باز شدن تصاویر در وردپرس بصورت لایت باکس

bacheseyyed

تازه وارد
سلام دوستان..

من یه سایت عکس دارم که وقتی روی تصاویر کلیک بشه تصاویر توی تب جدید باز میشه...می خوام وقتی روی تصاویر کلیک شد تصاویر بصورت لایت باکس باز بشه و با کیفیت بالا نمایش داده بشه....مثل تصاویر فیس بوک..

.

.

.

.

:33: :33: :33: :33: :-/ :-/

MahdiY

راهبر انجمن
از این افزونه ها میتونی استفاده کنی

alifiresoft

کاربر عضو
اگه این افزونه ها جواب نداد بگو تا من یک راه با افزونه prettyphoto بهت بگم اینجا.

مثل این سایت میشه :

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
اگه این افزونه ها جواب نداد بگو تا من یک راه با افزونه prettyphoto بهت بگم اینجا.مثل این سایت میشه :
خیلی جالبه . راستی اینها روی تصاویری که داخل پست ها هم میزاریم کار میکنن یا متاباکس جدا لازم دارن ؟

alifiresoft

کاربر عضو
خیلی جالبه . راستی اینها روی تصاویری که داخل پست ها هم میزاریم کار میکنن یا متاباکس جدا لازم دارن ؟
نه این افکت روی تمام تصاویر داخل متن میشینه. فقط شما باید تصاویر رو از طریق گالری بزارید توی سایت. منظورم همان گالری خود وردپرس هست که بالا ی قسمت نوشتن متن مطلبتون وجود داره. افزودن پرونده چند رسانه ای. آموزشش رو میذارم تا شب همینجا.

bacheseyyed

تازه وارد
اگه این افزونه ها جواب نداد بگو تا من یک راه با افزونه prettyphoto بهت بگم اینجا.مثل این سایت میشه :
یکی از افزونه ها مشکلم رو حل کرد ولی اینی که شما گفتید جالبتر بود....اگه ممکنه راهش رو بگین..

alifiresoft

کاربر عضو
یکی از افزونه ها مشکلم رو حل کرد ولی اینی که شما گفتید جالبتر بود....اگه ممکنه راهش رو بگین..
ببخشید یکم دیر شد.

1- شما باید افزونه pretty photo رو از داخل مخزن نصب کنید. از لینک زیر هم میتونید دانلود کنید :

2- بعد این کد رو داخل فایل فانکشن قالب بزارید :

کد:
add_filter('wp_get_attachment_link', 'rc_add_rel_attribute');function rc_add_rel_attribute($link) {	global $post;	return str_replace('<a href', '<a rel="prettyPhoto[pp_gal]" href', $link);}
3- تمام. :)

امیدوارم کاربردی باشه براتون.

bacheseyyed

تازه وارد
ببخشید یکم دیر شد. 1- شما باید افزونه pretty photo رو از داخل مخزن نصب کنید. از لینک زیر هم میتونید دانلود کنید :

2- بعد این کد رو داخل فایل فانکشن قالب بزارید :

کد:
add_filter('wp_get_attachment_link', 'rc_add_rel_attribute');function rc_add_rel_attribute($link) {    global $post;    return str_replace('<a href', '<a rel="prettyPhoto[pp_gal]" href', $link);}
3- تمام. :)

امیدوارم کاربردی باشه براتون.
افزونه رو نصب کردم..کد رو هم قرار دادم ولی کار نکرد بنظرتون مشکل از کجاست؟؟؟؟؟

alifiresoft

کاربر عضو
باید آدرس بدید تا چک کنم؟ فراموش نکنید که از قسمت افزودن پرونده چند رسانه ای > ساختن گالری ، اقدام به گذاشتن تصویر کنید.

alifiresoft

کاربر عضو
ببخشید من یک نکته رو فراموش کردم بگم :

زمان ساختن گالری، بایستی از قسمت سمت را که نوشته تنظیمات گالری ، قسمت "پیوند به" رو روی "پرونده رسانه ای" تنظیم کنید.

شرمنده قسمت مهمش رو یادم رفته بود بگم . :)

bacheseyyed

تازه وارد
ببخشید من یک نکته رو فراموش کردم بگم : زمان ساختن گالری، بایستی از قسمت سمت را که نوشته تنظیمات گالری ، قسمت "پیوند به" رو روی "پرونده رسانه ای" تنظیم کنید.

شرمنده قسمت مهمش رو یادم رفته بود بگم . :)
ببخشین مثه اینکه جمله سازی تون مشکل داشت.....اگه میشه واضح تر بگین...

alifiresoft

کاربر عضو
با فلش توی تصویر زیر مشخص کزدم : دیگه واضح تر نمیشه گفت .

bacheseyyed

تازه وارد
الان کاملا تفهیم شد....خیلی ممنون بابت این راهنمایی تون.... :41:

bacheseyyed

تازه وارد
راستی یه چیزی....

نمیشه یه کاری کرد که لینک دانلود داشته باشه..؟؟؟؟؟؟

الان یکی بخواد با کیفیت بالا تصاویر رو دانلود کنه تکلیفش چیه..؟؟؟

alifiresoft

کاربر عضو
راستی یه چیزی....نمیشه یه کاری کرد که لینک دانلود داشته باشه..؟؟؟؟؟؟

الان یکی بخواد با کیفیت بالا تصاویر رو دانلود کنه تکلیفش چیه..؟؟؟
کسی که از این استفاده میکنه دیگه این امکان براش نیست. مگه اینکه رایت کلیک کنه رو عکس و open link in new tab رو بزنه.

lives

تازه وارد
سلام درباره auto thickbox plus آقا من بدجوری گیر کردم ، الان اگه بخوام این لینکو داخلش قرار بدم به چه صورت هست ؟ خودتون قرار بدید ممنون میشم مثلا در یکی از اینا جایگذاری کنید من فقط کپی پیست کنم لطفا بگید که دقیقا باید بذارمش کجا ؟ تو کدوم فایل باید قرار بگیره ؟ 

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا