باز نشدن ادرس wp-admin/edit.php?post_type=product

alix201

تازه وارد
سلام دوستان و اساتید گرامی

من چند روزییه که نمیتونم وارد بخش مدیریت محصولات ووکامرس بشم  و  وقتی که رو گزینه محصولات کلیک میکنم   صفحه سفید  ظاهر میشه

wp-admin/edit.php?post_type=product

کسی راه حلی  داره زود بگه  - ممنون

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
سلام دوستان و اساتید گرامی

من چند روزییه که نمیتونم وارد بخش مدیریت محصولات ووکامرس بشم  و  وقتی که رو گزینه محصولات کلیک میکنم   صفحه سفید  ظاهر میشه

wp-admin/edit.php?post_type=product

کسی راه حلی  داره زود بگه  - ممنون
در فایل wp-config.php ویرایش صورت بدید

wp-debug رو برابر با true قرار بدید و خطایی که نمایان میشه رو اینجا قرار بدید . بررسی کنیم

alix201

تازه وارد
در فایل wp-config.php ویرایش صورت بدید

wp-debug رو برابر با true قرار بدید و خطایی که نمایان میشه رو اینجا قرار بدید . بررسی کنیم
Notice: wc_get_page_id از نگارش 2.1 از رده خارج شده! The "pay" and "thanks" pages are no-longer used - an endpoint is added to the checkout instead. To get a valid link use the WC_Order::get_checkout_payment_url() or WC_Order::get_checkout_order_received_url() methods instead. in /home/shopwinuser/domains/shop.winuser.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 4023

Notice: WC_Order::get_order_currency is از رده خارج شده است از نگارش3.0! به‌جای آن از WC_Order::get_currency استفاده کنید. in /home/shopwinuser/domains/shop.winuser.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 3831

Qalekhani

قلعه‌خانی
گرچه اینها خطا نیستند و تذکرند، اما احتمالاً قالب شما با نسخه 3 ووکامرس سازگار نیست. متن پیام ها حاکی از اینه که توابع به کار رفته، منسوخ شدند.

alix201

تازه وارد
گرچه اینها خطا نیستند و تذکرند، اما احتمالاً قالب شما با نسخه 3 ووکامرس سازگار نیست. متن پیام ها حاکی از اینه که توابع به کار رفته، منسوخ شدند.
قالب پورتو هست   و از جدیدترین نسخش استفاده میکنم که با ووکامرس 3 هم سازگاره  

گاهی اوقات موقعی که رو دکمه پرداخت کلیک میکنی  ارور  Service unavailable   نشون میده و نمیزاره خرید ادامه پیدا کنه

بالا