بالا آمدن سایت در گوگل

mahdi139020

تازه وارد
نقشه سایت هم دارین ؟تو افزونه های نقشه سایت ، یه قسمت داره که نقشه سایت رو از اول میسازه ؛ یعنی یه جورایی ریست میکنه و تغییرات رو بروز میکنه .

در ضمن داخل تنظمیاتش میتونین مدت زمان و periority رو هم ست کنین
نقشه سایت که خود به خود بروز میشه

ولی چون url ها قبلا در گوگل ایندکس شده , خطای 404 ایجاد میشه و کاریش نمیشه کرد

یه مدت بین 1 تا 6 ماه طول میکشه گوگل اونها رو از دیتابیسش پاک کنه

البته راه هایی هم هست که شما باعث بشید صفحه 404 به وجود نیاد اما چون خودم تست نکردم پیشنهاد نمیکنم .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

saeedpersian

کاربر عضو
نقشه سایت که خود به خود بروز میشه ولی چون url ها قبلا در گوگل ایندکس شده , خطای 404 ایجاد میشه و کاریش نمیشه کرد

یه مدت بین 1 تا 6 ماه طول میکشه گوگل اونها رو از دیتابیسش پاک کنه

البته راه هایی هم هست که شما باعث بشید صفحه 404 به وجود نیاد اما چون خودم تست نکردم پیشنهاد نمیکنم .
1 تا 6 ماه؟! :109:

يعني گوگل واسه يه تغيير توي پيوند هاي يكتاي سايت هيچ برنامه ي ديگه اي نداره؟! حتما داره/ ما نميدونيم.

mahdi139020

تازه وارد
1 تا 6 ماه؟! :109: يعني گوگل واسه يه تغيير توي پيوند هاي يكتاي سايت هيچ برنامه ي ديگه اي نداره؟! حتما داره/ ما نميدونيم.
شما فکر میکنید فقط پیوند یکتاست

کلی url هست

آدرس سایتتون + تعداد پست هاتون رو بگید لطفا

saeedpersian

کاربر عضو

تعداد پيج هام 23 تا فقط. همونايي كه توي نوار منوي سايتم هستن. پيوندشون رو انگليسي كردم.

(پست ها مهم نيست. فقط پيج هم!)

mahdi139020

تازه وارد
تعداد پيج هام 23 تا فقط. همونايي كه توي نوار منوي سايتم هستن. پيوندشون رو انگليسي كردم.

(پست ها مهم نيست. فقط پيج هم!)
خب تعداد خوش بختانه کمه و از طرفی پست ها مهم نیست

اما باز یه بازه زمانی نیاز هست , روش کار به این صورت هست که گوگل به url های قبلی سر میزنه و میبینه 404 هست

اون ها در یه بازه زمانی کوتاه حذف میشه

+ پیج ها با ادرس های جدید هم به زودی ایندکس میشه

اما باید منتظر کاهش ورودی برای یه مدت کوتاه باشید

موفق باشید ...

saeedpersian

کاربر عضو
خب تعداد خوش بختانه کمه و از طرفی پست ها مهم نیست اما باز یه بازه زمانی نیاز هست , روش کار به این صورت هست که گوگل به url های قبلی سر میزنه و میبینه 404 هست

اون ها در یه بازه زمانی کوتاه حذف میشه

+ پیج ها با ادرس های جدید هم به زودی ایندکس میشه

اما باید منتظر کاهش ورودی برای یه مدت کوتاه باشید

موفق باشید ...
ممنون

پس تنها كاري كه بايد بكنم اينه كه منتظر باشم!

اه! اين گوگل هم خيلي مرموزه ها... معلوم نيست كي مياد كي ميره!؟ يه روز اخراجش ميكنن.حالا ميبيني!

hamid_00a

کاربر عضو
از شما بعیده لینک های زیر رو بررسی کنید و سپس نتیجه رو بگید

و

دوست عزیز و گرامی شما یکم تحقیق کنید و مطالعه متوجه میشید ماه عسل نست ماحصل هست یعنس نتیجه کار

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
دوست عزیز و گرامی شما یکم تحقیق کنید و مطالعه متوجه میشید ماه عسل نست ماحصل هست یعنس نتیجه کار
دوست عزیز ، حق باشماست . چه ماه عسل چه ماحصل باشد اون چیزی که برای یک مدیر سایت مهم است ، نتیجه کار و بازدهی بالاست .

اما خب اصلاح اصلی آن google honeymoon است . honeymoon یعنی ماه عسل . میتونین تو گوگل و سایتهای خارجی این اطلاح رو چک کنین .

ولی بهر حال لطف واژه اینجا مفهومی نداره و برآیند کار مهمه .

در ضمن برای سایر دوستان هم خوندن مقاله زیر رو توصیه میکنم :

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hamid_00a

کاربر عضو
من متوجه هستم شاید اون یه اصطلاح باشه هرچند هر دوتاش بکار میره ولی از لحاظ دستوری و معنی درست چیزی که ما تا به الان در مدرسه و دانشگاه خودیم و یاد گرفتیم ماحصل هست هرچند رسته من نه ادبیات بوده نه عربی رشته من اصلا ربطی به این چیزا نداره ولی مطمئنا از لحاظ دستوری اشتباست و بهتره چیز درست رو بگسم تا رواج پیدا نکنه و فردا روزی خواستیم جایی چیزی بنویسم و برای کس مهمی بفرستیم از لغات اشنباه استفاده نشه وگرنه من خودم هم میدونم بحث چیه ولی بهتره غلط یادنگیریم

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
:|

معنی honeymoon رو داخل گوگل ترانزلیت و سایر دیکشنری ها ببینید .

hamid_00a

کاربر عضو
عزیزه من ماه عسل یه معنی میده ماحصل یه معنی دیگه من این رو به چه زبونی بگم ایا :دی

بالا