بالا آمدن سایت در گوگل

skyiran

کاربر عضو
سلام دوستان یک سوالی داشتم مبنی بر اینکه اگر سایتی را راه انداختیم و سایت را به گوگل شناسایی کرده باشیم . و از سئو خوب و مناسبی نیز برخوردار باشد و تمام موارد گوگل (نحوه پست گذاشتن) را نیز رعایت کنیم . چقدر زمان میبرد تا در جستجو گوگل سایت بالا بی آید. و رتبه خوبی داشته باشد.

mahdi139020

تازه وارد
با سلام

گوگل راز و رمز های زیادی داره و نمیشه زمان قطعی تعیین کرد ولی در کل :

شما باید اصولی کار کنید و تولید محتوای اختصاصی داشته باشید تا گوگل شما رو در نتایج بالاتر نشون بده

البته مدت زمان فعالیت بسیار مهمه مثلا سایت های با سابقه اکثرا بالاتر نشون داده میشن اگر چه با اومدن مرغ مگس خوار این وضع بهتر شده و سایت های تازه کار میتونن با سایت هایی با n سال سابقه همنشین بشن

ولی در کل باید حالا حالا ها کار کنید و پیشنهاد میکنم درباره ماه عسل گوگل جستجو کنید مطالب خوبی دربارش به دست خواهید آورد که بی ربط به سوالتون نیست

موفق باشید

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
رتبه اگه منظورت پیج رنکه . زمانش خاصی نداره و گوگل هر چند مدت یه بار همه پیچ رنک ها رو آپدیت میکنه .

اما اگه فک میکنی سئوی خوبی داری و نقشه سایتت هم اکی هست یه مدت حدود یک ماه صفحه 3 4 میری بعدش گوگل تا 3 4 ماه بهت حال میده میارت اول اولها ببینه چند مرده حلاجی . ازون به بعد دیگه به خودت بستگی داره افت کنی یا نه.

mahdi139020

تازه وارد
رتبه اگه منظورت پیج رنکه . زمانش خاصی نداره و گوگل هر چند مدت یه بار همه پیچ رنک ها رو آپدیت میکنه . اما اگه فک میکنی سئوی خوبی داری و نقشه سایتت هم اکی هست یه مدت حدود یک ماه صفحه 3 4 میری بعدش گوگل تا 3 4 ماه بهت حال میده میارت اول اولها ببینه چند مرده حلاجی . ازون به بعد دیگه به خودت بستگی داره افت کنی یا نه.
دقیقا ایشون مختصر ماه عسل گوگل رو گفت

skyiran

کاربر عضو
ممنونم ار راهنمائی

من تمامی موارد راعایت میکنم . حتی تمامی مطالب سایتم کاملا اختصاصی است . (منبع سایت های خارجی) خودم مطالبم را ترجمه میکنم.

گوگل هم هر روز نقشه سایت رو چک میکنه و مشکلی هم نداره از این بابت .

روزانه هم یک الی دو مطلب اختصاصی میذارم.

این هم آدرس سایتم

mahdi139020

تازه وارد
این که گوگل هر روز نقشه سایت ها رو بررسی میکنه که برای همه هست و فقط برای سایت های خاص نیست

سعی کنید روی مبحث سئو کار کنید برای موفقیت بیشتر در وبمستری

موفق باشید

MAYRAN

کاربر عضو
درود جای من خالی کردید در این پست.

خب من مستقیم زمان بندی نمی دم ولی من خودم با راهنمایی های

کد:
http://www.woorank.com/
صفحه پیج رنک یک گرفت الکسا( البته زیاد مهم نیست) از 1200000 به 300000 رسید.

همه این ها در یک ماه رخ داد پس می شه گوفت اگر سئو خوبی داشته باشید.

خیلی سریع می شه به صفحه اول گوگل برسید.

از کلمات کلیدی مشابه بیشتر استفاده کنید.

b00s624

تازه وارد
سایت سریع ایندکس میشه مال من در کمتر از 2 روز ایندکس شد و تو هفته دوم بلافاصله ایندکس میشد

hamed12

کاربر عضو
سلام دوستان من یک سوالی داشتم

چقدر به آماری که افزونه آماره میده میشه اعتماد کرد؟

چون آماراش رو نشون میده مثلا روزی 20 بازدید کننده 900 بازدید

راستی در مورد الگوریتم گور خر دوستان اگه اطلاعاتی دارن قرار بدن ممنون

saeedpersian

کاربر عضو
با سلام. چون سوالم مرتبط بود ميپرسم:

من متن پيوند هاي يكتاي صفحات سايتم رو تغيير دادم. الان توي صفحه جستجوي گوگل كه صفحات سايتو مياره با پيوند ها قبلي مياره و بازديدكننده به پيج خطاي 404 ميره. از قسمت fetch to google سايتم رو دوباره اعلام كردم و بعد submit هم شد. ولي هنوزم پيوند هاي قديمي رو توي ليست جستجو گوگل مياره!

بايد چيكار كنم؟ اوتوماتيك درس ميشه؟ خيلي طول ميكشه؟

hannanstd.ir

با سلام. چون سوالم مرتبط بود ميپرسم:من متن پيوند هاي يكتاي صفحات سايتم رو تغيير دادم. الان توي صفحه جستجوي گوگل كه صفحات سايتو مياره با پيوند ها قبلي مياره و بازديدكننده به پيج خطاي 404 ميره. از قسمت fetch to google سايتم رو دوباره اعلام كردم و بعد submit هم شد. ولي هنوزم پيوند هاي قديمي رو توي ليست جستجو گوگل مياره!

بايد چيكار كنم؟ اوتوماتيك درس ميشه؟ خيلي طول ميكشه؟
نقشه سایت هم دارین ؟

تو افزونه های نقشه سایت ، یه قسمت داره که نقشه سایت رو از اول میسازه ؛ یعنی یه جورایی ریست میکنه و تغییرات رو بروز میکنه .

در ضمن داخل تنظمیاتش میتونین مدت زمان و periority رو هم ست کنین

hannanstd.ir

سلام دوستان من یک سوالی داشتمچقدر به آماری که افزونه آماره میده میشه اعتماد کرد؟

یه مدت وبگذر رو هم فعال کنین و با آماره مقایسه کنین .

ولی 20 تا 900 تا یکم غیرمنطقیه که هر بازدید کننده بخواد 45 بار سایت رو ببینه :|

اگه این parsidate با افزونه های تداخل نداشت من به شما wp slimstat رو برای آمارگیری پیشنهاد میدادم که البته نویسنده پارسی دیت گفته که آپدیت جدیدی دادند که مشکل تداخل هارو برطرف کرده اما منتظر هستند که وردپرس 4 منتشر بشه و با اون تست کنن و بعدش انتشار بدن .

saeedpersian

کاربر عضو
نقشه سایت هم دارین ؟تو افزونه های نقشه سایت ، یه قسمت داره که نقشه سایت رو از اول میسازه ؛ یعنی یه جورایی ریست میکنه و تغییرات رو بروز میکنه .

در ضمن داخل تنظمیاتش میتونین مدت زمان و periority رو هم ست کنین
بله نقشه سايت دارم. google site map XML. اين افزونه نقشه رو اتوماتيك آپديت ميكنه. خودم هم چك كردم تو نقشه آپديت شده. نقشه هم به گوگل معرفي كردم و لي بازم مشكل پا برجاست. (peririty رو آخه تو خيلي از مقاله ها خوندم روبوت ها بهش توجه نميكنن. ..... خوب همه ميذاشتن رو daily ديگه!)

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mahdi139020

تازه وارد
سایت سریع ایندکس میشه مال من در کمتر از 2 روز ایندکس شد و تو هفته دوم بلافاصله ایندکس میشد
ایندکس مطالب هر سایتی یک مرحله نداره اولین مرحله ایندکس سطحی هست من سایت هایی رو میشناسم که مطالبشون زیر دو دقیقه ایندکس میشه اما ماندگار و دائمی نیست

ایندکس اول توسط ایندکسر هارو جدی نگیرید و حتما از گوگل وبمستر وضعیت رو آنالیز کنید

mahdi139020

تازه وارد
نکته قابل توجه ماه عسل نیست ماحصل هست :n4:
از شما بعیده لینک های زیر رو بررسی کنید و سپس نتیجه رو بگید

و

mahdi139020

تازه وارد
سلام دوستان من یک سوالی داشتمچقدر به آماری که افزونه آماره میده میشه اعتماد کرد؟

با سلام

کلا قسمت بازدید افزونه اماره رو جدی نگیرید ولی بازدید کنندش تا حدودی واقعی هست

الگوریتم گورخر بیشتر برای از رده خارج کردن فروشگاه های اینرتنتی قلابی و بی کیفیت هست در لینک زیر میتونید یه اطلاعات جامعی رو درباره این الگوریتم بخونید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mahdi139020

تازه وارد
یه مدت وبگذر رو هم فعال کنین و با آماره مقایسه کنین .ولی 20 تا 900 تا یکم غیرمنطقیه که هر بازدید کننده بخواد 45 بار سایت رو ببینه :|

اگه این parsidate با افزونه های تداخل نداشت من به شما wp slimstat رو برای آمارگیری پیشنهاد میدادم که البته نویسنده پارسی دیت گفته که آپدیت جدیدی دادند که مشکل تداخل هارو برطرف کرده اما منتظر هستند که وردپرس 4 منتشر بشه و با اون تست کنن و بعدش انتشار بدن .
سرور وبگذر یه سرور خیلی شلوغی هست و چون شما یه اسکریپت فکر کنم جاوا اسکریپت از اون سایت رو توی سایت یا وبلاگتون میزارید در سرعت لود شما اثر میزاره

من به شخصه افزونه count per day رو پیشنهاد میکنم خیلی امار دقیقی ارائه میکنه

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mahdi139020

تازه وارد
بله نقشه سايت دارم. google site map XML. اين افزونه نقشه رو اتوماتيك آپديت ميكنه. خودم هم چك كردم تو نقشه آپديت شده. نقشه هم به گوگل معرفي كردم و لي بازم مشكل پا برجاست. (peririty رو آخه تو خيلي از مقاله ها خوندم روبوت ها بهش توجه نميكنن. ..... خوب همه ميذاشتن رو daily ديگه!)
نظر شخصی من اینه :

گوگل url های شما رو ایندکس کرده و شما اگه الان پیوند یکتا رو تغیر بدید یعنی رسما سایتتون تا یه مدت طولانی غیر معتبر میشه چون شما وفتی پیوند یکتا رو عوض میکنید لینک های قبلی ایندکس شده در موتور جستجو به 404 منتهی میشه و باعث میشه صفحات 404 زیادی ایجاد بشه

و برای رفع خطا های 404 هم زمان زیادی نیاز هست

بهترین پیشنهاد من اینه که سریعا به حالت قبلی برگردونید پیوند یکتا رو . ( بهترین پیوند یکتا در وردپرس " نام نوشته " است )

این مسئله رو جدی بگیرید من این تجربه رو دارم

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا