باز نشدن صفحه فروشگاه

amn1990

تازه وارد
من ووکامرس رو نصب کردم و تمام کار های مورد نیاز برای راه اندازی یک فروشگاه را اماه کردم ولی وقتی می خواهم وارد فروشگاه بشم و فروشگاهو ببینم خطای 500 میده من باید چی کار کنم تا این اتفاق نیفته؟

amn1990

تازه وارد
در واقع وقتی محصولی را منتشر می کنم این اتفاق می یفته وقتی که محصولی نباشه مشکلی نداره

آدرس فروشگاه هم اینه:

amn1990

تازه وارد
باید کدی رو توی فایل woocommerce.php تغییر بدم یا باید از طریق هوک ها این کارو انجام بدم

omidrastegar

کاربر عضو
من ووکامرس رو نصب کردم و تمام کار های مورد نیاز برای راه اندازی یک فروشگاه را اماه کردم ولی وقتی می خواهم وارد فروشگاه بشم و فروشگاهو ببینم خطای 500 میده من باید چی کار کنم تا این اتفاق نیفته؟
خطای ۵۰۰ برای هاستینگه

ورژن PHP و MYSQL

ورژن ووکامرس چندن؟

amn1990

تازه وارد
فقط هم همین صفحه باز نمیشه و صفحه اصلی سایت بازمیشه و مشکل سرور هم نیست.

Qalekhani

قلعه‌خانی
خطای 500 مربوط به هاست هست و به نظرم یکی از راهکارهای زیر مشکل شما رو برطرف میکنه

بازنگری و اصلاح فایل htaccess.

افزایش PHP Memory Limit

غیرفعال کردن کلیه پلاگینها

amn1990

تازه وارد
چه جوری باید فایل  htaccess.  را اصلاح کنم یا

چه جوری بایدافزایش  PHP Memory Limit

Qalekhani

قلعه‌خانی
چه جوری باید فایل  htaccess.  را اصلاح کنم یا

چه جوری بایدافزایش  PHP Memory Limit
فایل htaccess. که در داخل روت سایت هست. اسمش رو عوض کنید و یه بار سایت رو ریلود کنید تا تنظیمات صحیحش بارگذاری شه.

برای افزایش مقدار PHP Memory Limit هم میتونید از کنترل پنل هاست استفاده کنید (قسمت تنظیمات php) و هم می تونید از فایل کانفیگ وردپرس اقدام کنید.

کد زیر رو داخل فایل wp-config.php قرار دهید:

define('WP_MEMORY_LIMIT', '64M');

مقدار 64 رو به میزان مدنظرتون افزایش بدید.

amn1990

تازه وارد
و یه چیز دیگه من توی فایلمام فایل  htaccess.  نداشتم

amn1990

تازه وارد
و مشکل دیگه ای که پیش آمد اینه که صفحه باز میشه اما مشکلات خیلی زیادی داره یه بار دیگه به این آدرس سر بزنید

Qalekhani

قلعه‌خانی
و یه چیز دیگه من توی فایلمام فایل  htaccess.  نداشتم
این فایل به صورت پیشفرض hidden شده است. باید از تنظیمات کنترل پنل هاست، فایلهای مخفی شده رو به حالت نمایش در بیارید.

و مشکل دیگه ای که پیش آمد اینه که صفحه باز میشه اما مشکلات خیلی زیادی داره یه بار دیگه به این آدرس سر بزنید

این برگه برای من اصلاً باز نمیشه.

amn1990

تازه وارد
مشکلم حل شد سوال دىگه اى داشتم اىنه که چه جورى مى تونم براى محصولاتم صفحه اى شبىه صفحه ادامه مطلب بسازم

بالا