باز شدن اپ وب سایت موقع باز شدن سایت در مرروگر موبایل

amin_b1993

کاربر عضو
سلام خدمت دوستان عزیز
یکی از قابلیت های جالب سایت های بزرگی مثل دیجی کالا اینه که وقتی کسی اپ دیجی کالا رو نصب کرده باشه و از طریق مرورگر وارد سایش بشه به جای سایت مستقیم میره توی اپی که از قبل نصب شده

و برعکس اگه کسی اپ رو نصب نکرده باشه موقع مشاهده سایت توسط مرورگر بهش پیام میده گه اپ رو نصب کن

میخواستم بدونم این قضیه چطور میشه اوکی کرد؟؟

پیام یزدانیان

کاربر عضو
فکر میکنم اشتباه نوشتید و منظور رو درست نمی رسونید..

اپلیکیشن ؟ مرورگر؟

وب اپلیکیشن؟ 

پیام دانلود اپلکیشن برای کاربران دیوایس ؟ 

همه اینا فرق دارند.

amin_b1993

کاربر عضو
فکر میکنم اشتباه نوشتید و منظور رو درست نمی رسونید..

اپلیکیشن ؟ مرورگر؟

وب اپلیکیشن؟ 

پیام دانلود اپلکیشن برای کاربران دیوایس ؟ 

همه اینا فرق دارند.
مجدد توضیح میدم خدمتتون

ببینید سایت فروشگاهی با وردپرس طراحی شده که اپ اندروید و IOS  این فروشگاه هم نوشته شده (وب ویو نیست ولی از پایه هم کد زده نشده از اپ های مستر 2 اپ هستش)

حالا میخوایم وقتی با مرورگر موبایل سایت باز میشه به کاربر پیام بده که اپ رو دانلود کن
و در صورتی که اپ رو قبلا دانلود کرده بود کاربر و توی گوشیش نصب داشت ، وقتی که کاربر با مرورگر موبایل سایت رو باز میکنه به طور اتومات اپلیکیشنی که نصب کرده براش باز بشه

دیجی کالا هم دقیقا به همین شکله
اگه نصب نداشتی باشی اپشو بهتون پیام میده که دانلود کنید
اگرم نصب کرده باشید وقتی سایتشو باز میکنید با مرورگر موبایل  اپلیکیشنش سریع باز میشه 

پیام یزدانیان

کاربر عضو
کاملا متوجه شدم . چند روز دیگه این مطلب رو کاملا با کدهاش براتون میزارم .  بررسی اینکه اگر اپیلیکیشن هم نصب بود براش باز بشه از مرورگر هم میزارم.

masoud ashoori

کاربر عضو
سلام خدمت دوستان عزیز
یکی از قابلیت های جالب سایت های بزرگی مثل دیجی کالا اینه که وقتی کسی اپ دیجی کالا رو نصب کرده باشه و از طریق مرورگر وارد سایش بشه به جای سایت مستقیم میره توی اپی که از قبل نصب شده

و برعکس اگه کسی اپ رو نصب نکرده باشه موقع مشاهده سایت توسط مرورگر بهش پیام میده گه اپ رو نصب کن

میخواستم بدونم این قضیه چطور میشه اوکی کرد؟؟
سلام، وقت شما بخیر

لطفا این مورد رو به پشتیبانی mr2app تیکت بزنید ببینید اون ها چی میگن
فکر میکنم این مورد که کسی اومد به سایت اپلیکیشن باز بشه بستگی به اپلیکیشن داره

ما هم از mr2app استفاده میکنیم. میخواستیم کسی توی کانالمون روی لینک یک کالا کلیک میکنه در صورتی که کاربری اپلیکیشن رو نصب داشته باشه پیشنهاد باز شدن با اپلیکیشن بهش داده بشه که نمونه این مورد رو دیده بودم برای سایت ها.
بهشون تیکت زدم گفتند توی نسخه های بعدی اضافه میکنیم. الان 9 ماه میگذره و هنوز اضافه نشده.

You must be registered for see images attach

یک اپ ساز درست درمون آخر هم پیدا نکردیم :40:

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا