا قالب با ووکامرس 3.0.4 سازگار بشه و بعد ووکامرس رو به 3.0.4 اپدیت کنم و اقدام به افزودن محصول کنم؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
طبعا صبر کنید قالب تون بروز بشه به ووکامرس 3 !

بالا